Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Whistler

Narciarstwo, lodowce i tyrolki to tylko przedsmak tego, co ten alpejski kurort ma do zaoferowania.

Whistler – nasze najbardziej polecane atrakcje

Vancouver: Gondola Sea to Sky i jednodniowa wycieczka do Whistler

1. Vancouver: Gondola Sea to Sky i jednodniowa wycieczka do Whistler

Przejedź się gondolą Sea to Sky, odkryj Whistler Village i podziwiaj cuda natury w trakcie tej jednodniowej wycieczki z Vancouver. Podziwiaj nieustannie zmieniające się krajobrazy wzdłuż autostrady Sea to Sky. Zatrzymaj się, aby podziwiać wysoki na 335 metrów wodospad Shannon. Przejedź się słynną gondolą Sea to Sky w Squamish, raju dla wspinaczy i poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu. Gondola zabierze Cię do Habrich Ridge, gdzie będziesz mieć 90 minut na podziwianie zapierających dech w piersiach widoków na góry, przybrzeżny las deszczowy i sieć zatok Howe Sound. Miń urocze miasteczko Squamish i lodowiec Tantalus, kontynuując podróż do Whistler. Po dotarciu na miejsce ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie sklepów, kawiarni, ośrodka narciarskiego Whistler Blackcomb lub okolicznych szlaków turystycznych. Dołącz do nas, aby świętować 40 lat dzielenia się Vancouver, Victorią i Whistler z gośćmi z całego świata. Nasze wyselekcjonowane wycieczki z przewodnikiem oferują wyjątkowe i bezpieczne doświadczenie.

Z Vancouver: Sea to Sky Gondola i wycieczka do Whistler

2. Z Vancouver: Sea to Sky Gondola i wycieczka do Whistler

Wyrusz z Vancouver luksusowym autokarem w podróż do Whistler. Podziwiaj panoramiczne widoki na ocean, niebotyczne góry i lodowce. Skorzystaj ze specjalnej okazji, by zobaczyć lokalną przyrodę. Pierwszym przystankiem jest Shannon Falls, trzeci co do wielkości wodospad w BC, gdzie woda spływa kaskadami po klifach z wysokość 335 metrów (1099 stóp). W odległości krótkiego spaceru od parkingu znajdują się dwie platformy widokowe na wodospady. Następnym przystankiem jest gondola Sea to Sky na południe od Squamish. Wybierz się na krótką przejażdżkę na szczyt (imponująca wysokość 885 metrów nad poziomem morza). Ciesz się czasem, aby coś przekąsić, wędrować szlakami i podziwiać wspaniałe widoki na okoliczne pasma górskie i turkusowe wody Howe Sound. Stamtąd jedź dalej na północ autostradą Sea to Sky do słynnej na całym świecie Whistler Village. Urocza wioska przeznaczona wyłącznie dla pieszych ma coś do zaoferowania każdemu. Poświęć 4 godziny na zwiedzanie światowej klasy restauracji i sklepów lub po prostu spacer po wiosce. Oglądaj zachód słońca w drodze powrotnej do Vancouver.

Doświadczenie Whistler Zipline: Ziptrek Eagle Tour

3. Doświadczenie Whistler Zipline: Ziptrek Eagle Tour

Spotkaj się ze swoimi profesjonalnymi i zabawnymi przewodnikami w Whistler Village, a następnie przygotuj się na przygodę. Ta trasa jest dostępna przez Whistler Village Gondola z krótkim spacerem do pierwszej tyrolki uruchamianej na wysokości 3280 stóp (1000 m) bezpośrednio na górze Whistler. Stąd Twoja przygoda będzie kontynuowana dzięki 5 zapierającym dech w piersiach tyrolkom i 4 mostom na wierzchołkach drzew. Pierwsza tyrolka jest obok siebie, więc możesz zjeżdżać obok znajomego, a ostatnia tyrolka zabierze Cię z powrotem do Whistler Village. Ta trasa jest idealna, jeśli wcześniej zjeżdżałeś na linie lub pragniesz adrenaliny!

Whistler: Wycieczka helikopterem po lodowcu i lądowanie w górach

4. Whistler: Wycieczka helikopterem po lodowcu i lądowanie w górach

Ciesz się komentarzem na żywo od swojego pilota, gdy oglądasz pasmo górskie Kolumbii Brytyjskiej z góry. Po drodze mijaj starożytne lodowce. Najpierw wystartuj z północnego krańca doliny Whistler. Wznieś się we wspaniałe góry wybrzeża. Przeglądaj rozległe lodowce, ośrodek narciarski Whistler Blackcomb i majestatyczne szczyty backcountry. Następnie zobacz turkusowe jeziora i niesamowite cechy wulkaniczne Parku Prowincjonalnego Garibaldi. Wyląduj na szczycie góry, gdzie będziesz mógł rozprostować nogi, zrobić kilka zdjęć i podziwiać widok przez 15 minut (bezpłatnie i w zależności od pogody). Na koniec wróć do Whistler Valley i wyląduj na twardym gruncie. Wybierz opcje dla prywatnej grupy dla siebie i 4 innych osób lub weź udział w podróży z innymi ciekawskimi ulotkami.

Autostrada Sea to Sky: Whistler i wycieczka gondolą Sea to Sky

5. Autostrada Sea to Sky: Whistler i wycieczka gondolą Sea to Sky

Nieopodal śródmieścia Vancouver znajdują się spektakularne widoki i dzikie tereny. Wsiądź do swojego mini-autokaru i zwiedzaj słynną autostradę Sea to Sky Highway wzdłuż Howe Sound, najbardziej wysuniętego na południe fiordu lodowcowego w Ameryce Północnej. Poczuj strumień z trzeciego co do wielkości wodospadu w Kolumbii Brytyjskiej, Shannon Falls, stojąc na platformie widokowej. Następnie jedzie się do gondoli Sea to Sky. Wsiądź do gondoli i wejdź na 850 metrów (930 jardów) na szczyt, aby rozkoszować się panoramicznymi widokami Howe Sound otoczonymi górami Coast Mountains. To tutaj można przejść przez most wiszący Sky Pilot i przejść leśnymi ścieżkami do platform widokowych. Twoja wycieczka będzie kontynuowana na północ do Whistler Resort, gdzie dołączysz do krótkiej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Whistler Village (opcjonalnie). Po zapoznaniu się trochę z Whistler i zapoznaniu się z terenem, masz dużo wolnego czasu na zwiedzanie we własnym tempie. Odwiedź sklepy, zatrzymaj się w galerii sztuki lub rób to, co robią miejscowi i znajdź idealne patio wzdłuż wioski, aby się na chwilę zrelaksować w tym wspaniałym górskim kurorcie. Whistler Resort jest znany jako mekka na świeżym powietrzu, więc nie krępuj się zapytać o dodatkowe zajęcia, w których możesz wziąć udział w wolnym czasie w wiosce. Kiedy Twój czas w Whistler dobiegnie końca, wybierz się na malowniczą wycieczkę wzdłuż autostrady Sea to Sky Highway do miejsca, w którym rozpoczęła się Twoja wycieczka.

Whistler: Wycieczka helikopterem na lodowiec nad Wedge Mountain

6. Whistler: Wycieczka helikopterem na lodowiec nad Wedge Mountain

Podziwiaj spektakularne widoki pasma górskiego Garibaldi podczas malowniczego lotu helikopterem z Whistler. Wystartuj i wznieś się na wysokość 8000 stóp, aby odkryć zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas 14-minutowego lotu. Podziwiaj widoki na jezioro Wedgemount - malownicze turkusowe jezioro alpejskie położone w parku Garibaldi Provincial Park. Następnie obleć Wedge Mountain, najwyższy szczyt w Garibaldi Range. Zobacz lodowiec Wedge, który schodzi ze szczytów górskich, zanim odlecisz z powrotem do Whistler. Całkowity czas aktywności (29 minut) obejmuje obowiązkową odprawę bezpieczeństwa przeprowadzoną przez pilota przed wejściem na pokład. Upewnij się, że przybyłeś 15 minut przed godziną rozpoczęcia wycieczki.

Whistler: Wycieczka helikopterem Sea to Sky i lądowanie na lodowcu

7. Whistler: Wycieczka helikopterem Sea to Sky i lądowanie na lodowcu

Odkryj zadziwiające piękno Whistler i okolic podczas tego malowniczego lotu helikopterem. Po spotkaniu z profesjonalnym pilotem i rozgoszczeniu się w helikopterze, przygotuj się na podziwianie niesamowitych widoków. Podczas 42 minut w powietrzu zobaczysz słynny kurort Whistler Blackcomb, turkusowo-zielone jezioro Cheakamus, jezioro Garibaldi i przelecisz nad spektakularnym szczytem górskim z widokiem na Black Tusk Peak. Poczuj zimny, lodowaty śnieg obiema stopami podczas 15-minutowego lądowania, aby cieszyć się wspaniałym widokiem na lodowiec, jeśli pozwalają na to warunki pogodowe. To lądowanie oferuje absolutnie niesamowite widoki. Po locie widokowym wrócisz na lotnisko Whistler Heliport. Całkowity czas aktywności (72 minuty) obejmuje obowiązkową odprawę bezpieczeństwa przeprowadzoną przez pilota przed wejściem na pokład. Pamiętaj, aby przybyć 15 minut przed godziną rozpoczęcia wycieczki.

Z Vancouver: całodniowa gondola Whistler i Sea to Sky

8. Z Vancouver: całodniowa gondola Whistler i Sea to Sky

Ta 10,5-godzinna wycieczka to najlepszy sposób na poznanie drogi do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010 i kurortu Whistler. Wycieczkę rozpoczniesz od Vancouver i udasz się do Whistler „autostradą Sea-to-Sky”. Po drodze wybierz się na szybki spacer i rozciągnij nogi, aby cieszyć się silnym strumieniem z trzeciego co do wysokości wodospadu w Kolumbii Brytyjskiej, Shannon Falls. Przejdź obok gór o wysokości 2000 metrów i drugiego co do wielkości granitowego monolitu na świecie. Zatrzymaj się nad morzem do gondoli Sky. Wznieś się na wysokość 2800 stóp nad poziomem morza, aby podziwiać wspaniałe widoki na fiord Howe Sound, bujny las przybrzeżny i okoliczne góry. Przetestuj swoje lęki na moście wiszącym Sky Pilot. Ciesz się opowieściami swojego przewodnika o historii okolicy i bieżących wydarzeniach. Poznaj majestatyczną wioskę Whistler i przejrzyj urocze wiejskie sklepy. Możesz także wybrać się na wycieczkę u podnóża pięknego wodospadu Shannon, spacerować leśnymi szlakami lub po prostu odpocząć i cieszyć się zapierającą dech w piersiach górską scenerią.

Audio Driving Tour b/w Vancouver & Whistler | Droga od morza do nieba

9. Audio Driving Tour b/w Vancouver & Whistler | Droga od morza do nieba

Podążaj za swoim profesjonalnym audioprzewodnikiem Jeffersonem wzdłuż autostrady 99, jednej z najbardziej malowniczych tras na świecie! Rozpocznij w dowolnym miejscu na trasie między Vancouver a Whistler. Wrażenia z wycieczki są takie same w obu kierunkach. Dowiedz się o North Shore w Vancouver, Cypress Provincial Park i wczesnych mieszkańcach tego obszaru, Coast Salish Peoples, dużej grupie wielu narodów z wieloma odrębnymi kulturami i językami. Posłuchaj o europejskich osadnikach, którzy przybyli później, oraz o niesamowitych zwierzętach i roślinach, które nazywają ten piękny obszar domem. Odkryj piękno morza i gór, słuchając o akcji poszukiwawczo-ratowniczej Lions Bay, Straight of Georgia i Howe Sound, Cypress Provincial Park i umiarkowanych lasach deszczowych BC. Podziwiaj geologię tego obszaru i poznaj fiordy, dźwięki i zatoki, Watt's Point Volcanic Centre, Mount Garibaldi, Stratovolcanos i Stawamus Chief Mountain. Zatrzymaj się i podziwiaj wodospady Shannon, muzeum Britannia Mine i spektakularne wodospady Brandywine. Bez ograniczeń czasowych ciesz się swobodą zatrzymania się w dowolnym miejscu i nie spiesz się na zwiedzanie. Zobacz Anvil Island z punktów widokowych Porteau Cove, Tantalus Lookout, Brackendale Eagle Provincial Park, a nawet wybierz się na przejażdżkę gondolą Sea to Sky. Po drodze przejedziesz przez miasto Squamish, znane jako raj dla entuzjastów outdooru i usłyszysz o ujściu rzeki i mierzei Squamish. Ciesz się historią Góry Whistler, jej Parku Olimpijskiego, nazwy rzeki Złotych Snów i oczywiście niesamowitego i znanego na całym świecie miasta Whistler. Zabawne klipy dźwiękowe będą odtwarzane automatycznie podczas jazdy, korzystając z mapy GPS na żywo. Żadne dane nie są wykorzystywane podczas wycieczki. Wycieczka jest łatwa w nawigacji, a nasz przewodnik audio zapewni Tobie i Twojej rodzinie zaangażowanie po drodze dzięki zabawie z ciekawostkami.

Whistler Zipline Experience: Ziptrek Bear Tour

10. Whistler Zipline Experience: Ziptrek Bear Tour

Spotkaj się i przygotuj z profesjonalnymi przewodnikami, aby rozpocząć, a następnie wskocz do szybkiego transferu, który zabierze Cię na 33-hektarowy plac zabaw w dolinie między Whistler a górami Blackcomb. Podziwiaj z bliska tor bobslejowy i saneczkowy olimpijski 2010 w drodze na nasz tor tyrolski. Wybierz się na spacer po wiszącym moście, aby przywitać się z „Big Doug”, najstarszym drzewem Douglas Fur na miejscu, a następnie zapakuj zamek. Ta wycieczka zabierze Cię na serię czterech tyrolek od 400 do 1100 stóp w sercu starego lasu deszczowego, zygzakiem od Blackcomb do gór Whistler nad Fitzsimmons Creek. Po drodze dowiesz się również o lokalnej ekologii i społeczności Whistler. Ta wycieczka jest idealna dla grup, rodzin i łagodnych zamków!

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 69
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Whistler

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Whistler?

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Whistler na deszczowe dni?

Whistler: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Whistler? Kliknij tutaj.