Bilet wstępu

Gala koni lipicańskich w Hiszpańskiej Dworskiej Szkole Jazdy

Gala koni lipicańskich w Hiszpańskiej Dworskiej Szkole Jazdy

Od 151,91 zł za osobę

Zachwyć się pokazem umiejętności słynnych ogierów lipicańskich w wyjątkowym miejscu, barokowej Zimowej Szkole Jazdy. Niepowtarzalna atmosfera tego miejsca i towarzysząca występowi wiedeńska muzyka poważna sprawią, że przeżyjesz niezapomnianą przygodę.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Czas trwania 70 min
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz pokaz Wyższej Dworskiej Szkoły Jazdy
 • Odwiedź barokową Zimową Szkołę Jazdy/Hiszpańską Dworską Szkołę Jazdy
 • Podziwiaj najpiękniejszą ujeżdżalnię na świecie
Pełny opis
Podziwiaj balet białych ogierów lipicańskich w wyjątkowym budynku barokowej Zimowej Szkoły Jazdy w pałacu Hofburg, zbudowanym za czasów Karola VI. Występy te są wynikiem długoletniego szkolenia zarówno jeźdźców, jak i koni. Hiszpańska Dworska Szkoła Jazdy to jedyna na świecie instytucja, która praktykuje klasyczną, renesansową tradycję haute école nieprzerwanie od ponad 450 lat. Występy młodych ogierów oraz w pełni wytresowanych „profesorów” od lat niezmiennie czarują publiczność. Zobacz zapierające dech w piersiach piruety, przejścia i piaffe. Wygląd i elegancja ogierów lipicańskich idealnie komponuje się z Wyższą Dworską Szkołą Jazdy. Lipicany to najstarsza rasa koni w Europie. Szkolenie i przekazywanie tradycji to niektóre z podstawowych zadań Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy, która została wpisana na listę reprezentatywną niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Znany artysta multimedialny, André Heller, opracował wyjątkowo klimatyczną koncepcję oświetlenia towarzyszącą przedstawieniom odbywającym się na tej najpiękniejszej ujeżdżalni na świecie. Podniosła atmosfera i towarzysząca gali muzyka klasyczna sprawia, że wspaniały pokaz umiejętności jeźdźca oraz ogiera robi jeszcze większe wrażenie. Trwająca 1,5 godziny gala obejmuje moderację na żywo. Występ standardowy trwa 70 minut, a występ „Tribute to Vienna” trwa 2 godziny.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu na pokaz
 • Opłata za rezerwację on-line
 • 5% zniżki w sklepie z pamiątkami
 • Zwiedzanie budynku
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy okazać jeden z następujących dokumentów: dowód otrzymania pełnego szczepienia, dowód otrzymania pierwszej dawki szczepienia sprzed co najmniej 22 dni, dowód przejścia infekcji COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 72 godzin przed rozpoczęciem atrakcji lub negatywny wynik szybkiego testu wykonanego nie więcej niż 48 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Centrum dla zwiedzających Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy, Michaelerplatz 1, 1010 Wiedeń

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Bilety należy odebrać co najmniej 45 minut przed rozpoczęciem pokazu w centrum dla zwiedzających Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy
 • Okaż swój kupon GetYourGuide w sklepie z pamiątkami w Hiszpańskiej Dworskiej Szkole Jazdy, przy głównym wejściu na Michaelerplatz 1 i otrzymaj 5% zniżki
 • Niestety, na miejscu nie ma szatni ani przechowalni bagażu
 • Do Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy nie można wprowadzać psów
 • W przedstawieniu nie mogą brać udziału dzieci w wieku poniżej 3 lat
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 558 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,7/5
 • Jakość usług
  4,3/5
 • Organizacja
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Koniecznie trzeba zobaczyć doświadczenie Wiednia. Zarezerwowaliśmy przez Internet i gorąco polecamy, ponieważ programy będą wyprzedane. Minęliśmy wielu rozczarowanych podróżników, którym powiedziano, że nie mogą kupić biletów na miejscu. Nie musisz kupować „najlepszych” biletów w domu, aby cieszyć się pokazem. Byliśmy na najwyższym poziomie w połowie drogi (Galeria 2, miejsca 40-41) i nadal cieszyliśmy się z występu. (Uwaga: ten wybór miejsc będzie wymagał stania / oparcia się o poręcz, aby obejrzeć pokaz i siadania między pokazami. Jeśli chcesz zobaczyć konie, które osiągają więcej na poziomie wzroku, musisz zapłacić za pierwsze miejsce w galerii.

Czytaj dalej

23 grudnia 2019

Nic nie jest wyraźnie oznakowane, szczególnie kasa biletowa, w której musisz wymienić kupon na właściwy bilet. Pierwsze piętro jest lepsze niż drugie piętro, na którym byliśmy, gdy patrzysz w dół na arenę, ale nadal świetny występ. Zalecam dotarcie tam na 45 minut przed rozpoczęciem koncertu, abyś mógł dowiedzieć się, gdzie wszystko jest.

Czytaj dalej

26 listopada 2019

Zeer mooi om te zien ! Helaas hadden we wel sta plaatsen (enige nog beschikbaar bij boeking), die paar euro extra voor de goedkoopste zitplaats is het volgens mij wel waard, want 70 min staan was wel lang, en door de pilaren op de balkons hebben de sta plaatsen niet altijd ongehinderde blik op de hele arena. Sommige spongen die aan het andere einde van de arena uitgevoerd werden waren hierdoor minder goed te zien.

Czytaj dalej

28 grudnia 2019

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 187323