Wiedeń: Gra miejska Legendy i tajemnice średniowiecza

4,5 / 5

Opinie: 84

Wiedeń: Gra miejska Legendy i tajemnice średniowiecza

Zaoszczędź nawet 30%

Od 18,06 US$ 12,64 US$ Za grupę do 2 osób

Odkryj średniowieczną przeszłość Wiednia i wróć do tych czasów Rozwiązuj zagadki na smartfonie i uratuj miasto przed największą tragedią w jego historii – czarną śmiercią Odkrywaj nowe historie w katedrze św. Szczepana, Hofburgu i Muzeum Albertina.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 2 godz.
Natychmiastowe potwierdzenie
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Spróbuj czegoś całkiem nowego – idealnego połączenia wycieczki, poszukiwania skarbów i gry na świeżym powietrzu z rozwiązywaniem zagadek
 • Spaceruj średniowiecznymi ulicami Wiednia i wejdź do karczmy, gdzie bywali Mozart i Beethoven
 • Podążaj za wskazówkami i rozwiązuj zagadki, aby dowiedzieć się więcej o Hofburgu, katedrze Świętego Szczepana i innych słynnych miejscach
 • Poznaj legendę najsłynniejszego barda Wiednia
 • Zagraj w grę miejską dostępną po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i francusku
Pełny opis
Odkryj średniowieczną przeszłość Wiednia, wyruszając na wyprawę z aplikacją mobilną. Poznaj historię miasta, rozwiązując zagadki i podążając za wskazówkami, aby ukończyć wyzwanie. Pobierz darmową aplikację Questo na swój telefon i rozpocznij samodzielną wycieczkę z punktu początkowego. Następnie wyrusz na odkrywanie wiedeńskich tawen i wąskich średniowiecznych uliczek. Odkryj ślady największej tragedii w historii Wiednia – zarazy – poznając dziwną historię najsłynniejszego barda w mieście – Marxa Augustina. Dowiedz się więcej o człowieku nazywanego przez miejscowych „Lieber Augustin" (kochanym Augustynem) za sprawą jego ujmującego humoru w trudnych czasach. Uzyskaj dostęp do ukrytych historii odwiedzanych miejsc poprzez rozwiązywanie łamigłówek. Po każdej rozwiązanej zagadce otrzymasz dokładne wskazówki, jak dotrzeć do następnego miejsca. Dzięki temu nie będziesz potrzebować mapy, GPS-a ani przewodnika podczas swojej przygody z odkrywaniem miasta. W przypadku większych grup, jedna osoba może zakupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli zagrać w grę miejską na swoich smartfonach. Alternatywnie, każda osoba może zakupić swój własny bilet. Możecie zagrać jako jedna grupa i rozwiązać zagadki razem podczas spaceru albo rozdzielić się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizować ze sobą. Każda osoba może także grać samodzielnie, niezależnie od grupy, i spotkać się z resztą pod koniec wycieczki.
Wliczone w cenę
 • Całodobowa obsługa klienta
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
  Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19

  Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Udaj się na Ruprechtsplatz. Upewnij się, że masz pobraną w telefonie aplikację mobilną Questo (dostępną w GooglePlay i Apple App Store). Aby rozpocząć grę, utwórz nowe konto w aplikacji Questo przy użyciu Twojego adresu e-mail.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Smartfon z naładowaną baterią

  Niedozwolone

  • Osoby niepełnoletnie bez opiekuna

  Co trzeba wiedzieć

  • Uwaga: aby korzystać z aplikacji, musisz mieć połączenie z internetem.
  • Wycieczka ta polega na samodzielnym zwiedzaniu przy pomocy gry mobilnej
  • Sprawdź swój e-mail (skrzynkę odbiorczą i spam), aby odebrać wiadomość z instrukcjami
  • Quest dostępny jest w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim
  • Aby rozpocząć grę, musisz użyć aplikacji i postępować zgodnie z instrukcjami przesłanymi w wiadomości e-mail.
  • Możesz zatrzymać grę, kiedy tylko chcesz, i uruchomić ją ponownie w miejscu, w którym została zatrzymana.
  • Rozpocznij grę, kiedy tylko chcesz (nawet w tej chwili!)
  • W miejscu rozpoczęcia gry i w czasie jej trwania nie będzie personelu asystującego (aby rozpocząć grę, użyj aplikacji i skorzystaj z instrukcji otrzymanych w wiadomości e-mail po dokonaniu zakupu).
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,5 / 5

  na podstawie 84 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,4 / 5
  • Jakość usług
   4.4 / 5
  • Organizacja
   4,5 / 5
  Sortuj wg

  Bardzo polecam tę wycieczkę. Jesteś niezależny, ale nie zagubiony, instrukcje są bardzo jasne i masz szansę odkryć fajne miejsca. Sugerowałbym rozpoczęcie od pierwszej części dnia; historia prowadzi do uroczych zakątków Wiednia i zabytków. Będziesz potrzebował trochę czasu, aby spacerować po ulicach, robić zdjęcia, zatrzymać się na kawę lub lunch i odwiedzić pobliskie atrakcje. Pod koniec dnia będziesz chciał więcej. :)

  Czytaj dalej

  19 stycznia 2020

  Tak wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Wiedniu, że czuliśmy, że tak naprawdę nie wiemy od czego zacząć. Mieliśmy tylko kilka dni. Znalazłem tę wycieczkę i pomyślałem, że może to być dobry sposób na zwiedzanie miasta. Proces przebiegał sprawnie ... właśnie zapłaciłem pieniądze (wyjątkowo rozsądne w porównaniu do takich autobusów typu open top itp.) Pobrałem aplikację i ruszyliśmy. Wędrowaliśmy po ulicach, jeśli Wiedeń rozwiązuje wskazówki i w ogóle zachwyca się, kiedy będzie można je zobaczyć. Historia Augustyna była zarówno pouczająca, jak i zabawna. Miałem cudowny przystanek w starej kawiarni w Vienese, gdzie zadzwonili do nas sławni ludzie ... niczego nie zdradzając. Piękny sposób na zwiedzanie miasta na piechotę z dodatkową radością rozwiązywania problemów po drodze.

  Czytaj dalej

  7 stycznia 2020

  It was an enjoyable, easy entertainment. Puzzles are easy/medium difficulty level and keep you on track without boring you. It says it will take 51 mins on the ticket but took us almost 2 hours to complete it. It all depends on how much you want to read about the places and look around.

  19 września 2020

  Przetłumacz
  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 229962