Atrakcja wodna

Z Westminster Pier do Tower of London: rejs Hop-On Hop-Off

Z Westminster Pier do Tower of London: rejs Hop-On Hop-Off

Od 59,18 zł za osobę

Podziwiaj zabytki Londynu wzdłuż Tamizy podczas rejsu statkiem z Westminster Pier przez Embankment Pier, Festiwal Pier, Bankside Pier, do przystanku końcowego przy St Katherine's Pier, niedaleko Tower of London. Kup przekąski w barze na pokładzie statku.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 30 min - 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Rejs z możliwością wsiadania i wysiadania w dowolnej przystani przy nabrzeżu Westminster, Festiwal, Bankside i St. Katherine's Pier.
 • Podziwiaj fantastyczne widoki z otwartego pokładu każdego z kursujących statków wycieczkowych
 • Posłuchaj komentarzy audio na żywo
Pełny opis
Wybierz się w rejs po Tamizie na pokładzie statku wycieczkowego z przystani Westminster Pier i podziwiaj mijane po drodze zabytki w sercu Londynu. Zatrzymaj się na kolejnych stacjach na trasie, czyli przystaniach przy Embankmemt Pier, Festiwal Pier i Bankside Pier. Zakończ wycieczkę przy St. Katharine’s Pier niedaleko zamku Tower of London i Tower Bridge. Podziwiaj mijane po kolei zabytki na trasie, czyli katedrę św. Pawła, wieżowiec The Shard, galerię Tate Modern, Teatr Szekspira, znany jako The Globe i wiele innych. Kup bilet w jedną stronę na rejs do St. Katherine's Pier (Doków św. Katarzyny) z lub wybierz się na wycieczkę statkiem tam i z powrotem bezpośrednio do przystani przy Westminster Pier. Posłuchaj komentarzy audio kapitana statku na żywo i skorzystaj z wielu supernowoczesnych udogodnień na pokładzie statku.   Zapoznaj się z harmonogramem rejsów z nabrzeża przy Westminster Pier: statek odpływa co 30 minut (w godzinach od 11:00 do 18:00), w tym z ofertą podroży na otwartym górnym pokładzie z idealnym widokiem na rzekę nowoczesnych jednostek, takich jak „Sapele” i „Mercuria” lub tradycyjnej „Sarah Kathleen”. Na pokładzie każdego z dostępnych statków wycieczkowych znajduje się bar serwujący przekąski.
Wliczone w cenę
 • Rejs statkiem wycieczkowym z przystani przy Westminster Pier do St. Katherine's Pier (przy Dokach św. Katarzyny).
 • Napiwki
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • W okresie od czerwca do sierpnia statki odpływają co 30 minut, w godzinach od 11.00 (pierwszy rejs z przystani przy Westminster Pier) do 18.30 (ostatni rejs).
 • W okresie od września do października statki odpływają co 40 minut, w godzinach od 11.00 (pierwszy rejs z przystani przy Westminster Pier) do 17.00 (ostatni rejs).
 • W okresie od listopada do marca statki odpływają co godzinę (lub co 40 minut w soboty i niedziele), w godzinach od 11.00 (pierwszy rejs z przystani przy Westminster Pier) do 15.00 (ostatni rejs).
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 369 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,2/5
 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Miałam piękna słoneczna pogodę. Rejs był przyjemnością. Przystanki nie miały dla mnie większego sensu, bo były blisko siebie, popłynęłam od początku do końca bez wysiadania. Piękny widok na miasto, najlepszy na London Bridge. Był tez przewodnik w języku angielskim, ale nie wypowiem się bo nie zrozumiałam za dużo z tego co mówił.

1 października 2019

Świetny sposób, aby zobaczyć wiele zabytków podczas krótkiej podróży.

Wart swojej ceny i zdecydowanie polecam podróż. Widzisz wiele zabytków i byliśmy pod wrażeniem aspektu podróży wskakuj / wyskakuj. Komentarz był pouczający i zabawny. Mój 10-letni syn uwielbiał siedzieć z przodu łodzi i oglądać tak wiele zabytków, których inaczej byśmy nie widzieli. Byliśmy tylko na jednodniowej wycieczce i staraliśmy się zmieścić jak najwięcej zwiedzania, jak mogliśmy. Ta podróż obejmowała wiele rzeczy, które chcieliśmy zobaczyć.

Czytaj dalej

28 lipca 2019

Booking online was very easy and we were able to board without any queuing . We chose a round trip and wasn’t planning on getting off at all , but when we arrived at katherines dock we told we had to get off and wait half an hour for another boat to take us back to Westminster. Also , we understood that we could get off at embankment on our return which is incorrect. Hence , our further days plans were rushed. So the company needs to explain everything in more detail. Overall, we thoroughly enjoyed it and the commentary on the return journey was much better than the first part. Recommend to check before you board .

Czytaj dalej

21 sierpnia 2021

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 71499