Wiedeń: Wieczorny koncert i kolacja w pałacu Schönbrunn

Wiedeń: Wieczorny koncert i kolacja w pałacu Schönbrunn

Od 97,80 US$ za osobę

Spędź romantyczny wieczór w pałacu Schönbrunn w Wiedniu. Zjedz pyszną kolację składającą się z 3 dań w restauracji na terenie Schönbrunn przed spektakularnym koncertem w oranżerii z muzyką Mozarta i Straussa.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Czas trwania 4 godz.
Godzina rozpoczęcia 20:30
Natychmiastowe potwierdzenie
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przeżyj niezapomniany wieczór z muzyką i romantyczną kolacją
 • Posłuchaj magicznego koncertu z pięknymi utworami Mozarta i Straussa w oranżerii
 • Podziwiaj najpiękniejsze uwertury, arie, duety i polki w pięknym otoczeniu
Pełny opis
Rozpocznij niezapomniany wieczór od kolacji w restauracji na terenie Schönbrunn. Posiłek składa się z 3 dań. W lecie możesz cieszyć się wieczorem pod gołym niebem. Świętuj jak król z widokiem na pałac i przygotuj się na koncert. Oranżeria była miejscem, w którym występował sam Mozart. Ty także weźmiesz udział w koncercie w tej wspaniałej sali. W pierwszej części posłuchasz wybitnych uwertur, arii oraz duetów z koncertów i oper Wolfganga Amadeusza Mozarta, takich jak „Wesele Figara”, „Czarodziejski flet” czy „Don Giovanni”. Najpopularniejsze arie, walce i polki skomponowane przez Johanna Straussa zachwycą Cię w drugiej części koncertu. Wśród nich odnajdziesz takie tytuły jak „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański” czy „Marsz Radetzkiego”. Razem z orkiestrą w występie weźmie udział para śpiewaków operowych – sopran i baryton – oraz zachwycający tancerze baletowi w kostiumach historycznych. Menu 3-daniowego posiłku:  • Bulion Tafelspitz (gotowana wołowina) z kluskami z semoliny  • Duszona pieczeń wołowa z sosem szalotkowym, podawana z wiedeńskimi plackami ziemniaczanymi i pomidorkami cherry  • Strudel jabłkowy od Hofbackstube Schönbrunn podawany z bitą śmietaną Miejscowy organizator wycieczki chętnie zaproponuje menu wegetariańskie na życzenie z odpowiednim wyprzedzeniem.
Wliczone w cenę
 • Kolacja
 • Bilet na koncert
 • Napoje
 • Opłata za szatnię
 • Broszura z programem
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów klienci powinni zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Opinie klientów

Ogólna ocena

4 / 5

na podstawie 216 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,7 / 5
 • Jakość usług
  4.2 / 5
 • Organizacja
  4 / 5
Sortuj wg

Jedzenie i koncert były znakomite i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z wieczoru. Mieliśmy kupon na to wydarzenie, który miał zostać wymieniony na bilety przed rozpoczęciem posiłku / koncertu. Na szczęście poszliśmy wymienić się rano i był to absolutny koszmar. Nikt nie wiedział, skąd mielibyśmy dostać nasze bilety, 4 razy byliśmy źle kierowani przez pracowników, którzy byli niegrzeczni i nieprzydatni. Zajęło nam to ponad godzinę, aby to uporządkować i dosłownie spacerowaliśmy po całym obiekcie. Zauważyliśmy, że mężczyzna próbuje dostać się na koncert ze swoim kuponem i został odwrócony. Cały system jest całkowicie absurdalny, musi być lepszy sposób. Następnym razem kupiłbym bilety bezpośrednio. Więc posiłek i koncert oceniono na 5 gwiazdek. System biletów dostaje zero punktów!

Czytaj dalej

22 grudnia 2019

To świetny koncert. Ale musisz odebrać bilety z Orangerie, która jest nieco daleko od restauracji, potem idź na obiad, a potem wróć do Orangerie. Daj dużo czasu, nie przyjeżdżaj późno. Ponadto nie ma miejsc, więc musisz być tam wcześniej, aby wybrać pierwszy rząd swojej kategorii. Pokój jest długi i nie usłyszysz / nie zobaczysz wiele, jeśli siedzisz z tyłu.

Czytaj dalej

6 grudnia 2019

Great value for an unforgettable night! Special thanks to the restaurant management for accommodating my vegetarian request - the spinach torte was fantastic! Loved the performances and how interactive/varied they were. Was not expecting dancers and singers! The venue is beautiful - keep in mind you will not actually be inside the palace, rather in a performing arts center just to the left.

Czytaj dalej

11 lutego 2020

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 43827