Dodaj daty

Węgierskie Muzeum Narodowe

Węgierskie Muzeum Narodowe: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Węgierskie Muzeum Narodowe? Kliknij tutaj.

Węgierskie Muzeum Narodowe: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 562 opinii

Bardzo przydatna karta, pod warunkiem, że odpowiednio zaplanowałeś swoją wycieczkę po Budapeszcie! Kupiłem go na ostatni dzień naszej podróży, która obejmowała stronę Budy (Muzeum Historyczne, Galeria Sztuki, Zamek, Świątynia św. Mateusza, Baszta Rybacka). Chociaż obejmuje wyłącznie publiczne muzea miasta (aw niektórych przypadkach nie wszystkie skrzydła muzeów), jest on ostatecznie przydatny w połączeniu z transportem publicznym (autobusy miejskie, tramwaje, metro), ponieważ oszczędzasz dużo czasu i komfortu. Aby go zdobyć, musisz najpierw odwiedzić punkty Budapestinfo (poszliśmy do tego w parku Városháza) i pokazać swój cyfrowy kupon. Następnie otrzymasz kartę z instrukcjami wypełniania: musisz ją podpisać i zanotować dokładną godzinę rozpoczęcia jej używania. Jego działanie zaczyna się od pierwszego użycia i utrzymuje się przez 24 godziny. Można z niego również skorzystać i wrócić na lotnisko w następujący sposób: najpierw wsiądź do autobusu miejskiego M3, który obecnie zastępuje me

Ta karta była niezbędna na nasze wakacje. Kupiliśmy 120-godzinny (6 dni i 5 nocy) i każdy transfer był wliczony w cenę, w tym lotnisko (autobusem 200E), zarówno w obie strony, jak iw obie strony. Odwiedziliśmy wiele muzeów i atrakcji za darmo lub ze zniżką. Będąc w mieście nie wiedzieliśmy co robić, bo nie znaliśmy miejsca, ale dzięki karcie ograniczyliśmy się do zwiedzania zawartych atrakcji (których jest dużo i jedna piękniejsza od drugiej). Również całkowicie darmowy wstęp do łaźni termalnych Lukacs (pięknych, super czystych i bardzo dobrze zorganizowanych), które zostawiliśmy na ostatni dzień, aby naładować się przed podróżą! Radzę wszystkim kupić tę kartę, środki w Budapeszcie działają bez zarzutu i nawet jeśli wydasz kwotę, która może wydawać się droga, wydaj ją raz i będziesz miał klucze do miasta.

Z Kartą można wiele zobaczyć i łatwo jeździć po całym mieście. W ciągu dwóch dni zwiedziliśmy wiele miejsc w Budapeszcie.

Super opcja, można zobaczyc dużo niestandardowych rzeczy. Szczególnie polecam degustacje wina.

Niewątpliwie najlepszy wybór do poruszania się po Budapeszcie, gorąco polecam!