Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Wells

Wells – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Londynu: Glastonbury i Cheddar Gorge - 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem

1. Z Londynu: Glastonbury i Cheddar Gorge - 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem

Wyjedź rano z Londynu na całodniową wycieczkę, aby odwiedzić niektóre z najważniejszych atrakcji West Country w Anglii. Przejedź przez Wells, najmniejsze miasto katedralne w Anglii, zanim dotrzesz do Glastonbury, aby odkryć tajemnice tego mistycznego miejsca. Poznaj legendę o królu Arturze i słynnym Cierniu z Glastonbury oraz zobacz pozostałości kościoła św. Michała na szczycie Glastonbury Tor, zniszczonego przez trzęsienie ziemi w średniowieczu. Zobacz wspaniałe ruiny opactwa Glastonbury z wejściem w cenie. Podróżuj przez wiejskie okolice Somerset do typowo angielskiego miasta Cheddar, aby zrobić krótki postój, aby zwiedzić lokalne sklepy i zobaczyć wąwóz. Wąwóz Cheddar został okrzyknięty drugim co do wielkości cudem natury w Wielkiej Brytanii i jest domem dla tradycyjnego sera cheddar.

Wells: dziwaczne spacery po zabytkowych smartfonach z przewodnikiem

2. Wells: dziwaczne spacery po zabytkowych smartfonach z przewodnikiem

Jeśli ciekawi Cię Wells, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkryć serce tego małego, ale oszałamiającego miasta Somerset. Odwiedzicie nie tylko miejsca bardziej znane – zadbamy o to, abyście odwiedzili także te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące historie na temat otaczającej Cię historii, podczas gdy Ty dobrze się bawisz, podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze uzależniające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz „ukryte skarby”, czytając o historii Wells oraz ludziach i wydarzeniach, które ją ukształtowały – niezależnie od tego, czy znasz Wells, czy odwiedzasz ją po raz pierwszy, dostrzeżesz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył . Pobierz trasy spacerowe na swoje urządzenie mobilne, następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się wycieczkami po zabytkach z przewodnikiem we własnym tempie i na własnym poziomie zainteresowania. Trasy mają odpowiednio 2,5 mili i 1,6 mili. Obie ścieżki są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i spacerowych.

Z Bath: Prywatna wycieczka do Wells i wąwozu Cheddar z odbiorem z hotelu

3. Z Bath: Prywatna wycieczka do Wells i wąwozu Cheddar z odbiorem z hotelu

Wells zostało niedawno uznane za najchętniej odwiedzane miejsce w Wielkiej Brytanii! Ciesz się prywatną pieszą wycieczką po historycznym centrum miasta. Wspaniała katedra w stylu wczesnego angielskiego gotyku słynie z łuków nożycowych, zegara, wspaniałego kapitularza i witraży. Pobliska Vicars' Close jest uważana za najstarszą ulicę mieszkalną w Anglii. Średniowieczny pałac biskupi otoczony jest malowniczą fosą i mostem zwodzonym. Po obiedzie wycieczka kontynuowana jest do wąwozu Cheddar, który jest jednym z najbardziej znanych i spektakularnych krajobrazów w Anglii. Lokalni serowarzy od wieków wykorzystują jaskinie w wysokich klifach jako naturalne lodówki. Odwiedź rzemieślniczego producenta serów i odkryj, jak ich wielokrotnie nagradzane sery są nadal wytwarzane ręcznie. Skosztuj autentycznego sera cheddar, tak jak powinien smakować. Oszałamiające panoramiczne widoki czekają na Ciebie ze szczytu klifów wąwozu, gdzie możesz docenić lokalną florę i faunę, jeśli zdecydujesz się wejść na ścieżkę. Ta 25-minutowa wędrówka pod górę jest odpowiednia tylko dla osób o umiarkowanej sprawności fizycznej i wymaga solidnego obuwia. Pamiętaj, że dzieci w wieku do 12 lat nie mogą brać udziału w tej wycieczce ze względu na brytyjskie ograniczenia dotyczące fotelików dziecięcych. Twój kierowca-przewodnik nie jest ubezpieczony ani licencjonowany poniżej tego progu.

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Wells: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wells? Kliknij tutaj.