Wenecja
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wenecja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wenecja? Kliknij tutaj.

Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8554 opinii

Jak na Wenecję bardzo niska cena. Wycieczkę można również wykupić w kasie na San Marco, cena 20 euro. Ponad 4 godziny pływania i zwiedzania, wszystko bardzo sprawnie. Na Torcello opłata za zwiedzenie kościoła 5 euro, chyba można sobie podarować. Przewodnik opowiada w kilku językach - włoski, angielski, niemiecki.

Fajna wycieczka po najpopularniejszych wyspach laguny. Nie trzeba się zastanawiać jak się przemieszczać pomiędzy wyspami. Organizator robi to za nas. Statek czekał przy wyspach, a my mogliśmy podziwiać ich piękno spacerując. Polecam.

Naprawdę warto. Każda z wysp ma swoj urok i jest warta zwiedzenia. Nie kupujcie w Murano w sklepie wewnatrz fabryki szkla, 10 metrow dalej 30% taniej. W Burano raniej w centrum wyspy niz w porcie.

Ciekawa forma zwiedzania. Mały procent turystów decyduje się na zwiedzenie wysp przez co jest tam dużo luźniej niż w Wenecji. Jeden bilet wychodzi taniej niż parking, więc warto.

Wycieczka przeprowadzona sprawnie, jednak w sezonie październik - marzec powinna zostać odwrócona kolejność zwiedzania. Burano po nocy nie ma tego uroku...