Atrakcje i wycieczki
Whistler

Narciarstwo, lodowce i tyrolki to tylko przedsmak tego, co ten alpejski kurort ma do zaoferowania.

Wszystkie atrakcje

Whistler: najczęściej polecane atrakcje

Vancouver: Gondola Sea to Sky i 1-dniowa wycieczka do Whistler

Vancouver: Gondola Sea to Sky i 1-dniowa wycieczka do Whistler

Przejedź się gondolą Sea to Sky, odkryj Whistler Village i podziwiaj cuda natury w trakcie tej 1-dniowej wycieczki z Vancouver. Zachwyć się ciągle zmieniającymi się krajobrazami wzdłuż autostrady Sea to Sky. Przejedź się słynną gondolą Sea to Sky w Squamish, raju dla wspinaczy i poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu. Gondola zabierze Cię do Habrich Ridge, gdzie będziesz mieć 90 minut na podziwianie zapierających dech w piersiach widoków na góry, przybrzeżne lasy deszczowe i sieć zatok Howe Sound. Miń urocze miasteczko Squamish i lodowiec Tantalus, kontynuując podróż do Whistler. Po dotarciu na miejsce ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie sklepów, kawiarni, ośrodka narciarskiego Whistler Blackcomb lub okolicznych szlaków turystycznych. W drodze powrotnej do Vancouver zatrzymaj się przy 335-metrowym wodospadzie Shannon i podziwiaj zmieniające się krajobrazy otaczające autostradę Sea to Sky. Dołącz do nas, aby świętować 40 lat dzielenia się Vancouver, Victorią i Whistler z gośćmi z całego świata. Nasze wyselekcjonowane wycieczki z przewodnikiem zapewniają wyjątkowe i bezpieczne wrażenia.

Vancouver: Gondola Sea to Sky i 1-dniowa wycieczka do Whistler

Vancouver: Gondola Sea to Sky i 1-dniowa wycieczka do Whistler

Wyrusz z Vancouver luksusowym autokarem w podróż do Whistler. Podziwiaj panoramiczne widoki na ocean, niebotyczne góry i lodowce. Skorzystaj ze specjalnej okazji, by zobaczyć lokalną przyrodę. Pierwszym przystankiem jest Shannon Falls, trzeci co do wielkości wodospad w BC, gdzie woda spływa kaskadami po klifach z wysokość 335 metrów (1099 stóp). W odległości krótkiego spaceru od parkingu znajdują się dwie platformy widokowe na wodospady. Następnym przystankiem jest gondola Sea to Sky na południe od Squamish. Wybierz się na krótką przejażdżkę na szczyt (imponująca wysokość 885 metrów nad poziomem morza). Ciesz się czasem, aby coś przekąsić, wędrować szlakami i podziwiać wspaniałe widoki na okoliczne pasma górskie i turkusowe wody Howe Sound. Stamtąd jedź dalej na północ autostradą Sea to Sky do słynnej na całym świecie Whistler Village. Urocza wioska przeznaczona wyłącznie dla pieszych ma coś do zaoferowania każdemu. Poświęć 4 godziny na zwiedzanie światowej klasy restauracji i sklepów lub po prostu spacer po wiosce. Oglądaj zachód słońca w drodze powrotnej do Vancouver.

Doświadczenie Whistler Zipline: Ziptrek Eagle Tour

Doświadczenie Whistler Zipline: Ziptrek Eagle Tour

Spotkaj się ze swoimi profesjonalnymi i zabawnymi przewodnikami w Whistler Village, a następnie przygotuj się na przygodę. Ta trasa jest dostępna przez Whistler Village Gondola z krótkim spacerem do pierwszej tyrolki uruchamianej na wysokości 3280 stóp (1000 m) bezpośrednio na górze Whistler. Stąd Twoja przygoda będzie kontynuowana dzięki 5 zapierającym dech w piersiach tyrolkom i 4 mostom na wierzchołkach drzew. Pierwsza tyrolka jest obok siebie, więc możesz zjeżdżać obok znajomego, a ostatnia tyrolka zabierze Cię z powrotem do Whistler Village. Ta trasa jest idealna, jeśli wcześniej zjeżdżałeś na linie lub pragniesz adrenaliny!

Whistler: Wycieczka helikopterem po lodowcu i lądowanie w górach

Whistler: Wycieczka helikopterem po lodowcu i lądowanie w górach

Ciesz się komentarzem na żywo od swojego pilota, gdy oglądasz pasmo górskie Kolumbii Brytyjskiej z góry. Po drodze mijaj starożytne lodowce. Najpierw wystartuj z północnego krańca doliny Whistler. Wznieś się we wspaniałe góry wybrzeża. Przeglądaj rozległe lodowce, ośrodek narciarski Whistler Blackcomb i majestatyczne szczyty backcountry. Następnie zobacz turkusowe jeziora i niesamowite cechy wulkaniczne Parku Prowincjonalnego Garibaldi. Wyląduj na szczycie góry, gdzie będziesz mógł rozprostować nogi, zrobić kilka zdjęć i podziwiać widok przez 15 minut (bezpłatnie i w zależności od pogody). Na koniec wróć do Whistler Valley i wyląduj na twardym gruncie. Wybierz opcje dla prywatnej grupy dla siebie i 4 innych osób lub weź udział w podróży z innymi ciekawskimi ulotkami.

Autostrada Sea to Sky: Whistler i wycieczka gondolą Sea to Sky

Autostrada Sea to Sky: Whistler i wycieczka gondolą Sea to Sky

Nieopodal śródmieścia Vancouver znajdują się spektakularne widoki i dzikie tereny. Wsiądź do swojego mini-autokaru i zwiedzaj słynną autostradę Sea to Sky Highway wzdłuż Howe Sound, najbardziej wysuniętego na południe fiordu lodowcowego w Ameryce Północnej. Poczuj strumień z trzeciego co do wielkości wodospadu w Kolumbii Brytyjskiej, Shannon Falls, stojąc na platformie widokowej. Następnie jedzie się do gondoli Sea to Sky. Wsiądź do gondoli i wejdź na 850 metrów (930 jardów) na szczyt, aby rozkoszować się panoramicznymi widokami Howe Sound otoczonymi górami Coast Mountains. To tutaj można przejść przez most wiszący Sky Pilot i przejść leśnymi ścieżkami do platform widokowych. Twoja wycieczka będzie kontynuowana na północ do Whistler Resort, gdzie dołączysz do krótkiej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Whistler Village (opcjonalnie). Po zapoznaniu się trochę z Whistler i zapoznaniu się z terenem, masz dużo wolnego czasu na zwiedzanie we własnym tempie. Odwiedź sklepy, zatrzymaj się w galerii sztuki lub rób to, co robią miejscowi i znajdź idealne patio wzdłuż wioski, aby się na chwilę zrelaksować w tym wspaniałym górskim kurorcie. Whistler Resort jest znany jako mekka na świeżym powietrzu, więc nie krępuj się zapytać o dodatkowe zajęcia, w których możesz wziąć udział w wolnym czasie w wiosce. Kiedy Twój czas w Whistler dobiegnie końca, wybierz się na malowniczą wycieczkę wzdłuż autostrady Sea to Sky Highway do miejsca, w którym rozpoczęła się Twoja wycieczka.

Whistler Spektakularna wycieczka po lodowcu hydroplanem

Whistler Spektakularna wycieczka po lodowcu hydroplanem

Odkryj jeszcze więcej majestatycznych gór i lodowców Whistler, lecąc wysoko nad scenerią podczas tego 30-minutowego lotu. Doświadcz nadprzyrodzonego piękna Kolumbii Brytyjskiej, lecąc z lotu ptaka nad majestatycznymi lodowcami, skalistymi szczytami, unikalnymi formacjami wulkanicznymi i bujnymi alpejskimi łąkami, które otaczają turkusowe wody wysokiego na milę jeziora Garibaldi. Nie zapomnij aparatu! Dysponując obecnie ponad 50 samolotami, linie Harbor Air, Westcoast Air i Whistler Air obsługują największą flotę wodnosamolotów na świecie. Dehavilland DHC-3 Turbine Single Otters i Twin Otter obsługują regularne loty między Lower Maindland a wyspą Vancouver. DHC-2 Bobry obsługują wyspy Zatoki Perskiej, a samolot Cessna 185 jest dostępny do czarteru. To, co zaczęło się jako operacja dwóch samolotów w 1982 roku w celu obsługi sektora leśnego BC, Harbour Air Seaplanes rozrosło się do największej linii lotniczej oferującej hydroplany w Ameryce Północnej i jedynej linii lotniczej w pełni neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla. Dzięki pokazowej flocie kanadyjskich samolotów De Havilland możesz latać na pokładzie DHC-3 Turbine Single Otter, DHC-6 Twin Otter lub DHC-2 Beaver. Lećmy!

Whistler: najdłuższa tyrolka w Ameryce Północnej

Whistler: najdłuższa tyrolka w Ameryce Północnej

Poznaj swojego profesjonalnego przewodnika w Whistler. Przygotuj się na przygodę, a następnie przejedź się gondolą. Wysiądź z gondoli i wsiądź do krótkiej furgonetki do miejsca startu. Poczuj, jak adrenalina rośnie, pokonując ponad 2 kilometry między górami Whistler i Blackcomb. Podziwiaj niesamowite widoki na dolinę Fitzsimmons. Na koniec ponownie wyląduj na twardym gruncie w pobliżu środkowej części gór Whistler. Zjedź gondolą Whistler z powrotem do głównej wioski.

Whistler: Wycieczka helikopterem na lodowiec nad Wedge Mountain

Whistler: Wycieczka helikopterem na lodowiec nad Wedge Mountain

Podziwiaj spektakularne widoki pasma górskiego Garibaldi podczas malowniczego lotu helikopterem z Whistler. Wystartuj i wznieś się na wysokość 8000 stóp, aby odkryć zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas 14-minutowego lotu. Podziwiaj widoki na jezioro Wedgemount - malownicze turkusowe jezioro alpejskie położone w parku Garibaldi Provincial Park. Następnie obleć Wedge Mountain, najwyższy szczyt w Garibaldi Range. Zobacz lodowiec Wedge, który schodzi ze szczytów górskich, zanim odlecisz z powrotem do Whistler. Całkowity czas aktywności (29 minut) obejmuje obowiązkową odprawę bezpieczeństwa przeprowadzoną przez pilota przed wejściem na pokład. Upewnij się, że przybyłeś 15 minut przed godziną rozpoczęcia wycieczki.

Z Vancouver: całodniowa gondola Whistler i Sea to Sky

Z Vancouver: całodniowa gondola Whistler i Sea to Sky

Ta 10,5-godzinna wycieczka to najlepszy sposób na poznanie drogi do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010 i kurortu Whistler. Wycieczkę rozpoczniesz od Vancouver i udasz się do Whistler „autostradą Sea-to-Sky”. Po drodze wybierz się na szybki spacer i rozciągnij nogi, aby cieszyć się silnym strumieniem z trzeciego co do wysokości wodospadu w Kolumbii Brytyjskiej, Shannon Falls. Przejdź obok gór o wysokości 2000 metrów i drugiego co do wielkości granitowego monolitu na świecie. Zatrzymaj się nad morzem do gondoli Sky. Wznieś się na wysokość 2800 stóp nad poziomem morza, aby podziwiać wspaniałe widoki na fiord Howe Sound, bujny las przybrzeżny i okoliczne góry. Przetestuj swoje lęki na moście wiszącym Sky Pilot. Ciesz się opowieściami swojego przewodnika o historii okolicy i bieżących wydarzeniach. Poznaj majestatyczną wioskę Whistler i przejrzyj urocze wiejskie sklepy. Możesz także wybrać się na wycieczkę u podnóża pięknego wodospadu Shannon, spacerować leśnymi szlakami lub po prostu odpocząć i cieszyć się zapierającą dech w piersiach górską scenerią.

Whistler: Wycieczka helikopterem Sea to Sky i lądowanie na lodowcu

Whistler: Wycieczka helikopterem Sea to Sky i lądowanie na lodowcu

Odkryj zadziwiające piękno Whistler i okolic podczas tego malowniczego lotu helikopterem. Po spotkaniu z profesjonalnym pilotem i rozgoszczeniu się w helikopterze, przygotuj się na podziwianie niesamowitych widoków. Podczas 42 minut w powietrzu zobaczysz słynny kurort Whistler Blackcomb, turkusowo-zielone jezioro Cheakamus, jezioro Garibaldi i przelecisz nad spektakularnym szczytem górskim z widokiem na Black Tusk Peak. Poczuj zimny, lodowaty śnieg obiema stopami podczas 15-minutowego lądowania, aby cieszyć się wspaniałym widokiem na lodowiec, jeśli pozwalają na to warunki pogodowe. To lądowanie oferuje absolutnie niesamowite widoki. Po locie widokowym wrócisz na lotnisko Whistler Heliport. Całkowity czas aktywności (72 minuty) obejmuje obowiązkową odprawę bezpieczeństwa przeprowadzoną przez pilota przed wejściem na pokład. Pamiętaj, aby przybyć 15 minut przed godziną rozpoczęcia wycieczki.

Często zadawane pytania dotyczące: Whistler

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Whistler?

Najlepsze atrakcje to:

Whistler: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Whistler: Najciekawsze atrakcje

Whistler: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Whistler: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Whistler? Kliknij tutaj.

Whistler: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(536 recenzji)