Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Whitianga

Whitianga

Whitianga – nasze najbardziej polecane atrakcje

Whitianga: Cathedral Cove 2-godzinny rejs łodzią

1. Whitianga: Cathedral Cove 2-godzinny rejs łodzią

Ten malowniczy rejs statkiem z siedzibą w Whitianga przedstawia wspaniały nadmorski raj w zatoce Mercury Bay w najlepszym wydaniu. Wyrusz w 2-godzinną podróż przez skaliste wulkaniczne brzegi zatoki i odkryj jej piękne plaże, w tym Hahei i Lonely Bay. Punktem kulminacyjnym wycieczki jest słynna na całym świecie zatoczka katedralna w rezerwacie morskim Te Whanganui a Hei. Miejsce ma bogate dziedzictwo Maorysów, przyciąga około 150 000 odwiedzających rocznie i było wykorzystywane jako miejsce kręcenia przeboju filmowego Narnia. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, żeglując po zatoce i podziwiając jej wspaniałe naturalne krajobrazy rozciągające się na półwyspie. Po drodze słuchaj swojego przewodnika, dzieląc się zabawnymi komentarzami na żywo na temat zatoki i żyjącej tu przyrody. Miej też oko na wodę, ponieważ zawsze jest szansa zobaczyć delfiny, wieloryby i orki w ich naturalnym środowisku.

Whitianga: Rejs do Cathedral Cove

2. Whitianga: Rejs do Cathedral Cove

Wybierz się na wycieczkę żeglarską z Flaxmill Bay, małej zatoczki położonej między Cooks Beach i Whitianga, aby zobaczyć kultowe zabytki Mercury Bay i Cathedral Cove. Pomóż w żeglowaniu lub po prostu usiądź i zrelaksuj się na wygodnych pufach i podziwiaj malownicze krajobrazy. Wejdź na pokład naszego dużego, nowoczesnego katamaranu i po krótkim instruktażu bezpieczeństwa wypłyń na spokojne wody zatoki. Podczas rejsu z pomocą przewodnika dostrzeżesz najważniejsze zabytki okolicy. Przygotuj aparat fotograficzny, gdy będziesz przepływać obok Cathedral Cove. Podczas podróży będziesz cieszyć się przekąskami i napojami. Po zakotwiczeniu łodzi, jeśli warunki są dobre, wybierz pływanie lub nurkowanie w rezerwacie morskim ze wspaniałym życiem morskim lub po prostu zrelaksuj się na pokładzie i rozkoszuj się scenerią. Wycieczka kończy się w punkcie początkowym w zatoce Flaxmill.

Whitianga: Cathedral Cove, rejs, jaskinie i nurkowanie z rurką

3. Whitianga: Cathedral Cove, rejs, jaskinie i nurkowanie z rurką

Zrelaksuj się i ciesz się Klifem Szekspira, Lonely Bay i Cathedral Cove na otwartej łodzi z nieograniczonymi wspaniałymi widokami. Poczuj dreszczyk emocji związanych z wejściem do Blowhole Cooks, Whale Cave i naszej własnej „Hole in the Rock”. Regularnie odwiedzaj miejsca widoczne na filmach i zdjęciach online, zapuszczaj się do jaskiń, których inni nie mogą Cię zabrać! Zobacz ryby w Rezerwacie Morskim. Poznaj historię tego obszaru i zachwyć się formacjami wulkanicznymi w całej zatoce. Nie będziesz rozczarowany fantastyczną linią brzegową Coromandel, gdy schodzimy do Jaskini Morskiej Orua, gdzie zostaniesz zabrany do wnętrza jaskini i usłyszysz niesamowitą akustykę podczas odtwarzania muzyki.

Whitianga: Cathedral Cove & Caves: rejs wycieczkowy z nurkowaniem z rurką

4. Whitianga: Cathedral Cove & Caves: rejs wycieczkowy z nurkowaniem z rurką

Odkryj malowniczą zatokę Cathedral Cove i mniejsze jaskinie podczas tej wycieczki łodzią z Whitianga. Poczuj dreszczyk emocji w małych, trudno dostępnych jaskiniach i odkryj wspaniałe widoki na morzu. Zobacz drugą co do wielkości jaskinię morską w Nowej Zelandii i zbliż się do życia wodnego w rezerwacie morskim. Opuszczając Whitianga Wharf, zatrzymaj się, aby zobaczyć Klif Szekspira i miń oszałamiającą Lonely, zanim odkryjesz wnętrze Cooks Beach Blowhole i spojrzysz przez górę. Zachwyć się panoramicznym krajobrazem Cathedral Cove. Kieruj się na południe, zbliżając się wzdłuż wybrzeża do i z zatok, jaskiń i dziur. Podziwiaj hipnotyzujący wulkaniczny krajobraz wysokich szczytów i rzeźb skalnych. Podziwiaj wielkość drugiej co do wielkości jaskini morskiej w Nowej Zelandii „Orua”, zanim odwiedzisz przybrzeżne wyspy z większą liczbą jaskiń. Przed powrotem do Whitianga możesz nurkować z rurką i obserwować życie morskie w rezerwacie morskim.

Whitianga: Wycieczka łodzią po zatoce Cathedral Cove

5. Whitianga: Wycieczka łodzią po zatoce Cathedral Cove

Przeglądaj 12 kilometrów nierównego wybrzeża wulkanicznego z wody podczas fascynującego rejsu łodzią wypływającą z Whitianga. Zrelaksuj się, odkrywając to, co najlepsze w Cathedral Cove, wypatrując lokalnego życia morskiego i podziwiając pobliskie wyspy i piękne plaże. Wejdź na pokład łodzi w Whitianga i zanurz się w otaczającej ją nadmorskiej scenerii. Posłuchaj wnikliwego komentarza na żywo, odwiedzając kultowe miejsca, takie jak zapierająca dech w piersiach Cathedral Cove, Lonely Bay, Cooks Beach i Hahei. Przejdź obok wysokich szczytów skalnych i wejdź do gigantycznych dziur i jaskiń morskich. Dostrzegaj życie morskie wczesnym rankiem, przy spokojnych warunkach morskich i słabym świetle słonecznym padającym na wybrzeże Zatoki Mercury.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Whitianga: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Whitianga? Kliknij tutaj.