Wieża Eiffla
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Z powodu pandemii COVID-19 wycieczki i atrakcje w tym miejscu mogą być tymczasowo niedostępne. Sprawdź naszą stronę z aktualizacjami dotyczącymi podróży. Dowiedz się więcej.
Zarezerwuj bilet już teraz

Wieża Eiffla: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Wieża Eiffla”

Paryż – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 708

Znajdź najlepsze miejsce, by oglądać wieżę Eiffla

Wieża Eiffla malująca się romantycznie na tle paryskiego nieba… niezapomniany widok. Jeśli pragniesz zrobić jak najlepsze zdjęcie tej perły architektury, zapoznaj się z przygotowaną przez nas krótką listą wybranych miejsc, które pomogą Ci najlepiej uchwycić ten niesamowity budynek.

Trocadero

Trocadero

Trocadero to jeden z najlepszych punktów widokowych na wieżę Eiffla nocą. Mało tego – można tam wejść za darmo i o każdej porze!

Łuk Triumfalny

Łuk Triumfalny

Aby dostać się na szczyt słynnego na cały świat Łuku Triumfalnego, musisz pokonać 284 stopnie. Na górze czeka nagroda – jeden z najlepszych możliwych widoków na Paryż!

Montparnasse

Montparnasse

Ten 210-metrowy wieżowiec może i nie należy do najpiękniejszych, ale dla widoku ze szczytu można mu to wybaczyć. Wieża Montparnasse to najwyższy punkt widokowy w Paryżu; w pakiecie 360-stopniowa panorama!

Z Hotelu Raphael

Z Hotelu Raphael

Szukasz miejsca na romantyczną randkę? Zarezerwuj stolik na tarasie tego luksusowego hotelu i ciesz się widokiem, delektuj się szampanem i oglądaj zachód słońca ze szczytu budynku!

Pont de Bir-Hakeim

Pont de Bir-Hakeim

Pont de Bir-Hakeim łączy 15. i 16. dzielnicę Paryża. Ten most jest wspaniałym punktem widokowym na wieżę i na Sekwanę; bardzo popularny wśród fotografów.

Nasze wskazówki

Jak uniknąć kolejek

Jak wiadomo, Paryż jest niezwykle popularny wśród turystów. Jeśli chcesz obejrzeć wieżę Eiffla z różnych punktów widokowych, lepiej zaplanować podróż zawczasu. Kupienie biletów online i dostanie się na górę to żaden problem; jeśli jednak chcesz zwiedzić Paryż niedrogo, pamiętaj, żeby doliczyć do planu podróży czas na czekanie w kolejkach przy głównych atrakcjach.

Uważaj na swoje rzeczy

Wielu podróżnych szuka miejsca w kawiarni bądź w restauracji w pobliżu atrakcji turystycznych, żeby odpocząć od zgiełku. Główne obszary turystyczne są bezpieczne, ale turyści często zapominają o pilnowaniu swoich rzeczy, jak tylko zamówią swoją café au lait. Zapnij torebkę na suwak i miej oczy szeroko otwarte – okazja czyni złodzieja.

Godziny otwarcia wieży Eiffla

Jeśli postanowisz poznać wieżę Eiffla nieco bliżej, żaden problem – jest otwarta 365 dni w roku. Od połowy czerwca do pierwszych dni września można ją zwiedzać od 9 rano do północy, a poza tym okresem od 9.30 do 23.00.

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Wieża Eiffla jest otwarta 365 dni w roku!
 • Cena
  Oglądanie wieży z zewnątrz nic nie kosztuje. Ceny biletów zależą od rodzaju wycieczki i tego, ile chcesz zobaczyć.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Tylko, jeśli go sobie zażyczysz! Wielu turystów lubi posłuchać o historii i architekturze. Równie świetne są wycieczki grupowe – zwykle pozwala im się wejść przed rzeszami turystów, którzy stoją w kolejce po bilet.
 • Jak tam dotrzeć?
  Najbliższe stacje metra to Bir-Hakeim (linia 6) i Trocadero (linia 9).
 • Dodatkowe wskazówki

  • Dla dzieci do 4. roku życia wstęp wolny

  • Nie spuszczaj z oczu swojej torebki

Wieża Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.3 / 5
based on 33 815 reviews

Meeting point very easy to find. Our tour guide was very helpfull and gave us o lot of amazing information about not only Eiffel Tower but also about Paris, thank you George, once again. It was a very windy day, so we couldn't get at the top of the Tower but the view was beautifull enough from the second floor. I recommend ParisCityTours and buying a trip by GetYourGuide.

Paryż super tylko niestety czas naglil minusik za zmianę planu. Najpierw miała być wieża później Sekwana odbyło się w odwrotnej kolejności niestety w ciemnościach oprócz światełek nie wiele było widać z wieży

Punkt zbiórki bardzo łatwy do odnalezienia. Przewodnik doskonale przygotowany, na pytania bez problemu odpowiadał. Cała wycieczka doskonale przygotowana, przyjemnie z miejsca do miejsca się przemieszczało...

Duże zaoszczędzenie czasu. Dostaliśmy co prawda dwa bilety, jeden na 18 godzinę czyli tak jak miało być a drugi na 18.30, i musieliśmy czekać ale potem wszystko poszło sprawnie.

This option is very expensive. E-ticket for a top of tower is 25 euro. Maybe in summere it is worth to take. In November the line was small.