Wiedeń: Romantyczna Old Town 2-godzinna wycieczka odkrywkowa

Wiedeń: Romantyczna Old Town 2-godzinna wycieczka odkrywkowa

Od $290,61 za grupę do 15 osób

Przeżyj podróż odkrywczą romantyczną starówką Wiednia z malowniczymi placami, ukrytymi dziedzińcami, legendami i osobistościami od Hoher Markt do dzielnicy greckiej i starej dzielnicy uniwersyteckiej.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
niemiecki, hiszpański, chiński, niderlandzki, angielski, francuski, włoski, japoński, portugalski, rosyjski
Prywatna grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przeżyj fantastyczną wycieczkę po starym mieście w Wiedniu
 • Odkryj różne oblicza zróżnicowanego miasta
 • Dowiedz się wszystkiego o różnorodności architektonicznej, dzielnicy greckiej i dzielnicy uniwersyteckiej
Pełny opis
Ta wycieczka zabierze Cię w odkrywanie różnych stron Wiednia. Profesjonalny przewodnik objaśni 6 różnych tematów z przeszłości i teraźniejszości, dzięki czemu szybko zorientujesz się, że miasto ma o wiele więcej do zaoferowania niż tylko znane atrakcje. 1. Rzymianie, Żydzi i kupcy Hoher Markt to miejsce, które przyciągało świadomych władzy polityków i architektów lub handlowców na przestrzeni wieków. Klasyczne zabytki to najstarszy budynek w Wiedniu, pierwsze publiczne zakłady wodociągowe w mieście oraz słynny zegar zakotwiczenia, który ma dla Ciebie kilka niespodzianek. 2. Dzielnica grecka Ta gorączkowa dzielnica położona w najgłębszym ramieniu Dunaju została ukształtowana przez wieki handlu. Turcy walczyli tutaj, a Grecy przygotowywali walkę o niepodległość. Ślady historii można znaleźć w każdym rogu. 3. Różnorodność architektoniczna Wszystkie rodzaje stylów architektonicznych można znaleźć na Starym Mieście w Wiedniu, od gotyckich wież mieszkalnych po średniowieczne bruki, podwórza z renesansu, barokowe pałace miejskie, całe szeregi domów z okresu rokoko i wspaniałe domy Gründerzeit do eleganckich secesyjnych kamienic. 4. Mity i legendy Wiele historii i legend kojarzy się z bogatą i barwną historią miasta. Raz za razem ludzie próbowali wyjaśnić swoje istnienie legendami. Legendy i rzeczywistość czasami różnią się od siebie. Zwierzęta odgrywają ważną rolę w tej mitologii i mogą być postrzegane jako ozdoby na fasadach i fontannach w mieście. 5. Stary kwartał uniwersytecki Oddzielone od ruchu drogowego, dzielnica jezuicka znajduje się w centrum starego miasta. Przy fontannie na placu można zajrzeć do wnętrza kościoła jezuitów, skarby barokowej wylewności, pokaz władzy kościelnej i przykład rywalizacji między malarzami i architektami w Wiedniu. 6. Wąskie uliczki i podwórza Wiele z miejskich ulic jest krętych, wąskich i niczego poza prostymi. Tylko myśl o higienicznych warunkach w średniowieczu pobudza wyobrażenie o tym, jak kiedyś było w życiu codziennym. Nawet otwarcie okna odetchnie.
Wliczone w cenę
 • Prywatny przewodnik
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne
 • Należy okazać jeden z następujących dokumentów: dowód otrzymania pełnego szczepienia, dowód otrzymania pierwszej dawki szczepienia sprzed co najmniej 22 dni, dowód przejścia infekcji COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 72 godzin przed rozpoczęciem atrakcji lub negatywny wynik szybkiego testu wykonanego nie więcej niż 48 godziny przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Zegar astronomiczny Ankeruhr, Hoher Markt, 1010 Wiedeń Bądź w miejscu zbiórki na 10 minut przed ustaloną godziną rozpoczęcia wycieczki.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Skontaktuj się z organizatorem wycieczek, jeśli chcesz zarezerwować wycieczkę w innym języku.
 • W przypadku wycieczek grupowych dostępne są następujące języki: angielski, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, rosyjski, holenderski, chiński, japoński, arabski i koreański.
 • Przybądź na miejsce zbiórki na 10 minut przed rozpoczęciem wycieczki.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 / 5

na podstawie 203 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  3,9/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,7/5
 • Organizacja
  4,7/5
Sortuj wg

Sortuj wg

Mieliśmy naprawdę świetną trasę z panem Auingerem! Prowadził nas przez wiele tajemniczych zaułków i do pięknych, ukrytych miejsc. To niewiarygodne, ile wie o historii Wiednia. I to niewiarygodne, jak mało wiedzieliśmy jako Dolni Austriacy. : D Naprawdę nam się podobało i na pewno będziemy polecać tę wycieczkę! Dziękuję Ci.

28 grudnia 2019

Great tour!

We did this tour as soon as we arrived which we were glad we did because it really helped us enjoy Vienna on our own the next day. Our guide was personable and very informative. Overall a great tour which opened our eyes to the history of this lovely city.

24 lipca 2019

Przetłumacz

Sehr gute Führung mit vielen Informationen, nur zu empfehlen.

Durch die kleine Gruppe von 4 Personen (wir sahen vielen Führungen mit bis zu 20 Personen), war es wie eine private Führung durch die Altstadt. Einige der Sehenswürdigkeiten hätte man nicht oder nur sehr schwer gefunden. Uns wurden Eindrücke und Hintergründe vom Leben in der Zeit der Entstehung der Straßen, Plätzen, Kirchen und Gebäuden sehr gut vermittelt. Wir können die Führung nur empfehlen. Nochmals vielen Dank. Wir haben dann in den nächsten Tagen nochmals einige Sehenswürdigkeiten länger angeschaut und im kleinsten Fenstercafe (evtl. der ganzen Welt, auf jedenfall in Wien) den für uns besten Espresso gegönnt.

Czytaj dalej

28 maja 2019

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 769