Wiedeń Atrakcje sezonowe i świąteczne

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 16
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Wiedeń

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wiedeń?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wiedeń

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wiedeń to:

Hallstatt

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 10 opinii

Taka piękna oprawa dla muzyki - bardzo mi się podobało! Zaszalełem na siedzeniu w przedniej części i było warto. Nie zgadzam się z innymi recenzentami na siedzeniach - to podstawowe ławki kościelne i całkowicie w porządku przez godzinę. Idź 30 minut wcześniej, aby wybrać miejsca w swojej sekcji. Zauważ, że nie ma prądu przemiennego.

Muzycy pierwszej klasy grający mieszankę znanych utworów i kilka mniej znanych. Kameralna oprawa w zachwycającej przestrzeni. Idealna długość - siedziska nie są wygodne (ławki kościelne z kalenicą biegnące wzdłuż górnego oparcia) i dłuższe występy nie byłyby „odprężające”. Zdecydowanie warto to zrobić na trasie Wiednia.

Znakomity talent wykazany przez wszystkich członków kwartetu, doświadczenie, które bez wątpienia wprawiło mnie w osłupienie. Należy wprowadzić więcej rygorów w wypełnianiu przez słuchaczy ustalonych norm i żądać od nich większego szacunku podczas interpretacji, tylko że muszę się sprzeciwić.

Fajny koncert w klimatycznym kościele św. Piotra. Mieliśmy średnią kategorię cenową i nadal mieliśmy dobry widok na muzyków. Tylko w końcu ławki były trochę niewygodne. Jednak w kategorii 1 można było usiąść na normalnych krzesłach, co prawdopodobnie byłoby wygodniejsze pod koniec.

Piękny kameralny koncert. Proponuje kupić bilety jak najbliżej ołtarza