Dodaj daty

Westerkerk

Westerkerk

Westerkerk – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: Klasyczny rejs statkiem z opcją sera i wina

1. Amsterdam: Klasyczny rejs statkiem z opcją sera i wina

Zrelaksuj się podczas rejsu po kanałach złotego wieku w Amsterdamie wpisanych na listę dziedzictwa UNESCO. Zobacz najważniejsze miejsca w mieście, takie jak Chudy Most, dzielnica czerwonych latarni i Stary Port. Możesz wybrać wycieczkę standardową lub wycieczkę z nielimitowaną ilością pysznego holenderskiego sera, wina i innych napojów. Wsiądź na statek i posłuchaj opowieści kapitana o lokalnej historii, przepływając obok zabytków w dzielnicy Jordaan i Chudego Mostu na rzece Amstel. Podziwiaj widoki na część dzielnicy czerwonych latarni, dawne śluzy miejskie i Stary Port. Uwiecznij na zdjęciach okazałą architekturę Muzeum Morskiego i prestiżową dzielnicę Gouden Bocht. Poznaj fragmenty historii, przepływając obok takich miejsc jak dom Anne Frank. Zadaj swojemu przewodnikowi pytania dotyczące miasta i otrzymaj rekomendacje dotyczące atrakcji oraz miejsc, w których warto zjeść.

Amsterdam: Wieczorny rejs po kanałach

2. Amsterdam: Wieczorny rejs po kanałach

Weź udział w wieczornym rejsie i odkryj wyjątkowe piękno Amsterdamu. Zachwyć się światłami, mostami i domami nad kanałami i zobacz nowoczesną stronę miasta. Wejdź na pokład statku i rozpocznij rejs. Obserwuj majestatyczne XVII-wieczne magazyny holenderskiej stolicy. Zobacz setki mostów i słynnych budynków usytuowanych wzdłuż kanałów, płynąc po mieście. Podziwiaj pięknie podświetlony Chudy Most. Podziwiaj piękne widoki i słuchaj audioprzewodnika z informacjami o mieście. Weź udział w tym rejsie prowadzonym przez rodzinną firmę i zobacz główne atrakcje Amsterdamu. Doświadcz wieczornej atmosfery miasta. Wybierz dodatek w postaci pudełka z przekąskami i napojami, które umilą Ci zwiedzanie miasta. Pudełko obejmuje chipsy, popcorn, ciastka stroopwafel, solone orzeszki ziemne i wybrany napój (napój bezalkoholowy, piwo lub wino).

Amsterdam: Najważniejsze atrakcje rejsu po kanale

3. Amsterdam: Najważniejsze atrakcje rejsu po kanale

Poznaj tętniącą życiem historię Amsterdamu na historycznych drogach wodnych podczas 1-godzinnego rejsu po kanałach, który obejmuje ponad 100 atrakcji. Posłuchaj komentarza pokładowego na temat powstania miasta w XIII wieku i kupców Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej, która doprowadziła do tak zwanego Złotego Wieku. Poznaj Amsterdam i wsiądź na łódź przy głównym dworcu Stromma lub Stromma Rijksmuseum w centrum miasta i wypłyń z nabrzeża IJ. Zobacz nowoczesną architekturę miasta podczas rejsu po najbardziej wysuniętej na południe części modnej dzielnicy Amsterdam-Noord. Atrakcje, które zobaczysz, zależą od punktu wyjścia, a trasa łodzi może się różnić. Przepłyń obok starych magazynów, stoczni i stoczni. Rejs pod czarującymi mostami z przeszłości i teraźniejszości. Zobacz, jak łączą się wieki, gdy doświadczysz Amsterdamu w najczystszej postaci, jako portu morskiego. Po drodze miniesz wiele najsłynniejszych zabytków Amsterdamu i odkryjesz, dlaczego UNESCO wpisało miejskie kanały na Listę Światowego Dziedzictwa.

Amsterdam: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po centrum Amsterdamu

4. Amsterdam: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po centrum Amsterdamu

Odkryj zabytki centrum Amsterdamu z doświadczonym przewodnikiem jadącym u twojego boku. Dowiesz się o kulturze miasta, zobaczysz ważne miejsca historyczne i słynne hotspoty, a także mniej znane lokalne ulubione. Rozpocznij swoją podróż w pobliżu dworca głównego, miń imponującą wieżę A'DAM Tower i udaj się na Wyspy Zachodnie, które są pełne uroczych mostów zwodzonych, starych magazynów i eleganckich pracowni artystów. Kontynuuj wzdłuż kanału Brouwersgracht i odwiedź modne dzielnice Jordaan i 9 Street, otoczone niezależnymi butikami, przytulnymi kawiarniami i modnymi restauracjami. Jadąc głębiej w centrum miasta, wjedziesz do dzielnicy Grachtengordel i miniesz Westerkerk (Kościół Zachodni) i zabytkowy Dom Anny Frank. Poczuj gwar muzyki i ulicznych wykonawców wokół Leidseplein Square, tętniącej życiem dzielnicy teatralnej z tętniącym życiem nocnym. Po tak wielu emocjach ciesz się przyjemną przerwą w Vondelpark, największym parku w Amsterdamie i najsłynniejszym parku w Holandii. Poczuj się naładowany, okrąż dzielnicę muzeów i przejedź wąskimi uliczkami inspirowanej cyganerią dzielnicy De Pijp. Przejdź przez kultowy Magere Brug (wąski most), drewniany most zwodzony nad rzeką Amstel i dotrzyj do słynnego ogrodu zoologicznego Artis prowadzącego do Dzielnicy Morskiej. Podziwiaj imponującą replikę XVII-wiecznego statku Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej w Salt Harbour, zanim wrócisz do miejsca, w którym rozpoczęła się Twoja podróż rowerowa.

Amsterdam: bilet do Muzeum van Gogha i rejs po kanałach

5. Amsterdam: bilet do Muzeum van Gogha i rejs po kanałach

Weź udział w wycieczce obejmującej 1-godzinny rejs po zabytkowej dzielnicy kanałów i wstęp do słynnego Muzeum van Gogha. Muzeum Van Gogha obejmuje największą na świecie kolekcję dzieł Vincenta van Gogha. Ten odwiedzany przez miliony osób obiekt jest jednym z najważniejszych muzeów w Holandii. Aby wycieczka była jeszcze ciekawsza, weź udział w ekscytującym rejsie łodzią. Ten pakiet obejmuje dwie części. Pierwsza to wizyta w Muzeum Van Gogha, które obejmuje największą na świecie kolekcję obrazów, rysunków, szkiców i listów słynnego holenderskiego malarza Vincenta van Gogha. Każdego roku muzeum odwiedza prawie 2 miliony osób, co czyni je drugim najczęściej odwiedzanym muzeum w Holandii. Jest to obowiązkowy punkt każdej wycieczki po Amsterdamie. W Muzeum Van Gogha znajduje się ponad 200 obrazów, 400 rysunków i 700 listów artysty. Do najsłynniejszych dzieł w kolekcji należą Jedzący kartofle (1885), Czaszka z palącym się papierosem (1886), Słoneczniki (1889) i Kwitnący migdałowiec (1890). Drugą częścią pakietu jest rejs po kanałach Amsterdamu. Piękne centrum Amsterdamu zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nie ma lepszego sposobu na zobaczenie tej okolicy niż rejs po kanałach. W ramach tego godzinnego rejsu popłyniesz najważniejszymi kanałami miasta, obok wspaniałych XVII-wiecznych kościołów, rezydencji, łodzi mieszkalnych i mostów. Zobaczysz wszystkie główne zabytki, w tym kościół Westerkerk, dzielnicę Negen Straatjes i most Magere Brug nad rzeką Amstel. Rejs obejmuje audioprzewodnik z GPS i nagraniami w kilku językach. Łodzie wyposażono w panoramiczne okna, przez które można podziwiać fantastyczny widok na miasto.

Amsterdam: Rejs otwartą łodzią po kanałach z lokalnym przewodnikiem

6. Amsterdam: Rejs otwartą łodzią po kanałach z lokalnym przewodnikiem

Wyrusz w urzekającą podróż przez kultowe kanały Amsterdamu podczas rejsu oferującego wypłynięcia zarówno z historycznego Domu Anny Frank, jak i tętniącego życiem Dworca Centralnego. Niezależnie od tego, czy zaczynasz dzień w samym sercu miasta, czy w tętniącym życiem węźle komunikacyjnym, nasz godzinny rejs zapewnia niezapomniane wrażenia, bogate w historię, kulturę i zapierające dech w piersiach widoki. Wypływając z dowolnego miejsca, zostaniesz powitany przez ponadczasowy urok nabrzeża Amsterdamu, gdy będziemy poruszać się po skomplikowanej sieci kanałów. Podziwiaj eleganckie domy nad kanałami i historyczne zabytki wzdłuż dróg wodnych, z których każdy opowiada historię bogatego dziedzictwa i różnorodności kulturowej miasta. Od Domu Anny Frank przepłyniesz obok kultowego Westerkerk i malowniczej Negen Straatjes, gdzie kuszą urocze butiki i kawiarnie. Tymczasem odjazdy z Dworca Centralnego oferują widoki na imponujące Narodowe Muzeum Morskie i dawny ratusz Stopera, ukazując architektoniczny splendor Amsterdamu. Podczas rejsu po urokliwych drogach wodnych Amsterdamu nasz doświadczony kapitan zapewni Ci komentarz na żywo, dzieląc się fascynującymi spostrzeżeniami na temat historii, architektury i znaczenia kulturowego miasta. Dowiedz się o dobrobycie Złotego Wieku Amsterdamu, jego kwitnącej scenie artystycznej oraz trwałym duchu tolerancji i innowacji. Podczas całego rejsu będziesz miał okazję zrelaksować się i cieszyć się scenerią, a nasz pokładowy bar oferuje napoje, które zwiększą Twoje doznania. Delektuj się chwilą, mijając kultowe zabytki, takie jak Theater Carré, Herengracht i romantyczny Magere Brug, z których każdy dodaje uroku Twojej przygodzie w Amsterdamie. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem po raz pierwszy, czy doświadczonym podróżnikiem, regularny rejs KINboat obiecuje niezapomnianą podróż przez serce Amsterdamu. Zarezerwuj bilety już teraz i wyrusz w odkrywczą podróż, podczas której każdy zakręt odkrywa nowe oblicze ponadczasowego piękna i uroku miasta.

Amsterdam: Heineken Experience i godzinny rejs kanałami

7. Amsterdam: Heineken Experience i godzinny rejs kanałami

Zarezerwuj bilet łączony na klasyczny rejs po kanałach i Heineken Experience w Amsterdamie. Naucz się sztuki warzenia piwa, popijaj 2 piwa lub napoje bezalkoholowe i ciesz się najnowocześniejszymi multimediami. Odwiedź Heineken Experience w zarezerwowanym terminie; wybierz się na rejs w wybranym przez siebie wcześniej zarezerwowanym przedziale czasowym. Poznaj historię jednego z najsłynniejszych browarów na świecie dzięki biletowi wstępu do Heineken Experience i ciesz się interaktywną wycieczką z przewodnikiem po oryginalnej fabryce, w której do 1988 roku produkowano wszystkie piwa tej marki. Zajrzyj za kulisy obiektów, w tym gigantycznych miedzianych zbiorników, w których warzono piwo. Weź udział w degustacji i sprawdź swoje umiejętności w warzeniu doskonałego piwa. Następnie zobacz XVII-wieczną architekturę centrum miasta podczas godzinnego rejsu po kanałach. Skorzystaj z przewodnika GPS w kilku językach, aby uzyskać interesujące informacje o kultowych zabytkach, takich jak Westerkerk, „Skinny Bridge” i urocza dzielnica Negen Straatjes.

Amsterdam: Rejs otwartą łodzią z niemieckim przewodnikiem i barem na pokładzie

8. Amsterdam: Rejs otwartą łodzią z niemieckim przewodnikiem i barem na pokładzie

Wyrusz na niezapomnianą przygodę, podziwiając hipnotyzujące widoki Amsterdamu podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Płyń wzdłuż kanałów na otwartej łodzi z napędem elektrycznym i ciesz się fantastycznym widokiem na kultowe zabytki Amsterdamu, a wszystko to podczas relaksującego rejsu z maksymalnie 26 osobami na pokładzie. Zanurz się w świecie pouczających i zabawnych spostrzeżeń na temat zabytków i miejsc, które napotkasz na trasie, prezentowanych przez kompetentnego niemieckojęzycznego przewodnika. Ożywią oni historię i kulturę Amsterdamu, czyniąc tę podróż niezapomnianym i wzbogacającym doświadczeniem. Podziwiaj XVII-wieczne budynki wzdłuż słynnych kanałów i daj się oczarować współczesnym, stylowym konstrukcjom, które są przykładem wpływowego Amsterdamu XXI wieku. Przepływając obok historycznego Muzeum Ermitażu, zobaczysz także kultowy most Skinny Bridge i przepłyniesz obok okazałego hotelu Amstel. Ciesz się drinkiem lub dwoma na pokładzie, mijając inne niesławne miejsca, takie jak Canal Belt i Gentleman Canal.

Amsterdam: Bilet wstępu do Rijksmuseum i rejs po kanałach w zestawie

9. Amsterdam: Bilet wstępu do Rijksmuseum i rejs po kanałach w zestawie

Połącz 2 obowiązkowe atrakcje Amsterdamu z wycieczką łodzią po cieśninie Canal Belt i wejściem do legendarnego Rijksmuseum. Podziwiaj piękne łodzie kanałowe i domy kupieckie z wody podczas 1-godzinnego rejsu kanałami, który zabierze Cię wzdłuż niektórych historycznych dróg wodnych. Wykopany w holenderskim Złotym Wieku obejmującym XVII wiek, został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2010 roku. Naciesz oczy dekoracyjnymi fasadami budynków położonych nad kanałem i podziwiaj różne style szczytów, takie jak szczyty zegarowe, wylewkowe i szyjkowe. Miń kultową architekturę, w tym Chudy most nad rzeką Amstel, legendarny dom pamiętnikarki z czasów II wojny światowej Anne Frank, imponujący Westerkerk i stary port w Amsterdamie. Następnie wysiądź, aby skorzystać z wejścia bez kolejki do Rijksmuseum. Zobacz arcydzieła holenderskich mistrzów XVII wieku, w tym „Nocną straż” Rembrandta i „Mleczarkę” Vermeera.

Amsterdam: Kulturalna wycieczka po centrum miasta w języku niemieckim lub angielskim

10. Amsterdam: Kulturalna wycieczka po centrum miasta w języku niemieckim lub angielskim

Odwiedź słynne miejsca w centrum Amsterdamu i zapoznaj się z miastem podczas tej pieszej wycieczki poświęconej kulturze i historii. Skorzystaj ze wskazówek, które każdy żądny przygód podróżnik powinien znać i jak najlepiej wykorzystać swoją podróż. Dowiedz się, jakich potraw powinieneś spróbować i które dzielnice możesz samodzielnie odkrywać na rowerze. Posłuchaj swojego przewodnika, który mówi ci, które projekty architektoniczne były popularne w przeszłości, i poznaj mieszkańców Amsterdamu. Posłuchaj opowieści o tym, jak kupcy, sprzedawcy i biedota żyli w średniowieczu, dlaczego świat sztuki rozkwitł w Złotej Erze, jak II wojna światowa zmieniła mieszkańców miasta i jak to jest żyć w dziś tolerancyjne, wielokulturowe miasto. Rozpocznij swoją wycieczkę w sercu miasta na placu Dam, gdzie powstał Amsterdam. Trasa prowadzi obok Pałacu Królewskiego w Amsterdamie, Nowego Kościoła Nieuwe Kerk i dawnego głównego urzędu pocztowego do mostu Torensluis. Zobacz jeden z najmniejszych domów w mieście i dowiedz się więcej o czasach kolonialnych pod pomnikiem Multatuli na moście Torensluis. Przejdź się obok romantycznych domów nad kanałem i przejdź przez Spui Square, aby dostać się do perły Amsterdamu – Begijnhof. Z wejściem ukrytym w wąskiej bocznej uliczce, ten wyjątkowy hofje czeka na odkrycie. W drodze powrotnej na Plac Dam zobaczysz rzekę, której miasto zawdzięcza swoją nazwę: Amstel. Wycieczka po mieście kończy się przy pomniku narodowym, który został pierwotnie zbudowany dla upamiętnienia ofiar II wojny światowej, ale teraz jest pomnikiem wszystkich ofiar, które straciły życie w dowolnej wojnie na całym świecie.

Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj wg::

Westerkerk: najlepsze atrakcje w pobliżu

Westerkerk: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Westerkerk? Kliknij tutaj.

Westerkerk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(22 906 recenzji)

Ta wycieczka była naprawdę dobrą zabawą, przewodnicy byli pouczający, zabawni i stale uzupełniali napoje. Wino było naprawdę dobrej jakości i smakowało cudownie. Było mnóstwo sera, ale tylko dwa rodzaje byłyby dobre, gdyby miały nieco większy wybór, ale i tak były dobre.

Doskonała obsługa świadczona przez załogę i naszą przewodnik Annabellę, która była bardzo wciągająca i pouczająca. Dostarczony holenderski ser i musztarda były doskonałe, a załoga świetnie radziła sobie z uzupełnianiem wina przez cały czas.

Świetny rejs po kanałach z dużym wyborem win, Heinekena i napojów bezalkoholowych. Deska serów i musztarda były świetnym dodatkiem, a przewodnicy byli zarówno kompetentni, jak i przyjaźni!

Wspaniały rejs z nielimitowanym winem i pysznym serem 🫶♥️ Bardzo miła i wyluzowana obsługa! Polecamy!! 🙌🏻

Naprawdę podobał mi się cały zestaw rzeczy. Całkiem zdrowy