Karta miejska

Vienna City Card: zniżki i komunikacja publiczna

Vienna City Card: zniżki i komunikacja publiczna

Od 77,52 zł za osobę

Zwiedzaj Wiedeń, korzystając bez ograniczeń z metra, tramwajów, pociągów i autobusów. Poruszaj się po mieście szybko i łatwo. Korzystaj z niezliczonych rabatów na popularne atrakcje oraz w muzeach, sklepach i nie tylko.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Czas trwania 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Korzystaj ze wspaniałych zniżek w pałacu Hofburg, pałacu Schönbrunn i w innych miejscach
 • Korzystaj z darmowej komunikacji miejskiej w centrum Wiednia (z wyłączeniem transportu na lotnisko)
 • Skorzystaj z darmowej broszury z kuponami, w której znajdziesz informacje o wszystkich korzyściach płynących z posiadania karnetu Vienna City Card
Pełny opis
Z Vienna City Card możesz udać się w dowolne miejsce w pięknej stolicy Austrii. Po prostu skasuj swój karnet w najbliższym automacie biletowym i ruszaj w drogę! Po zatwierdzeniu będziesz mieć 24, 48 lub 72 godziny na zwiedzanie całego miasta z bezpłatnym i nieograniczonym dostępem do transportu publicznego, w tym metra, tramwajów, pociągów regionalnych, autobusów i autobusów nocnych (strefa 100). Vienna City Card pozwala również odwiedzić niektóre z najważniejszych zabytków miasta. Uzyskaj zniżki w wielu muzeach, wystawach, teatrach, na koncertach, sklepach, kawiarniach, restauracjach i winiarniach w Wiedniu. Wiedeń czeka na Ciebie! Możesz dowiedzieć się o wszystkich szczegółach i zniżkach z cyfrowego przewodnika po Wiedniu. Aplikację można pobrać w sklepach Google Play i Apple App Store. Jeśli podróżujesz z rodziną, masz szczęście, ponieważ jedno dziecko w wieku poniżej 15 lat podróżuje bezpłatnie z każdym posiadaczem karty miejskiej. Uzyskaj zniżki do niezliczonych muzeów, atrakcji, teatrów, sklepów i restauracji z Vienna City Card. Zobacz aplikację "ivie - Twój osobisty przewodnik po mieście", aby uzyskać pełne informacje o wszystkich zniżkach, które możesz uzyskać za pomocą swojej karty.
Wliczone w cenę
 • Bezpłatny transport publiczny w Wiedniu przez 24, 48 lub 72 godziny
 • Zniżki i promocje w wielu muzeach, atrakcjach, teatrach, koncertach, sklepach, kawiarniach i restauracjach
 • Dzieci mogą bezpłatnie korzystać z transportu publicznego (do 15 roku życia; wymagany dokument tożsamości)
 • Transport z i na lotnisko
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Maseczka ochronna lub inny rodzaj nakrycia twarzy
 • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj, że lotnisko w Wiedniu jest usytuowane poza miastem. Z tego względu bezpłatny dojazd na nie komunikacją miejską z karnetem Vienna City Card nie będzie możliwy. Nadal jednak możesz zaoszczędzić na przejazdach z lotniska i na lotnisko dzięki 10-procentowej zniżce.
 • Każdy pojedynczy karnet Vienna City Card obejmuje bezpłatne przejazdy komunikacją miejską dla 1 dziecka poniżej 15. roku życia. W przypadku dzieci zapytaj o ceny za bilety wstępu do muzeów, atrakcji i zabytków
 • Każdy karnet Vienna City Card i korzyści płynące z jego posiadania dostępne są przez cały okres trwania Twojego pobytu (maks. 7 dni). Bilet na komunikację publiczną należy skasować i wykorzystać w ciągu tych 7 dni.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 2306 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bezpłatny transfer dowolnym autobusem, tramwajem lub pociągiem w Wiedniu. Udało nam się skorzystać z CAT na lotnisko, ale nie mogliśmy skorzystać z wózka z lotniska do miasta. Mieliśmy kupon do wymiany, ale biuro informacji turystycznej w Wiedniu na lotnisku zamyka się o 22:00. Musiałem zapłacić 55 euro za taksówkę. Byliśmy tam godzinę później, więc nie mogliśmy zweryfikować naszych kuponów. Musieliśmy również zapłacić 2,60 euro za każdy, aby dotrzeć do najbliższego miejsca spotkania w Albertinaplatz / Maysedergasse. Więc nie ma potrzeby dokonywania rezerwacji w Get your Guide! Następnym razem wezmę moje karty bezpośrednio z informacji turystycznej w Wiedniu!

Czytaj dalej

16 grudnia 2019

Dotrzyj gdziekolwiek i kiedykolwiek

Strona transportowa jest tego warta. Nie miałem okazji skorzystać ze zniżki, ponieważ odpowiednie bilety zostały już zakupione. Wiedeński system transportu działa dobrze na wszystkich poziomach pociągów S, metra, tramwajów i autobusów. Nasz hotel był na Südtirolerplatz. Stamtąd można bardzo łatwo poruszać się po Vienna City Card. Wydrukowane formularze PDF zostały szybko wymienione na bilety w punkcie informacji turystycznej na Hauptbahnhof, obok naszego hotelu.

Czytaj dalej

31 lipca 2017

Absolutnie najlepsza rzecz do transportu

Nawet jeśli kupisz autobus typu hop on hop off, nie kursują one do wszystkich miejsc, w których chcesz, i zatrzymują się w różnych momentach. Transport na lotnisko NIE jest wliczony w cenę, ale jeśli dostaniesz aplikację qando, może ona wykryć, gdzie jesteś i powiedzieć, jak się gdziekolwiek dostać. Te karty podróżne są w rozsądnej cenie i wraz z aplikacją zabiorą Cię wszędzie.

Czytaj dalej

26 października 2016

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 4305

Termin