Wybierz daty

Wenecja Kultura i historia

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Pakiety
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 169
Sortuj według:
Strona 1 z 11

Często zadawane pytania dotyczące: Wenecja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wenecja?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wenecja

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wenecja to:

Murano

Wenecja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wenecja? Kliknij tutaj.

Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 15 659 opinii

Co za WSPANIAŁE przeżycie! Mój MĄŻ (nie partner) od 49 lat i ja cieszyliśmy się ogromnie La Traviata! Śpiewacy byli głębocy, podobnie jak instrumentaliści: pianista, wiolonczelista i skrzypek. Chciałbym wrócić w mgnieniu oka! Artyści porwali publiczność swoimi pełnymi pasji głosami. Były trzy akty, a publiczność przenosiła się z jednego pokoju do dwóch innych pokoi, gdy zmieniały się akty, co czyniło go przystojnym. Wzruszyło mnie współczucie dla Violetty. Sprawiła, że serce zabiło mocniej. Magiczny!

Miejsce jest wspaniałe i świadczy o bogactwie Wielkiej Wenecji. Nie wahaj się wybrać na „wielką wycieczkę” po lochach. To nadaje tej wizycie silniejszy akcent historyczny. Cieszymy się, że wzięliśmy ze sobą audioprzewodnik, który wzbogacił zwiedzanie dodatkowymi anegdotami. Uwaga: audioprzewodnik nie był zawarty w bilecie. W grudniu 2022 r. kosztował 5 euro za audioprzewodnik. Wzięliśmy 1 dla nas 2 z własnymi słuchawkami (wtyczka jack).

Kilka razy chodziłem do opery w tym pałacu. Śpiewacy, akompaniatorzy (trio wiolonczelowe skrzypce fortepianowe) są zawsze znakomici, całość ma szalony urok. Plusem jest podróż do trzech pomieszczeń pałacu, które składają się na wystrój. Bardzo poruszający wieczór.

Gorąco polecamy tę aktywność! Nie ustawiliśmy się w kolejce do wejścia, a dzięki audioprzewodnikowi wszystko jest ciekawsze! Koszt tego ostatniego wynosi 5,00 EUR za osobę. Punktem kulminacyjnym było zwiedzanie więzień objętych wycieczką po pałacu!

Bardzo profesjonalna przewodniczka po obu wspaniałych obiektach