Wybierz daty

Wenecja Zwiedzanie gondolą

Liczba znalezionych atrakcji: 94
Sortuj według:
Strona 1 z 6

Często zadawane pytania dotyczące: Wenecja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wenecja?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wenecja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wenecja to:

Murano

Wenecja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wenecja? Kliknij tutaj.

Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 1651 opinii

Przed jazdą gondolą odbyło się krótkie oprowadzanie i instruktaż, jak zachowywać się wewnątrz i na zewnątrz gondoli. Byliśmy w łodzi z inną parą. Gondolier był w świetnym humorze i regularnie sobie śpiewał. Nawet jeśli nie mogłeś zrozumieć ani słowa :D Małe uliczki są totalnie fascynujące. Niestety nie pojechaliśmy nad Canal Grande, bo było bardzo mgliście i prawie nic nie widzieliśmy. Niemniej jednak taka wycieczka jest wysoce zalecana.

Nasz przewodnik był bardzo miły, dobrze przygotowany, dokładnie wyjaśnił nam ciekawostki i wskazówki historyczne dotyczące obszarów Wenecji, które kazał nam odwiedzić. Przejażdżka gondolą była magiczna, spokojna i relaksująca, nasz gondolier, pan Ferruccio, był miły i pomocny w odpowiadaniu na nasze pytania, a nawet dodał koloru przejażdżce kanałem.

Wszystko perfekcyjne. Przewodnik wyjaśnia wszystko bardzo dobrze i jest bardzo miły. Gongola była jednym z najpiękniejszych doświadczeń w moim życiu, bez wątpienia bardzo ją polecam. Nie można przyjechać do Wenecji i nie dostać się na nią. 10 bez dwóch zdań. Dziękujemy za uczynienie naszej podróży jeszcze piękniejszą. czynisz to wyjątkowym

Ricardo wykonał świetną robotę, opowiadając nam o historii gondoli i operatorach każdej gondoli. To było bardzo zorganizowane, na czas i bardzo szybko nas załadowano. Był bardzo przyjazny i wydawał się lubić swoją pracę i rozmawiać z nami turystami! Nie mogę się doczekać powrotu i zaplanuję przyszłą wycieczkę z GetYourGuide!

zaprogramowaliśmy to doświadczenie z gondolą i naprawdę nie zawiedliśmy się, nasz przewodnik Riccardo Poli był bardzo przyjazny, mówił doskonale po francusku i dał nam podsumowanie historii Wenecji, a także bardzo wyraźne gondole. Polecamy to doświadczenie