Wawel
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Zarezerwuj bilet już teraz

Wawel: Wycieczki i bilety

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Wawel”

Kraków – najciekawsze atrakcje

Bilety i wycieczki: 546

Wawel: Co mówią inni?

Ogólna ocena
4.3 / 5
based on 4 979 reviews

Obowiązkowy punkt dla każdego turysty. Polecam!

Wawel cudowny i niesamowity, a sam pomysł z audioprzewodnikiem rewelacyjny ;) Wycieczka godna polecenia! Niestety są też minusy, o których nie było wzmianki w ofercie. W cenę biletu nie wliczało się zwiedzanie smoczej jamy. Tu powstał dodatkowy koszt 5zł/os (na szczęście niewielki). Dodatkowym minusem był całkowity zakaz fotografowania i filmowania w całej katedrze. Myślę że warto o tym wspomnieć w ofercie, bo każdy turysta został niemile tym zaskoczony.

Super wycieczka, szczególnie dla osób nie znających Krakowa

super sprawa. przewodnik bardzo dobry i sprawny w jednoczesnym prowadzeniu samochodu i opowiadaniu. Fabryka Schindlera powinna być albo oddzielnie, albo dłużej. Nie ma czasu na jej dobre zwiedzenie. Przewodnik udzielał również informacji po angielsku czego potrzebowaliśmy.

Wycieczka z przewodnikiem po zamku na Wawelu

Bardzo ciekawa wycieczka. 11 letni syn był bardzo zadowolony. Długość przejścia w sam raz, nie za długo i nie po łebkach. Jedyny minus to długie organizowanie się grupy do wejścia. Trwało około 40 minut. Na szczęście nie było upału ani mrozu.

Kraków: wycieczka z przewodnikiem po Wawelu Autor:

Wawel jest bardzo interesujący dla turystów z zagranicy

Za dużo wycieczek w jednym czasie. Trzeba było czekać, żeby rozminąć się w sali z inną wycieczką. Przewodnicy się przekrzykiwali. Przewodniczka na poziomie. Wycieczka dobrze zorganizowana

Must have na turystycznej liście w Krakowie

W 2 h można zobaczyć więcej niż chodząc przez 2 dni. Polecam na początku przyjazdu do miasta - potem można pomaszerować do najciekawszych punktów. Dobrze wydane pieniądze.