Atrakcje i wycieczki
Westeros

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Westeros

Na jakich wycieczkach w: Westeros obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Westeros: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Westeros? Kliknij tutaj.

Westeros: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1577 opinii

Wow, to była niesamowita trasa! Branko był moim przewodnikiem i nie tylko był bardzo znał się na GOT (i był prawdziwym, zagorzałym fanem), ale był także bogaty w wiedzę o historii Chorwacji, co było ogromnym plusem! Nawet dla tych, którzy nigdy nie widzieli GOT, odwiedzone przez nas miejsca były piękne, pełne historii i ciekawych historii. Dla tych, którzy są fanami GOT, przygotujcie się na soczyste szczegóły dotyczące filmowania i spotkań z celebrytami! Poleciłbym to każdemu!

Bardzo pouczające i szczegółowe! Chociaż byliśmy małą grupą liczącą zaledwie 5 osób, Marko utrzymywał poziom energii na wysokim poziomie i był bardzo entuzjastycznym i ciepłym przewodnikiem. Był również bardzo łaskawy, kiedy mój tata musiał wcześniej opuścić trasę koncertową. Myślę, że nawet tym, którzy nie są zaznajomieni z Grą o tron, spodoba się to.

Miejsca wycieczek zapierały dech w piersiach, a przewodnik był bardzo przyjazny. Zdecydowanie zrobił wszystko, aby wycieczka była niezapomnianym przeżyciem. zdecydowanie polecam

Wycieczka była super, przewodnik umilał czas swoimi sytuacyjnym żartami i ciekawostkami

Super przewodniczka, bardzo ciekawa wyprawa. Warto się wybrać.