Wycieczka z przewodnikiem

Pałac Dożów i bazylika św. Marka z wstępem na taras

Organizator atrakcji: Bucintoro Viaggi

Pałac Dożów i bazylika św. Marka z wstępem na taras

Organizator atrakcji: Bucintoro Viaggi
Zaoszczędź nawet 5%

Od 392,46 zł 372,83 zł za osobę

Odwiedź Bazylikę Świętego Marka i Pałac Dożów podczas grupowej lub prywatnej wycieczki z przewodnikiem. Zobacz Most Westchnień i Nowe Więzienia, a jeśli bazylika jest zamknięta, kościół San Zaccaria lub Muzeum Correr.

Informacja o wycieczce

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 - 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
francuski, angielski, niemiecki, włoski, hiszpański
Prywatna lub mała grupa jest dostępna

Atrakcja z serii Originals

W skrócie
 • Poznaj historię „miasta na wodzie”, słuchając opowieści lokalnego przewodnika
 • Skorzystaj z priorytetowego wstępu i omiń kolejki do Pałacu Dożów
 • Wybierz wycieczkę prywatną lub ogólnodostępną
 • Podziwiaj Lagunę Wenecką z zazwyczaj niedostępnego tarasu bazyliki św. Marka
 • Posłuchaj anegdot o procesie budowy Wenecji na lagunie w V wieku i poznaj inne interesujące fakty
Pełny opis

Zagłęb się w historię Wenecji podczas 3-godzinnej wycieczki z przewodnikiem po Bazylice św. Marka i Pałacu Dożów, zarówno jako prywatna wycieczka, jak i wspólne doświadczenie grupowe. Zapoznaj się z dwoma najważniejszymi zabytkami miasta, odkrywając historię niegdysiejszej handlowej stolicy Morza Śródziemnego. Zacznij od zwiedzania Placu Świętego Marka z przewodnikiem, zanim udasz się do katedry. Z tarasu na pierwszym piętrze będziesz mógł podziwiać widoki na lagunę i zobaczyć z bliska słynne konie z brązu. Posłuchaj, jak przebyli całą drogę do Paryża iz powrotem w czasach Napoleona.

Bazylika św. Marka jest czasami zamykana dla zwiedzających bez ostrzeżenia. Jeśli tak się stanie, odwiedź kościół San Zaccaria lub Muzeum Correr, w zależności od dostępności. Wybierz się na wycieczkę po pięknie zdobionym XV-wiecznym kościele i jego zalanej krypcie lub poznaj sztukę i historię Wenecji. Następnie skorzystasz z priorytetowego wejścia, aby dotrzeć do Pałacu Dożów, dawnej rezydencji przywódcy Republiki Weneckiej. Zapraszamy do odwiedzenia między innymi Izby Wielkiej Rady i sal sądowych. Najważniejsze to freski Tintoretto i Schody Gigantów. Następnie przejdź przez niesławny Most Westchnień, który łączy się z nowymi więzieniami. Dowiedz się, jak most otrzymał swoją nazwę i cel jego budowy w XVII wieku, podziwiając niesamowite widoki na kanały. Pod koniec wycieczki możesz zostać i zwiedzić Pałac Dożów dzięki wskazówkom od swojego przewodnika.

Wliczone w cenę
 • Wycieczka z przewodnikiem z przewodnikiem eksperta
 • Priorytetowe wejście do Pałacu Dożów
 • bilet wstępu na pierwsze piętro i taras do bazyliki św. Marka
 • Kościół San Zaccaria i wejście do jego krypty lub wejście do Muzeum Correr (jeśli bazylika św. Marka jest zamknięta)
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

  Ważne informacje

  Zabierz ze sobą

  • Paszport lub dowód osobisty

  Niedozwolone

  • Bagaż lub duże torby
  • Plecaki

  Co trzeba wiedzieć

  • Osoby z niepełnosprawnością ruchową powinny mieć świadomość, że schody do górnej części Bazyliki (Muzeum i Taras) są strome, a momentami nierówne
  • Wspólne opcje grupowe i prywatne nie zawsze oferują te same języki. Sprawdź wszystkie interesujące Cię języki, aby znaleźć preferowany typ opcji
  • Bazylika św. Marka jest czasami zamykana dla zwiedzających w krótkim czasie. W takim przypadku odwiedzisz XV-wieczny kościół San Zaccaria i jego kryptę lub Muzeum Correr, aby poznać sztukę i historię Wenecji
  • Zapraszamy do zwiedzania Pałacu Dożów w wolnym czasie po wycieczce z przewodnikiem
  • Pałac Dożów prosi odwiedzających w wieku powyżej 13 lat o okazanie paszportu / dowodu osobistego
  • Ponieważ Bazylika św. Marka jest miejscem świętym, ludzie proszeni są o noszenie odzieży zakrywającej ramiona i kolana
  • Do Bazyliki św. Marka nie można wnosić plecaków ani dużych toreb
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 /5

  na podstawie 3327 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,9/5
  • Jakość/cena
   4,4/5
  • Jakość usług
   4,7/5
  • Organizacja
   4,5/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Miejsce spotkania było łatwe do znalezienia (przy przystanku tramwaju wodnego San Marco). Przewodnik był bardzo pouczający i poszedł w dobrym tempie. Te 3 godziny minęły naprawdę szybko. O wiele lepiej jest ominąć długie kolejki, zwłaszcza gdy jest zajęty. Jednak jest bardzo mało miejsc, w których można się zatrzymać i usiąść, a ze względu na szybkie tempo musisz robić zdjęcia, kiedy możesz. Więc nie nadaje się, jeśli masz ograniczoną mobilność. Wystąpił problem z zestawem słuchawkowym jednego klienta, który został posortowany bardzo szybko przy minimalnym zamieszaniu. Organizacja była świetna. Warto zobaczyć Bazylikę i Pałac Dożów. Ale przed wyjazdem sprawdź dokładnie, co obejmuje Twoja wycieczka, ponieważ Pal D'Oro, balkon itp. mogą nie być uwzględnione. Inne muzea zostały uwzględnione w naszym bilecie w dniu wycieczki, więc wczesna godzina zwiedzania może być przydatna, jeśli chcesz się do nich udać.

  Czytaj dalej

  23 czerwca 2022

  Nasz przewodnik był bardzo kompetentny i w rezultacie ta wycieczka podobała mi się nawet bardziej, niż myślałem. Jednak nie ominęliśmy biletów liniowych do bazyliki, a ona wydawała się całkowicie nieświadoma faktu, że będziemy musieli stać w kolejce. Kolejka była ogromna, a ta część naszej wycieczki była długa i skradziona z czasu, gdy musieliśmy uczyć się rzeczy raz w bazylice. Kiedy weszliśmy do środka, było to bardzo pospieszne, co umniejszało ogólną jakość wycieczki. Poza tym radia działały dobrze, a trasa była droga, ale bardzo przyjemna.

  Czytaj dalej

  29 kwietnia 2022

  W moje urodziny odbyliśmy 3-godzinną wycieczkę z przewodnikiem po Basillica i Pałacu Dożów. Znalezienie miejsca spotkania było trochę trudne, ale wychodzisz z Placu Świętego Marka i jest to mała chatka, w której znajdują się taksówki wodne. Naszym przewodnikiem była Eleonora, miała włoski akcent, ale jej angielski był bardzo dobry. Była pouczająca, zabawna i upewniała się, że zawsze jesteśmy razem. Dopilnowała, abyśmy dotarli na czas, ale nie czuliśmy się w pośpiechu, mieliśmy czas podziwiać, robić zdjęcia i zadawać pytania. Jej znajomość historii weneckiej była niesamowita. Powiedziała nam, dlaczego podłogi są takie, jakie są w Basillica i dlaczego wokół części wewnętrznych ścian i filarów jest kolorowy znak. Byliśmy zafascynowani Pałacem Dożów, opowiedziała nam o tym, jak utworzyli rząd w starej Wenecji, o niektórych przepisach, o mieszkających tam ludziach. Nie mogliśmy prosić o lepszą trasę.

  Czytaj dalej

  28 lutego 2020

  Numer identyfikacyjny produktu: 234117