Bilety na koncert Vienna Residence Orchestra

Bilety na koncert Vienna Residence Orchestra

Od $53,60 za osobę

Przeżyj niezapomniany wieczór w słynnym i pięknym Pałacu Auersperg w Wiedniu. Posłuchaj wspaniałych interpretacji klasyków wiedeńskich dzięki biletowi na koncert Vienna Residence Orchestra, jednej z najlepszych orkiestr kameralnych na świecie.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 1.5 godz.
Godzina rozpoczęcia 20:15
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Weź udział w fantastycznym koncercie w Pałacu Auersperg w Wiedniu
 • Zobacz balet klasyczny oraz posłuchaj śpiewaków operowych przy akompaniamencie Vienna Residence Orchestra
Pełny opis
Vienna Residence Orchestra jest jedną z najlepszych orkiestr kameralnych na świecie. Każdy jej muzyk jest znanym solistą, a orkiestra występuje w największych salach koncertowych na całym świecie. Meksyk, Montevideo, Paryż, Berlin, Rzym, Ateny i Budapeszt to tylko niektóre z miejsc, które odwiedziła orkiestra VRO (Vienna Residence Orchestra) pod batutą gościnnie występującego dyrygenta - Rudolfa Nurejeva. Pod kierownictwem muzycznym prof. Christiana Pollacka i gościnnie występujących dyrygentów: Gerharda Lagrange'a, Daniela Hoyem-Cavazza i Zoltána Janikovica, ta wiedeńska orkiestra kameralna koncertuje codziennie w najpiękniejszych wiedeńskich pałacach: w małych i dużych grupach, ze znanymi śpiewakami operowymi i tancerzami baletowymi oraz zachwycającą muzyką, pasującą do tematyki sezonu. Koncerty Mozarta i Straussa w wykonaniu VRO są jednymi z głównych atrakcji podróży do Wiednia. Vienna Residence Orchestra łączy się znakomicie z twórczością Wofganga Amadeusza Mozarta, gdyż jej siedzibą jest miejsce, w którym kompozytor ten wykonywał jedne ze swoich najwspanialszych koncertów. Wspaniały Pałac Auersperg w stylu barokowym jest jednym z głównych punktów pod względem europejskiej muzyki, polityki i historii społeczeństwa. Oprócz Mozarta swój wkład w rozwój światowej muzyki mieli tu także Józef Haydn oraz Christoph Willibald Gluck. Ród Auersperg oraz szwedzki ród królewski Wazów podejmowały decyzje polityczne w Pałacu Auersperg, podkreślając swój arystokratyczny splendor poprzez wystawne uroczystości. Dziś Pałac Auersperg i Vienna Residence Orchestra są zarządzane przez Sylvię Moser, która wzbogaca życie kulturalne Wiednia za sprawą tych dwóch instytucji.
Wliczone w cenę
 • Bilety na koncert
  Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Klienci powinni mieć założone maski ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Palais Auersperg, Auerspergstrasse 1, 1080 Wiedeń

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Koncerty odbywają się codziennie o godzinie 20.15.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,2 / 5

  na podstawie 170 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   3,9/5
  • Jakość usług
   4.2/5
  • Organizacja
   4,2/5
  Sortuj wg

  Koncert był bardzo dobry. Organizacja, która pozostawia wiele do życzenia. Byłem pod adresem po południu przed koncertem, a dziewczyna, która przekazała nam informacje, zobaczyła mój wydrukowany kupon i potwierdziła tam koncert oraz kostium w dzień i godzinę. Kiedy przyjechaliśmy, aby obejrzeć drugi dzień, zakazali nam i powiedzieli, że to gdzie indziej. Skarżyliśmy się na organizację, że nie zostaliśmy ostrzeżeni. Po kilku minutach zadzwonili po taksówkę, a my zapłaciliśmy. Potem, kiedy przyjechaliśmy, recepcjonistka zwróciła nam taksówkę. Straciliśmy trochę Koncertu i prawie zabrakło nam drinka, na co musieliśmy narzekać, tak jak wszyscy inni. Powinien być lepiej zorganizowany i informować o zmianach z wyprzedzeniem, a także mieć lepiej przygotowanych pracowników do udzielania prawidłowych informacji. Żałosne !!!

  Czytaj dalej

  15 kwietnia 2018

  Koncert ok ,niestety organizacja serwisu fatalna , zapłaciłem dodatkowo 25 Eur za bilet kategorii A , niestety na sali brak sektorów wiec siedziałem w kolejności jak przyszedłem , poza tym nie otrzymałem tez lampki wina co obiecywał serwis za dodatkowa opłatę , nie należała się , dziwne ?????

  30 listopada 2019

  Wykonawcy byli niesamowici. Cała reszta była rozczarowująca. Słaby pokój, kiepskie kostiumy, siedzenie na kiepskich krzesłach. Czułem się, jakbym siedział w programie gimnazjalnym na koniec roku, ale oglądał piękny pokaz.

  9 stycznia 2020

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 16554