Wybierz daty
Wiedeń

dla smakoszy

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj według:
1 - 16 / 24

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu dla smakoszy w: Wiedeń

Oprócz atrakcji typu dla smakoszy jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wiedeń?

W: Wiedeń są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1447 opinii

Dyrygent naprawdę wciągnął się w występ i wachlował publiczność, a publiczność była na nim gruba i wszyscy świetnie się bawiliśmy, słuchając znanej nam muzyki gals. Kolacja odbyła się gdzie indziej z powodu remontu. Naprawdę podobało nam się, jak bardzo niepełnosprawna młodzież, biorąca udział w koncercie, również cieszyła się muzyką. Zdecydowanie trzeba, jeśli masz tylko jeden koncert, zrób ten. Samotny starszy podróżnik

Dla mnie pierwszy raz na wieczornym koncercie. Poprowadzili nas barwny koncert muzyki klasycznej z występami tanecznymi i 2 solistami. Bardzo wysoki poziom i dużo wyczucia w wykonaniu. Chętnie znowu! Kolacja była w innym miejscu, co niestety nie zostało przekazane. Dobre jedzenie i obsługa w restauracji Führich rekompensowały mały załamania.

Bardzo relaksujący rejs po kanałach. Niestety statki trochę się starzeją. Niemniej jednak gorąco polecam. Mas widzi wspaniałe rzeczy po drodze. Nie za długo. Dobra obsługa z umiarkowanymi cenami na pokładzie.

To był bardzo przyjemny i prosty rejs po kanale Dunaju. Czas na wodzie był przyjemny. Strudel był dobry, podobnie jak gorąca czekolada.

To było niesamowite! Mój chłopak i ja planujemy obecnie podróż z Wiednia do Bratysławy z tą firmą.