Wycieczka z przewodnikiem

Pałac i ogrody Schönbrunn z przewodnikiem i bez kolejki

Pałac i ogrody Schönbrunn z przewodnikiem i bez kolejki

Organizator atrakcji: Good Vienna Tours
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 193,70 zł za osobę

Omiń długie kolejki do wejścia i zwiedź pałac Schönbrunn oraz jego piękne ogrody. Zobacz wspaniałe wnętrza pałacu i poznaj jego fascynującą historię podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem.

Informacja o wycieczce

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
hiszpański, niemiecki, angielski

Atrakcja z serii Originals

W skrócie
 • Zwiedź wiedeński pałac Schönbrunn i jego cudowne ogrody
 • Poznaj historię pałacu i wysłuchaj ciekawych opowieści licencjonowanego przewodnika
 • Zachwyć się Wielką Galerią o długości 40 metrów oraz Salą Ceremonialną
 • Dowiedz się, jak wyglądało życie rodziny królewskiej Habsburgów i cesarzowej Sissi
 • Omiń długie kolejki do wejścia i spędź więcej czasu w bujnych, zielonych ogrodach
Pełny opis
Odwiedź pałac i ogrody Schönbrunn, korzystając z szybkiego wstępu do wnętrza tego wiedeńskiego klejnotu podczas wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje bilety wstępu bez kolejki. Podążaj za licencjonowanym przewodnikiem po pełnych przepychu wnętrzach, poznaj historię rodziny Habsburgów i zwiedź ozdobne ogrody pałacowe. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed pałacem i wysłuchaj pouczającego wprowadzenia na temat historii tego królewskiego kompleksu. Otrzymaj nowoczesne urządzenie audio, dzięki któremu zawsze będziesz wyraźnie słyszeć komentarz przewodnika. Skorzystaj z biletów wstępu priorytetowego i wejdź do pałacu bez zbędnego czekania. Zachwyć się wspaniałym wejściem i rozpocznij spacer z przewodnikiem po 22 salach słynnego austriackiego pałacu. Odwiedź 40-metrową Wielką Galerię i Salę Ceremonialną oraz przespaceruj się po wystawnych salach i zajrzyj do prywatnych komnat, aby przekonać się, jak żyła dynastia Habsburgów. Posłuchaj ciekawych opowieści o dawnych królach, które z typowym wiedeńskim humorem opowie Ci Twój sympatyczny przewodnik. Poznaj nie tylko fascynującą historię rodziny królewskiej Habsburgów i słynnej cesarzowej Sissi, ale także dowiedz się, jak pałac zmieniał się w czasach współczesnych i gdzie mieszkają obecnie potomkowie królów. Po zakończeniu zwiedzania możesz we własnym tempie przejść się po ogrodach i zobaczyć glorietę na szczycie wzgórza, z którego rozciąga się widok na wiedeńskie lasy.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki do pałacu Schönbrunn i ogrodów
 • Licencjonowany przewodnik
 • Urządzenie audio ze słuchawkami, aby lepiej słyszeć przewodnika
 • Transport do pałacu
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12. rok życia, muszą okazać jeden z następujących dokumentów: dowód pełnego szczepienia, dowód pierwszego szczepienia podanego co najmniej 22 dni temu, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji.
 • We wszystkich pomieszczeniach zamkniętych należy nosić maskę FFP2 (dla uczestników powyżej 14. roku życia) lub osłonę ust i nosa (dla uczestników w wieku 6–13 lat). Zalecane jest również noszenie maski na zewnątrz, jeśli nie można zachować bezpiecznej odległości.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

• Spotkanie przy fontannie Ehrenhof przed pałacem Schönbrunn • Poszukaj przewodnika w stroju GetYourGuide i trzymającego zielony parasol • Proszę być na miejscu spotkania 15 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Ta wycieczka może się odbyć wyłącznie z przewodnikiem.
 • Otrzymasz nowoczesne urządzenie audio ze słuchawkami do słuchania przewodnika, ale możesz również przynieść własne słuchawki (muszą mieć wtyczkę 3,5 mm).
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 489 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Nasz przewodnik był bardzo entuzjastyczny i dał świetną wycieczkę. Była bardzo kompetentna, kiedy prowadziła nas przez każdy pokój. Po przejściu przez ogrody z zaskoczeniem wylądowaliśmy w szklarni, którą miło było zobaczyć, choć trochę zawyżone jak na rozmiar (szklarnia była dodatkową opłatą za wejście). Pałac był bardzo ładny, wart jazdy metrem nawet w zimny, wietrzny dzień, spacer po ogrodach był przyjemny, polecił przewodnikowi z wizytą, ponieważ to sprawia, że doświadczenie jest przyjemniejsze.

Czytaj dalej

24 lutego 2022

Jeden z najlepszych przewodników, jakich mieliśmy. Alessandra była tak kompetentna i taktowna. Dała nam spostrzeżenia, których po prostu nie można znaleźć w Internecie ani w książkach! Była zabawna, miła i zawsze świadoma tego, kto jest w jej grupie i najbardziej rozpoznawalna z imienia! Można powiedzieć, że naprawdę pasjonuje się historią i chce, aby wszyscy stali się tak samo pasjonatami jak ona. Trochę padało, a ona nawet przeprosiła za pogodę. Ogrody były prawdopodobnie jedną z najlepszych części wycieczki. Alessandra również wiedziała o roślinach. Była wcześnie i łatwo ją było znaleźć. Zielony parasol!

Czytaj dalej

2 września 2021

Mieliśmy dziś rano fantastyczną wycieczkę z Eduardem. Z dużą rozwagą, wdziękiem i ogromną wiedzą merytoryczną pozwolił nam spojrzeć na historię Pałacu Schönbrunn w zupełnie innym świetle, niż to często przedstawia się światu zewnętrznemu. Dlatego możemy polecić tę wycieczkę, szczególnie z Eduardem jako przewodnikiem. Drogi Eduardzie, jeszcze raz dziękuję za dzisiejszy poranek.

Czytaj dalej

29 lipca 2021

Numer identyfikacyjny produktu: 397843