Dodaj daty

Westybul
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 1

Split: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 552
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Split

Split

Westybul: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Westybul? Kliknij tutaj.

Westybul: Co mówią inni?

Naszym przewodnikiem był Mario, który jest także nauczycielem historii. Był zarówno kompetentny, jak i zabawny, zapewnił ciekawe spostrzeżenia na temat życia w Splicie na przestrzeni wieków, a także współcześnie. Jego szczegółowe opisy ożywiły stare miasto Split i pałac Dioklecjana. Gorąco polecamy tę wycieczkę.

Całkowicie zgubiliśmy się w miejscu spotkania i Olga w końcu nas znalazła, co było bardzo miłe z jej strony. Wycieczka była świetna, pouczająca, a spędzanie czasu z Olgą było przyjemnością. Zabrała nas do restauracji „Dujkin Dvor” i wróciliśmy tam już dwa razy na kolację. Gorąco polecam tę wycieczkę!

Kiedy chodziłem sam, wiele widziałem i dziwiłem się, ale nic nie rozumiałem. Z przewodnikiem Sławkiem wszystko ożyło. Gdzie wcześniej widziałem na własne oczy, teraz nie tylko widziałem, ale czułem w sercu. Poleciłbym tę wycieczkę każdemu, wydaje się, że ma doskonały stosunek jakości do ceny.

Bardzo miła wizyta z Katią (katilya) z wielkim profesjonalizmem. Dzięki zaangażowaniu naszego nastolatka mogła wzbogacić tę wizytę o zabytki historyczne i szkolne

Wycieczka była bardzo interesująca. Przewodnik był bardzo wciągający, a 1,5 godziny minęło szybko.