Wenecja
zwiedzanie gondolą

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wenecja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wenecja? Kliknij tutaj.

Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 1651 opinii

przewodnik był tak miły i pomocny, odpowiadał na dodatkowe pytania dotyczące wysp, mogliśmy poczuć jej pasję do wysp w szczególności i ogólnie do Wenecji, mimo że odwiedziliśmy tylko trzy główne wyspy laguny, nadal udzielała nam informacji o innych wyspy! personel łodzi też był tak miły, a ludzie na każdej wyspie są przyjaźni! nie powinieneś pomijać tej aktywności, gdy jedziesz do venezii!

Ta podróż gondolą była niezapomniana. Płynęliśmy 6 łódkami za sobą. Gospodarz był w środku. Dostaliśmy słuchawki, abyśmy mogli usłyszeć wyjaśnienie. Wspaniale jest usłyszeć więcej o gondolierach i kanałach?

Chociaż zarezerwowana w ostatniej chwili, nasz przewodnik Marchella był doskonały, wycieczka kanałem była cudowna w romantycznej atmosferze. Nie przegap tego doświadczenia!

To była świetna przejażdżka z ważnymi informacjami o gondoli i niektórych budynkach. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby otrzymać informacje i podziwiać piękności

Bardzo pozytywne doświadczenie, które pozwala zobaczyć Wenecję z innej perspektywy. Kompetentny i przyjazny personel. Absolutnie polecam !!!!!!