Bilet wstępu

Wenecja: bilet wstępu do Palazzo Contarini del Bovolo

Organizator atrakcji: Bucintoro Viaggi

Wenecja: bilet wstępu do Palazzo Contarini del Bovolo

Organizator atrakcji: Bucintoro Viaggi

Od 37,75 zł za osobę

Podziwiaj imponujący widok na Wenecję i jej sieć kanałów ze szczytu słynnych spiralnych schodów. Spójrz na dachy, aby zobaczyć charakterystyczne pomniki i kopuły kościołów.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Odkryj arcydzieło architektury, oddalone od głównych ulic Wenecji i zobacz wspaniałe widoki dzięki biletowi wstępu do   Palazzo Contarini del Bovolo. Zbliż się do unikatowej, zewnętrznej,  spiralnej  klatki schodowej,  znanej jako  „Scala Contarini del Bovolo" („ze ślimaka"). Przyjrzyj się bliżej tej wyjątkowej mieszance renesansu, gotyku i stylu bizantyjskiego, a następnie zobacz fantastyczny widok na dachy miasta. Udaj się do galeryjki na górze schodów i popatrz z góry na labirynt uliczek i kanałów.
Wliczone w cenę
 • Bilety wstępu
  • Bilet wstępu do: Palazzo Contarini del Bovolo

 • Kto będzie Ci towarzyszyć
  • Ta atrakcja nie obejmuje przewodnika

 • Transport
  • Nie obejmuje: transport

 • Posiłki i napoje
  • Nie obejmuje: posiłki i napoje

Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się bezpośrednio do Palazzo Contarini del Bovolo. Mapy Google nie działają w Wenecji precyzyjnie, dlatego do wejścia do atrakcji należy kierować się znakami drogowymi.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Wygodne obuwie

Co trzeba wiedzieć

 • Palazzo Contarini del Bovolo jest otwarte codziennie od 10:00 do 18:00. Ostatnie wejście jest o 17:30. Możesz odwiedzić w dowolnym momencie w godzinach otwarcia w zarezerwowanym dniu
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,1 /5

na podstawie 545 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,7/5
 • Jakość usług
  4/5
 • Organizacja
  3,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To takie przyjemne doświadczenie w porównaniu do zgiełku niektórych innych atrakcji Wenecji. Dla mnie było to tego warte; a) uczucie, gdy po raz pierwszy go widzisz, gdy wyskakujesz z alejki, b) za sprytny iluzoryczny projekt ic) pękający widok z tarasu na górze. W czasie, gdy odwiedziliśmy, była też wystawa sztuki. Nie moja filiżanka herbaty, ale wciąż dodatkowy bonus. To było trochę bardziej ciche i intymne doświadczenie, w przeciwieństwie do niektórych większych atrakcji. O wiele bardziej relaksujący.

Czytaj dalej

3 października 2022

Nie daję mu 5 gwiazdek z kilku powodów. Sama wizyta to wielka przyjemność, warto wspiąć się po schodach i kontemplować widoki. Być może cena jest dość wysoka, bo poza schodami nie ma otwartego pokoju poza jedną z wystaw czasowych. Innym powodem jest to, że być może wizytę można poprawić, otwierając więcej pokoi lub nieco obniżając cenę. Ale powtarzam, wizyta jest bardzo przyjemna i warto

Czytaj dalej

28 lipca 2022

Punkt widokowy, który nie jest tak zatłoczony. Kupony kupiliśmy z wyprzedzeniem i wymieniliśmy je w kasie bez żadnych problemów. Bez kolejek. Otwarta wieża ze spiralnymi schodami robi wrażenie architektoniczne. Widok na dachy miasta jest ładny, ale nic więcej. Jednak wieża jest całkowicie wbudowana w dzielnicę mieszkalną, dlatego miasto można zobaczyć tylko na szczycie, z pralnią sąsiadów lub ścianą domu pomiędzy. Ścieżki nie można było znaleźć bez GPS, ponieważ znak był zakryty placem budowy, a dostęp prowadzi małą uliczką.

Czytaj dalej

13 maja 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 107485