Bilet wstępu

Bilet na koncert muzyki Mozarta i Straussa w Kursalon Wien

Bilet na koncert muzyki Mozarta i Straussa w Kursalon Wien

Od 285,94 zł za osobę

Spędź wieczór w czarującym Wiedniu podczas koncertu z utworami Mozarta i Straussa. Posłuchaj najsłynniejszych walców, polek, arii i duetów w wykonaniu Salonorchester Alt Wien.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Weź udział w koncercie muzyki klasycznej z utworami Mozarta i Straussa
 • Zobacz salę koncertową, w której Strauss dyrygował swoją orkiestrą
 • Posłuchaj wiedeńskiej muzyki klasycznej w najlepszym wykonaniu
Pełny opis
Salonorchester Alt Wien oferuje niepowtarzalny program artystyczny, składający się z najsłynniejszych kompozycji „króla walca” – Johanna Straussa, oraz jednego z najbardziej genialnych przedstawicieli wiedeńskiego klasycyzmu, Wolfganga Amadeusza Mozarta. Poznaj wiedeńską muzykę klasyczną w najlepszym wykonaniu podczas tego bajkowego wieczoru w stolicy muzyki! Wirtuozi, śpiewacy operowi oraz niesamowici soliści baletowi stworzą niesamowitą atmosferę, wypełnioną pełnymi pożądania dźwiękami walców i polek oraz przesiąkniętymi dramaturgią ariami i duetami. Posłuchaj najlepszej twórczości operowej i koncertowej dwóch najsłynniejszych kompozytorów w wykonaniu prawdziwych mistrzów!
Wliczone w cenę
 • Bilety
 • W przypadku biletów VIP: opłata za szatnię, kieliszek wina musującego lub soku pomarańczowego w przerwie, płyta CD, książeczka programowa
 • Transport
 • Napoje i przekąski
 • Szatnia (1 EUR)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12 lat, muszą przedstawić dowód pełnego szczepienia
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12. rok życia, muszą okazać dowód pełnego szczepienia albo dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Wszyscy uczestnicy w wieku 6–12 lat muszą okazać dowód pełnego szczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji albo negatywny wynik testu antygenowego wykonanego nie więcej niż 24 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta domowe (dopuszcza się psy przewodniki)

Co trzeba wiedzieć

 • Koncerty odbywają się codziennie od 20.15 do 22.00 (z przerwą)
 • Kategoria VIP obejmuje rezerwację miejsca, lampkę wina musującego podczas przerwy, CD z muzyką Johanna Straussa i program koncertu
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 1330 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo łatwo dojechać z kolei podziemnej Kursalon to piękny budynek sam w sobie. Jest scena, co oznacza, że każdy ma dobry widok - w przeciwieństwie do niektórych innych koncertów - i cały występ jest genialny, od muzyków po śpiewaków i tancerzy. Niezapomniane przeżycie - jeśli zarezerwujesz tylko jeden koncert w Wiedniu, zrób to.

1 grudnia 2019

Muzyka jest świetna, pokój bardzo niewygodny.

Wydajność była doskonała i bardzo mi się podobała. Jednak utknąłem w kolejce, aby wejść do budynku za grupami z autobusów turystycznych. Tylko jedne drzwi i wejście trwało wiecznie! Następnie, aby wymienić kupony na bilety, kolejna linia za kimś, kto wyglądał, jakby próbował zapłacić za wiele biletów (myślę, że to grupa koncertowa). Dwie osoby tam pracujące były związane z tym samym klientem przez długi czas. Nie było dobrze zorganizowane. Myślałem, że jedna osoba mogła widzieć innych ludzi. Zanim dostaliśmy bilety i usiedliśmy w sali koncertowej, było oczywiste, że ten koncert jest przeznaczony dla grup. Jeśli jesteś sam, zostaniesz wciśnięty w siedzenie z tyłu sali, gdzie jest o wiele za dużo ludzi. Potem bardzo podobała nam się muzyka i taniec.

Czytaj dalej

12 czerwca 2019

Cała sala klaskała stojąc! Wszystko było idealne!

Nie jestem profesjonalnym muzykiem i nie mogę ocenić jakości głosu i grać jak mistrz. Uwielbiam operetkę i balet, uwielbiam odwiedzać spektakle operowe i sale balowe. Dla mnie ta troska jest potrzebna, jeśli chcesz cieszyć się niesamowitym wieczorem z piękną muzyką, pięknym głosem i pięknym tańcem. Dziękujemy bardzo za idealną organizację i idealne wydarzenie! Sala koncertowa jest idealna i bardzo łatwa do znalezienia na piechotę. Wiele osób było ubranych w sukienki koktajlowe i klasyczne kostiumy (co jest idealne). Chińczycy byli ubrani jak zwykle: dżinsy i buty sportowe. Proponuję upiększyć swoją śliczną sukienkę / kostium (lub przynajmniej elegancki styl casual!) I być częścią tej niesamowitej atmosfery, ponieważ szkoda być w starych brudnych dżinsach i siedzieć przed wysokiej jakości muzykami, którzy są w klasycznych kostiumach.

Czytaj dalej

4 marca 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 1897