Wybierz daty
Wenecja

Kultura i historia

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 98
Sortuj według:
1 - 16 / 98

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kultura i historia w: Wenecja

Oprócz atrakcji typu kultura i historia jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wenecja?

W: Wenecja są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu kultura i historia w: Wenecja obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Wenecja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wenecja? Kliknij tutaj.

Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 15 659 opinii

Przewodnicy bardzo starali się żeby wyjaśnić wszystko najdokładniej jak potrafię oraz stworzyć bardzo przyjemną atmosferę. Podczas rejsu brakowało opisu wycieczki w języku polskim gdyż nie wszyscy władali niemieckim/angielskim. A grupa Polaków nie była wcale mniejsza niż niemieckich gości. Istniała możliwość wykupu transferu do placu Świętego Marka, wycieczki gondolą, obiadu oraz wycieczki łącznie z transferem powrotnym za 90euro. Najsłabszym ogniwem był obiad (3 rodzaje makaronu w sosie pomidorowym). Wolałabym chyba dopłacić i zjeść w klimatycznej małej weneckiej knajpce... Poza tym ogolnie bardzo polecam Jak na pierwszy raz w Wenecji to świetna opcja

Ponadczasowa chwila, która przenosi nas do warsztatu szklarskiego na Murano, a następnie do wioski rybackiej Burano!! Wystarczająco dużo czasu na Murano, ale bardzo komercyjnie i za mało czasu w Burano, które jest typową wioską, bardzo relaksującą i przyjazną z tymi wszystkimi kolorowymi domami! Uwielbialiśmy go odwiedzać, spacerować po alejkach i popijać spritz w cieniu parasola! Przewodnik i stewardesy byli bardzo przyjaźni! Gorąco polecam tę wycieczkę! !

Wyjątkowe miejsce na mapie świata, bardzo ciekawa historia zarówno pałacu jak i całego miasta. Niech żałuje każdy kto przyjechał do Wenecji i nie zobaczył wnętrz Pałacu Dożów. W cenie biletu jest również wejście do więzienia obok i przejście przez most westchnień. Cudo :)

Po raz pierwszy skorzystałem z Waszej platformy. Jestem oczarowany możliwościami.Ułatwia życie w podróży i zwiedzaniu

Fajny rejs katamaranem. Wenecję trzeba obejrzeć, szkoda że taka droga.