Wycieczka wskakuj/wyskakuj

Wiedeń: wycieczka autobusowa wskakuj/wyskakuj i rejs wycieczkowy

Organizator atrakcji: Big Bus Vienna GmbH

Wiedeń: wycieczka autobusowa wskakuj/wyskakuj i rejs wycieczkowy

Organizator atrakcji: Big Bus Vienna GmbH

Od 147,71 zł za osobę

Odkryj imperialny urok Wiednia i nowoczesną architekturę podczas wycieczki hop-on hop-off. Wybierz się na wycieczkę pieszą z przewodnikiem lub z przewodnikiem i rejs po Dunaju, w zależności od wybranej opcji.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 - 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, hindi, włoski, portugalski, rosyjski, turecki, hebrajski, arabski, koreański
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj zabytki Starego i współczesnego Wiednia na czerwonym szlaku
 • Wybierz niebieską trasę, aby odwiedzić Belweder i Pałac Schönnbrun
 • Dowiedz się o fascynującej historii Wiednia podczas wycieczki pieszej z przewodnikiem
 • Zobacz atrakcje miasta, takie jak Ring Street, Pałac Hofburg i Wiedeńska Opera Narodowa
 • Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na Dunaj podczas rejsu po rzece z biletem Deluxe
Pełny opis

Zobacz historyczne i współczesne atrakcje Wiednia podczas wycieczki autobusem wycieczkowym typu hop-on hop-off z komentarzem audio. Wybierz karnet 24-godzinny, 48-godzinny lub 72-godzinny, aby dopasować go do swojego harmonogramu. Wszystkie bilety obejmują wycieczkę pieszą z przewodnikiem z opcjonalną wycieczką pieszą z przewodnikiem lub rejs po Dunaju.

Szlak czerwony

Zobacz niektóre z zabytków „Starego Wiednia”, w tym Operę, Dzielnicę Muzeów, Pałac Hofburg, Parlament, Ratusz i Kanał Dunajski. Wyjedź poza centrum miasta obok parku rozrywki Prater do „nowoczesnego Wiednia”, z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry Wiednia, miasto UNO i wyspę Dunaj.

Trasa niebieska

Zaczynając w centrum miasta, odkryj słynne wiedeńskie pałace na niebieskiej trasie. Miń pałac Hofburg, a następnie wyjedź z miasta do pałacu Schönbrunn i Belwederu. Zobacz podmiejskie obszary Wiednia, ekspresjonistyczny punkt orientacyjny Hundertwasserhaus i „Nowy nowoczesny” Hauptbahnhof.

Bilet klasyczny: 24-godzinna wycieczka autobusowa wskakuj/wyskakuj i piesza wycieczka z przewodnikiem

Dzięki biletowi Classic możesz skorzystać z 24-godzinnego wstępu na wycieczkę autobusem turystycznym, aby zobaczyć najlepsze atrakcje Wiednia w ciągu jednego dnia. Skorzystaj z samodzielnej pieszej wycieczki audio, aby dowiedzieć się więcej o mieście we własnym tempie.

Bilet premium: 48-godzinna wycieczka autobusowa Hop-On Hop-Off Piesza wycieczka z przewodnikiem i piesza wycieczka z przewodnikiem na żywo

Kupując 48-godzinny bilet Premium, dołącz do pieszej wycieczki po Wiedniu po Wiedniu z licencjonowanym przewodnikiem, który poprowadzi Cię przez deptak Starego Miasta w Wiedniu. Dowiedz się więcej o fascynującej historii imperialnej dzięki wszechstronnemu wglądowi w niektóre z najbardziej znanych budynków.

Bilet Deluxe: 72-godzinna wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off, piesza wycieczka z własnym przewodnikiem, piesza wycieczka z przewodnikiem na żywo, rejs po Dunaju i panoramiczna nocna wycieczka autobusowa

Wybierz opcję 72-godzinnego biletu Deluxe, aby cieszyć się malowniczym rejsem po Dunaju. Wieczorem zyskaj inną perspektywę na miasto dzięki dostępowi do Panoramicznej Nocnej Wycieczki Autobusowej z przewodnikiem na żywo. Podziwiaj migoczące światła miasta, aby zakończyć jeden dzień zwiedzania austriackiej stolicy.

Wliczone w cenę
 • 24, 48 lub 72 godziny dostępu wskakuj/wyskakuj (w zależności od wybranej opcji)
 • Komentarz audio na pokładzie
 • Wycieczka piesza z przewodnikiem audio
 • Piesza wycieczka z przewodnikiem (z biletem premium lub deluxe)
 • Rejs po Dunaju (z biletem Deluxe)
 • Nocna wycieczka autobusowa z przewodnikiem (z biletem Deluxe)
 • Śledzenie autobusów na żywo
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Jedzenie i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Palenie tytoniu
 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Trasa niebieska: pierwszy autobus o godz. 9.30, ostatni autobus o godz. 17.30
 • Trasa czerwona: pierwszy autobus o godz. 9.45, ostatni autobus o godz. 17.45
 • Nocna wycieczka autobusowa (bilet Deluxe) obejmuje przewodnika mówiącego po angielsku oraz nagrany komentarz dostępny w 13 językach.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 1252 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wir hatten nicht viel Ziet, die Stadt kennenzulernen, również haben wir das Deluxe - Ticket genommen. Wir hatten damit schon gute Erfahrungen w Budapeszcie und Rom gemacht und haben uns auch hier bestätigt gesehen. Überall hinkommen und auszusteigen, wo man mehr Zeit verbringen möchtedies ist einfach eine tolle Möglichkeit. Die Abendfahrt wäre zeitlich ins "Dunkle" zu verschieben, wäre noch einmal ein ganz anderer Blick auf die Stadt, dennoch ta die Fahrt abseits der täglichen Route Spass gemacht. Wirklich enttäuscht waren wir von der includierten Bootsfahrt - da gab es nun wirklich nicht soviel zu sehen, ausser viel Industriegelände. Dennoch - wir haben ein frühlingshaftes und zauberhaftes Wien erlebt - wir kommen wieder.

Czytaj dalej

3 czerwca 2022

Było dobrze, ale trudno mi było znaleźć punkt odbioru. Strona na e-mail nie działa, więc musiałem się z nimi skontaktować. A Belvedere podjechał czerwoną trasą 3, łatwo ją znaleźć, jeśli przyjeżdżasz z centrum miasta. Ale jeśli idziesz z innych kierunków, trudno jest znaleźć lokalizację. Jest trochę dalej i jest schowany w miejscu od dolnego wejścia do Belvedere. Udało mi się go znaleźć tylko dlatego, że zobaczyłem, że Bug Bus jedzie w tym kierunku. Może powinieneś umieścić znak przy wejściu, taki jak „Wielki autobus tędy >>>”

Czytaj dalej

1 czerwca 2022

Sam autobus jest całkiem OK, dojeżdża do większości interesujących miejsc i kursuje regularnie. Wyjaśnienie, które dostajesz przez uszy, jest również bardzo interesujące. Mieliśmy bilet Deluxe, który obejmował również rejs statkiem Donou, ale to było rozczarowujące. Byliśmy tam przez co najmniej 20 minut w śluzie, a środowisko również było słabe. Dla nas to była tylko strata czasu.

Czytaj dalej

30 maja 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 42556