Wybierz daty

Wenecja wycieczki

Liczba znalezionych atrakcji: 486
Sortuj według:
Strona 1 z 31

Często zadawane pytania dotyczące: Wenecja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wenecja?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wenecja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wenecja to:

Murano

Wenecja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wenecja? Kliknij tutaj.

Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 14 743 opinii

Przed jazdą gondolą odbyło się krótkie oprowadzanie i instruktaż, jak zachowywać się wewnątrz i na zewnątrz gondoli. Byliśmy w łodzi z inną parą. Gondolier był w świetnym humorze i regularnie sobie śpiewał. Nawet jeśli nie mogłeś zrozumieć ani słowa :D Małe uliczki są totalnie fascynujące. Niestety nie pojechaliśmy nad Canal Grande, bo było bardzo mgliście i prawie nic nie widzieliśmy. Niemniej jednak taka wycieczka jest wysoce zalecana.

Ricardo wykonał świetną robotę, opowiadając nam o historii gondoli i operatorach każdej gondoli. To było bardzo zorganizowane, na czas i bardzo szybko nas załadowano. Był bardzo przyjazny i wydawał się lubić swoją pracę i rozmawiać z nami turystami! Nie mogę się doczekać powrotu i zaplanuję przyszłą wycieczkę z GetYourGuide!

To świetna aktywność, gdy nie zostajesz długo w Wenecji. Ale ponieważ jest to zajęcie, które bardzo mi się podobało, jeśli wrócę, spędzę więcej czasu na każdej wyspie, ponieważ znajduję godzinę ze wszystkim, co jest do zobaczenia. To idzie zbyt szybko.

Cudowna wycieczka! Dobrze zorganizowana, aż nadto czasu na postój na wyspach. Łódź była czysta i dobrze ogrzana, w środku było bardzo wygodnie pomimo zimnego i mokrego dnia. Bardzo dobry i przygotowany przewodnik, a także bardzo miły kapitan.

Bardzo polecam tę wycieczkę, cena co do jej długości bardzo atrakcyjna. Murano i Burano obowiązkowe przy zwiedzaniu Wenecji