Wawel

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wawel: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wawel? Kliknij tutaj.

Wawel: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4221 opinii

Pani przewodnik Weronika Jankowiak była profesjonalistką w całym tego słowa znaczeniu. Opowiadała w bardzo przystępny i ciekawy sposób z dozą humoru ale bez przesady, Jeśli ktoś miał jakąś swoją wiedzę była na to otwarta. Na Wawelu już byłem nie pierwszy raz ale były dwie osoby z Niemiec (rodzina mojej żony) i dlatego poprosiłem o przewodnika niemieckojęzycznego. Przewodnik spełniła oczekiwania moich gości z Niemiec. Staramy się z żoną przy każdym ich pobycie pokazać coś z Polski. Oczywiście są i minusy, system audio oprowadzający po arrasach w komnatach królewskich w ocenie mojej i mojej żony za bardzo patetyczny i infantylny, natomiast w skarbcu i przy poprzednim pobycie w Katedrze Królewskiej były na bardzo wysokim poziomie. Brakowało również audioprzewodnika przy zwiedzaniu arrasów. Pozdrawiam Michał Cichocki

Wycieczka była dobrze zorganizowana - każdy miał własne audioprzewodniki, w których mógł wybrać język. Podczas wyprawy była mżawka, ale nie zmokliśmy od przykrycia auta.

Ta wycieczka jest godna polecenia. Nasza przewodniczka była bardzo entuzjastyczna. Daje ładny przegląd miasta w krótkim czasie. Bardzo fajnie się z nim przebywać.

Super miły przewodnik po zamku i przewodnik był naprawdę dobry w języku angielskim?

Świetna wycieczka. Bardzo kompetentny i pomocny przewodnik.