Whirlpool Aero Car

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Whirlpool Aero Car: najlepsze atrakcje w pobliżu

Whirlpool Aero Car – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Toronto: jednodniowa wycieczka do wodospadu Niagara z rejsem statkiem

Z Toronto: jednodniowa wycieczka do wodospadu Niagara z rejsem statkiem

Podziwiaj wspaniałość wodospadu Niagara podczas wycieczki z Toronto. Podróżuj wzdłuż malowniczej Niagara Parkway, zatrzymując się przy zegarze kwiatowym, hiszpańskim samochodzie lotniczym Whirlpool, historycznym Niagara-on-the-Lake i kilku malowniczych przystankach na zdjęcia. Zbliż się do wodospadu Horseshoe podczas rejsu Niagara City Cruises „Voyage to the Falls”. Po drodze usłyszysz o historii i geografii tego obszaru. Po zwiedzeniu kilku okolicznych atrakcji wybierz się na rejs po mieście Niagara, aby przejechać się do podstawy wodospadu Horseshoe. Zatrzymaj się na lunch w wybranej restauracji. Jeśli wybrałeś wycieczkę z opcją lunchu, zjedz lunch w hotelu Sheraton on the Falls w restauracji Fallsview z widokiem na wodospady. Wybierz się na malowniczą przejażdżkę przez wodospad Niagara z widokiem na Fort George, Brock's Monument, elektrownie wodne, rzekę Niagara, kanał Welland i malownicze winnice wzdłuż Wielkich Jezior — z bezpłatną butelką wody — z certyfikowany przewodnik turystyczny.

Wodospad Niagara: Karnet krajoznawczy z 3 atrakcjami i wycieczką

Wodospad Niagara: Karnet krajoznawczy z 3 atrakcjami i wycieczką

Odkryj to, co najlepsze w wodospadzie Niagara dzięki naszemu karnetowi turystycznemu. Dzięki trzem atrakcjom i wycieczce z przewodnikiem w cenie, w pełni wykorzystasz swoją wizytę w tym wspaniałym cudzie natury. Rozpocznij dzień w Skylon Tower, gdzie wjedziesz windą na szczyt tarasu widokowego. Ciesz się oszałamiającym panoramicznym widokiem i nie zapomnij zrobić wielu zdjęć. Następnie spotkaj się z przyjaznym przewodnikiem, który zabierze Cię na profesjonalną pieszą wycieczkę po regionie. Posłuchaj ciekawych historii i poznaj lokalną historię podczas spaceru wokół wodospadów. Będziesz mijać kultowe punkty orientacyjne, takie jak Clifton Hill i Niagara SkyWheel, a także spacerować wzdłuż Fallsview Avenue. Zatrzymaj się na 20-minutową przerwę przed rozpoczęciem ekscytującej wizyty w Journey Behind the Falls, gdzie otrzymasz bezpłatne poncho przeciwdeszczowe. Zjedziesz windą 125 stóp do serca wodospadu Niagara, gdzie odkryjesz 130-letnie tunele. Wejdź na zewnętrzny taras widokowy, gdzie może zrobić się trochę mokro, gdy będziesz cieszyć się wyjątkowym widokiem wodospadu z dołu - gdzie woda grzmi z prędkością 65 kilometrów na godzinę! A dzięki biletowi do elektrowni Niagara, którą możesz zwiedzać we własnym tempie, dowiesz się, jak ogromna moc wodospadów została wykorzystana do produkcji energii elektrycznej. Ta niedawno odnowiona atrakcja oferuje interaktywne eksponaty, odrestaurowane artefakty i wiele więcej.

Toronto: Wieczorna wycieczka nad wodospad Niagara z rejsem i kolacją

Toronto: Wieczorna wycieczka nad wodospad Niagara z rejsem i kolacją

Doświadcz urzekającego piękna jednego z najbardziej znanych kanadyjskich zabytków po zachodzie słońca podczas wieczornej wycieczki nad wodospad Niagara. Wyruszając z Toronto, zanurz się w hipnotyzującej atmosferze, obserwując majestatyczne wodospady oświetlone światłem księżyca. Wyrusz w podróż po wodach i zobacz z bliska inspirującą potęgę wodospadu Niagara podczas rejsu widokowego. Zanurz się w rozkosznej sesji degustacji syropu klonowego w Ontario, która jest bezpłatnym poczęstunkiem. Ulepsz swoje doświadczenie, dodając pyszną kolację w uroczej lokalnej restauracji, która oferuje zapierające dech w piersiach widoki zarówno na wodospad Horseshoe Falls, jak i American Falls.

Wodospad Niagara w Kanadzie: Najciekawsze atrakcje

Whirlpool Aero Car: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Whirlpool Aero Car: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Whirlpool Aero Car? Kliknij tutaj.

Whirlpool Aero Car: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(91 recenzji)