Vienna City Card: komunikacja publiczna i zniżki

Vienna City Card: komunikacja publiczna i zniżki

Od 17 € za osobę

Odkrywaj Wiedeń przez, korzystając za darmo i bez ograniczeń z metra, tramwaju i linii autobusowych. Przemieszczaj się po mieście szybko i bez problemu, korzystając z ponad 210 zniżek do popularnych atrakcji, muzeów, sklepów i wielu innych.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Czas trwania 1 - 3 dni
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Korzystaj ze wspaniałych zniżek w pałacu Hofburg, pałacu Schönbrunn i w innych miejscach
 • Korzystaj z darmowej komunikacji miejskiej w centrum Wiednia (z wyłączeniem transportu na lotnisko)
 • Skorzystaj z darmowej broszury z kuponami, w której znajdziesz informacje o wszystkich korzyściach płynących z posiadania karnetu Vienna City Card
Pełny opis
Z karnetem Vienna City Card, odwiedzając przepiękną stolicy Austrii, możesz udać się dokąd tylko chcesz. Wystarczy, że uaktywnisz karnet w najbliższym automacie biletowym i możesz ruszać w drogę! Po rejestracji masz 24, 48 lub 72 godziny na podziwianie miasta z darmowym i nieograniczonym dostępem do komunikacji miejskiej, obejmującej metro, tramwaje, koleje regionalne, autobusy i autobusy nocne (strefa 100). Karnet Vienna City Card umożliwia również zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta. Uzyskaj zniżki w dziesiątkach wiedeńskich muzeów, wystaw, teatrów, sal koncertowych, sklepów, kafejek, restauracji i winiarni. Wiedeń czeka na Ciebie! Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z posiadania karty Vienna City Card, zapoznaj się z broszurą z kuponami, którą otrzymasz wraz z kartą. Jeśli podróżujesz z rodziną, zyskasz jeszcze więcej korzyści ze świetnych zniżek dla dzieci. Skorzystaj ze zniżek w ponad 210 muzeach, atrakcjach, teatrach, sklepach i restauracjach. Aby uzyskać więcej informacji na temat zniżek, zapoznaj się z broszurą, którą otrzymasz wraz z karnetem Vienna City Card. 
Wliczone w cenę
 • Darmowe przejazdy wiedeńską komunikacją publiczną przez 24, 48 lub 72 godziny
 • Zniżki i oferty specjalne w wielu muzeach, atrakcjach, teatrach, salach koncertowych, sklepach i restauracjach
 • Darmowe przejazdy komunikacją publiczną dla dzieci do 15. roku życia (wymagany jest dokument tożsamości)
 • Transport z i na lotnisko
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów klienci powinni zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Punkty informacji turystycznej, w których możesz odebrać karnet Vienna City Card: Informacja turystyczna Wiedeń Albertinaplatz/Maysedergasse 1010 Wiedeń

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj, że lotnisko w Wiedniu jest usytuowane poza miastem. Z tego względu bezpłatny dojazd na nie komunikacją miejską z karnetem Vienna City Card nie będzie możliwy. Nadal jednak możesz zaoszczędzić na przejazdach z lotniska i na lotnisko dzięki 10-procentowej zniżce.
 • Każdy pojedynczy karnet Vienna City Card obejmuje bezpłatną komunikację miejską dla 1 dziecka poniżej 15. roku życia. W przypadku dzieci zapytaj o ceny za bilety wstępu do muzeów, atrakcji i zabytków
 • Każdy karnet Vienna City Card i korzyści płynące z jego posiadania dostępne są przez cały okres trwania Twojego pobytu (max. 7 dni). Bilet na transport publiczny należy skasować i wykorzystać w ciągu tych 7 dni.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 / 5

na podstawie 2066 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4.1/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5
 • Jakość usług
  4.4/5
Sortuj wg

Bezpłatny transfer dowolnym autobusem, tramwajem lub pociągiem w Wiedniu. Udało nam się skorzystać z CAT na lotnisko, ale nie mogliśmy skorzystać z wózka z lotniska do miasta. Mieliśmy kupon do wymiany, ale biuro informacji turystycznej w Wiedniu na lotnisku zamyka się o 22:00. Musiałem zapłacić 55 euro za taksówkę. Byliśmy tam godzinę później, więc nie mogliśmy zweryfikować naszych kuponów. Musieliśmy również zapłacić 2,60 euro za każdy, aby dotrzeć do najbliższego miejsca spotkania w Albertinaplatz / Maysedergasse. Więc nie ma potrzeby dokonywania rezerwacji w Get your Guide! Następnym razem wezmę moje karty bezpośrednio z informacji turystycznej w Wiedniu!

Czytaj dalej

16 grudnia 2019

Dotrzyj gdziekolwiek i kiedykolwiek

Strona transportowa jest tego warta. Nie miałem okazji skorzystać ze zniżki, ponieważ odpowiednie bilety zostały już zakupione. Wiedeński system transportu działa dobrze na wszystkich poziomach pociągów S, metra, tramwajów i autobusów. Nasz hotel był na Südtirolerplatz. Stamtąd można bardzo łatwo poruszać się po Vienna City Card. Wydrukowane formularze PDF zostały szybko wymienione na bilety w punkcie informacji turystycznej na Hauptbahnhof, obok naszego hotelu.

Czytaj dalej

31 lipca 2017

Absolutnie najlepsza rzecz do transportu

Nawet jeśli kupisz autobus typu hop on hop off, nie kursują one do wszystkich miejsc, w których chcesz, i zatrzymują się w różnych momentach. Transport na lotnisko NIE jest wliczony w cenę, ale jeśli dostaniesz aplikację qando, może ona wykryć, gdzie jesteś i powiedzieć, jak się gdziekolwiek dostać. Te karty podróżne są w rozsądnej cenie i wraz z aplikacją zabiorą Cię wszędzie.

Czytaj dalej

26 października 2016

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 4305