Wereldmuseum

Wereldmuseum – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

1. Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

Poznaj Rotterdam we własnym tempie dzięki tej interaktywnej pieszej wycieczce, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć na piechotę do 10 najważniejszych atrakcji Rotterdamu. Możesz rozpocząć grę w dowolnym momencie. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza! Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie, wciąż czekają na Ciebie dziwne domy z kostki. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zgubić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Miniesz także Narodowy Pomnik Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie ważne osie miasta. Wereldmuseum ze swoimi historycznymi eksponatami oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który dzięki swojej niesamowitej historii będzie wisienką na torcie tej wycieczki! Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Rotterdam: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

2. Rotterdam: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanego ratusza! Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie, a wciąż czekają na Ciebie dziwne Cube Houses. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zatracić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Miniesz także Narodowy Pomnik Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie istotne osie miasta. Muzeum Wereldmuseum z eksponatami historycznymi zachwyci Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który ze swoją niesamowitą historią będzie wisienką na torcie tej wycieczki!

Rotterdam: gra w ucieczkę i wycieczka

3. Rotterdam: gra w ucieczkę i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawną grą podczas tej pieszej wycieczki po Rotterdamie na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od malowniczego ratusza. Odwiedź jedyny średniowieczny budynek St. Laurenskerk w Rotterdamie i dziwne domy z kostkami. Zrób zdjęcie imponującego wieżowca Witte Huis i daj się zgubić w Muzeum Morskim w Rotterdamie z jego wyjątkowymi eksponatami. Odwiedź kościół waloński z jego wyjątkowym wnętrzem. Przejdź obok Narodowego Pomnika Marynarki Handlowej z jego świętą symboliką. Podziwiaj Erasmusbrug, który łączy dwie ważne osie miasta. Wereldmuseum ze swoimi historycznymi eksponatami oczaruje Ciebie i Twój aparat. Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się wokół pomnika Caland, który dzięki swojej niesamowitej historii będzie wisienką na torcie tej wycieczki.

Rotterdam: Muzeum Kultur Świata

4. Rotterdam: Muzeum Kultur Świata

Zarezerwuj bilet wstępu do Wereldmuseum w Rotterdamie, aby zobaczyć światowej klasy kolekcję składającą się z ponad 83 000 artefaktów reprezentujących kultury od przeszłości do współczesności. Świadek ponad 100 lat kolekcjonowania przez Rotterdammers dla Rotterdammerów. Przeżyj tę wspaniałą kolekcję i muzeum w nowym świetle dzięki reorganizacji i przebudowie w 2019 roku, zapewniając, że wszystkie obiekty są na najwyższym poziomie. Ciesz się doświadczeniem idealnym dla całej rodziny dzięki nowo opracowanemu i teraz w pełni ponownie otwartemu muzeum dla dzieci. Wraz z tysiącami eksponatów kulturowych, współczesna moda, sztuka współczesna, design i przedmioty z kultury popularnej zostaną ostatecznie dodane do kolekcji. Wereldmusuem znajduje się w jednym z najbardziej charakterystycznych budynków Rotterdamu: majestatycznym budynku nad rzeką Maas, pierwotnie zbudowanym dla Royal Yacht Club. Członkowie zarządu klubu, w tym naukowiec i obieżyświat Elie van Rijckevorsel, pierwotnie używali budynku do wystawiania przedmiotów, które zebrali podczas swoich podróży. Kolekcja Van Rijckevorsela w dużej mierze stanowiła podstawę kolekcji Wereldmuseum. Ponad 50% mieszkańców Rotterdamu ma zróżnicowane kulturowo korzenie. Tradycje i zwyczaje, które przywieźli ze sobą sto lat temu, stały się coraz bardziej zintegrowane z lokalną kulturą i są integralną częścią cudownie zróżnicowanego miasta, jakim od tego czasu stał się Rotterdam.

Rotterdam: rejs po pubach z napojami i przekąskami

5. Rotterdam: rejs po pubach z napojami i przekąskami

Eksploruj, żegluj, daj się zaskoczyć, ale przede wszystkim baw się dobrze! Poczujesz się jak w domu, gdy wejdziesz do jedynego pubcruise w Rotterdamie. Podczas 2-godzinnego rejsu przez Rotterdam będziesz cieszyć się wieloma niesamowitymi widokami na atrakcje, które to miasto ma do zaoferowania. Nasz gospodarz przywita Cię zanim rozpoczniemy podróż rejsem pubowym. Jeśli będziesz czegoś potrzebować podczas wycieczki, możesz w dowolnym momencie udać się do gospodarza. Dostarczą ci nieograniczone napoje, przygotują półmiski z przekąskami i opowiedzą ci wszystko o okolicy. Uncle Aad's Pubcruise to klasyczny statek z 1898 roku, który przekształcił się w najbardziej przytulny pub żeglarski w Rotterdamie. Jesteś zainteresowany, jak pływać takim statkiem? Idź na górę, aby zapytać kapitana. Czekamy na Ciebie!

Liczba znalezionych atrakcji: 5
Sortuj wg::

Wereldmuseum: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wereldmuseum: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wereldmuseum? Kliknij tutaj.