Wybierz daty

Wiedeń Atrakcje dla rodzin

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Wiedeń

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wiedeń?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wiedeń

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wiedeń to:

Hallstatt

Wiedeń: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wiedeń? Kliknij tutaj.

Wiedeń: Co mówią inni?

Przy dobrej pogodzie masz bardzo ładny widok na Wiedeń. Jest to szczególnie wspaniałe wieczorami, kiedy wszystkie przejażdżki i atrakcje na Praterze są oświetlone. Gondola mieści około 10 osób. Tutaj również zaznaczono najważniejsze zabytki w odpowiednim kierunku obserwacji. Na środku znajduje się ławka do siedzenia. Dla par istnieje możliwość zarezerwowania za dopłatą romantycznej kolacji przy świecach. To, co podoba mi się w rezerwacji przez Get your guide, to to, że nie musisz drukować biletu i dlatego możesz dokonać rezerwacji z krótkim wyprzedzeniem bez żadnych problemów. Oszczędza również papier.

Inspirujące. Ładny. ekscytujące. I PRAWDZIWE. Jeśli jeździsz sam, możesz dużo zobaczyć i zabrać ze sobą. Ci, którzy nie jeżdżą, mogą być zachwyceni, ponieważ wszystkie trzy lekcje liceum zostały pokazane na treningu. Najpierw starsze, doświadczone konie (i jeźdźcy), potem jedenastka (na 4 i 2 nogach). Osobiście zabrałem ze sobą bardzo dużo. DZIĘKI!

Nie oczekuj niczego nadzwyczajnego. 1 godzina stania na mrozie i obserwowania, jak konie przejeżdżają przed tobą z jeźdźcami. Z pewnością bardzo techniczny, ale nie spektakularny. Bilet na spektakl z pewnością musi być o wiele bardziej kuszący.

Wszystko jest niesamowite: miejsce, konie… Z drugiej strony: Trochę stresu, bo trzeba odebrać bilety na okazaniu resy i trzeba stać w kolejce jak inni / brak zarezerwowanego stanowiska… co nas ominęło pierwsze 10 minut programu.

Świetna zabawa, a czekolada była świetną zabawą i wszystko wyjaśniła (a była bardzo cierpliwa!).