Wenecja wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 314
Sortuj według:
Strona 1 z 20

Często zadawane pytania dotyczące: Wenecja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wenecja?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wenecja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wenecja to:

Burano

Wenecja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wenecja? Kliknij tutaj.

Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 14 743 opinii

Cudowne doświadczenie, w Murano ciekawie było zobaczyć rzemieślnika pracującego przy szkle na żywo, nie mogłem nie kupić czegoś stworzonego przez nich! Torcello nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Burano całkowicie zakochany! Przewodnik był miły i wyjaśnił wszystko, nawet gdy przybyliśmy na różne wyspy. Szkoda tylko 45 minut na zwiedzanie wysp, z perspektywy czasu zdecydowanie wybrałbym 6 godzinny! Jest tego warte. Doskonała cena jakości

Piękne doświadczenie, Carlotta, nasz przewodnik był niesamowity. Poprowadził nas przez Calle Wenecji, wyjaśniając każdy szczegół, historyczny i współczesny. W gondoli odpoczywaliśmy i cieszyliśmy się pokazem po kanałach. Na koniec dali nam wirtualną wycieczkę po Wenecji. Pięć gwiazdek to niewiele za to doświadczenie.

Dobrze zorganizowane i łatwe do znalezienia miejsce spotkania. Pani prowadząca wycieczkę była bardzo kompetentna i przyjazna. 30-minutowa przejażdżka gondolą była świetna, a aplikacja, którą pobraliśmy, aby usłyszeć komentarz, działała dobrze.

Wycieczka była cudowna, spacer do stacji gondoli był bardzo pouczający, a nasz przewodnik, Ricardo, był świetny. polecam każdemu, kto odwiedza Wenecję?

Przewodnik Sara zrobił małą wycieczkę z pokładu. Wszystko bardzo dobrze wyjaśniłem. Wycieczka była tego warta.