Wattens – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wattens: bilet wstępu do Kryształowych Światów Swarovskiego

1. Wattens: bilet wstępu do Kryształowych Światów Swarovskiego

Zobacz wszystkie oblicza kryształu w muzeum Kryształowe Światy Swarovskiego w Wattens. Odkryj magię kryształu dzięki takim wystawom i atrakcjom, jak ogrody „Olbrzyma” i „Kryształowa Chmura” z 800 000 ręcznie osadzonych kryształów. Pójdź do „Komnat Cudów” i odkryj magię kryształu w nigdy wcześniej nie prezentowanym wymiarze. Zobacz niepowtarzalne instalacje artystyczne w ogrodach muzeum i zabierz dzieci do wieży zabaw, czyli innowacyjnego parku z placem zabaw na świeżym powietrzu dla dzieci w każdym wieku, gdzie będą miały pełno miejsca do zabawy i wspinaczki. Podziwiaj wspaniałe widoki na okoliczny krajobraz rozciągające się z kawiarni i restauracji przy ogrodach i przeżyj tu niezapomnianą kulinarną przygodę, odkrywając niezwykłe smaki.

Swarovski Kristallwelten z Innsbrucka: bilet i transfer

2. Swarovski Kristallwelten z Innsbrucka: bilet i transfer

Wsiądź do autobusu wahadłowego kursującego z Innsbrucka do muzeum Kryształowe Światy Swarovskiego w Wattens. Odkryj magię kryształu dzięki takim wystawom i atrakcjom jak „Kryształowa Chmura” z 800 000 ręcznie osadzonych kryształów. Odwiedź „Komnaty Cudów” i poznaj tajniki kryształów w niespotykany dotąd sposób. Zwiedź ogrody „Olbrzyma” i zobacz tamtejsze wyjątkowe instalacje artystyczne. Zobacz wieżę zabaw, czyli innowacyjny park z placem zabaw na świeżym powietrzu dla dzieci w każdym wieku, gdzie będą miały pełno miejsca do zabawy i wspinaczki. Podziwiaj wspaniałe widoki na okoliczny krajobraz z kawiarni i restauracji przy ogrodach i przeżyj tu niezapomnianą kulinarną przygodę, odkrywając niezwykłe smaki.

Innsbruck: Karta miejska z komunikacją publiczną

3. Innsbruck: Karta miejska z komunikacją publiczną

Najlepszym sposobem na zwiedzenie malowniczego miasta Innsbruck w Austrii jest karta miejska. Zobacz miasto w całości, dzięki możliwości wstępu do najlepszych muzeów, atrakcji, kolejek linowych, rowerów oraz autobusu wahadłowego do Swarovski Crystal Worlds.  Wsiądź na pokład jednego z autobusów lub tramwajów miejskich IBV, autobusu wycieczkowego hop-on hop-off, wyciągów Innsbrucker Nordkettenbahnen lub gondoli Patscherkofelbahn. Możesz wykorzystać zniżki w kasynie, na wycieczki po mieście, a nawet, aby zobaczyć tradycyjny pokaz ludowy „Tiroler Abend" w firmie o długiej tradycji. Wybierz kartę 24-, 48- lub 72-godzinną i rozpocznij zabawę. Lista zabytków i atrakcji:Muzeum AnatomiczneMuzeum Archeologiczne w InnsbruckuAudioversumMuzeum Panoramy Tyrolu z Muzeum Piechoty CesarskiejMuzeum Dzwonów GrassmayrLokalne Muzeum KolejnictwaZamek Hasegg i mennica królewska w HallMuzeum Złoty DachMuzeum Radia w InnsbruckuHistoria sztuki w zamku AmbrasMuzeum Miejskie/Archiwum MiejskieSwarovski Crystal WorldsTyrolskie Muzeum Państwowe FerdinandeumMuzeum Tyrolskiej Sztuki LudowejArchiwum Tyrolskiej Muzyki LudowejMuzeum Wizualne w InnsbruckuMuzeum Zeughaus

Z Salzburga: Innsbruck i Swarovski Private Day Tour

4. Z Salzburga: Innsbruck i Swarovski Private Day Tour

Twoja prywatna jednodniowa wycieczka odbędzie się minivanem (do 8 pasażerów) lub mercedesem sedan (do 3 pasażerów) i chętnie dostosujemy prywatną wycieczkę zgodnie z Twoimi osobistymi zainteresowaniami i indywidualnymi potrzebami. Pierwszym przystankiem będzie Wattens, gdzie zadziwi Cię słynny Świat Kryształów Swarovskiego. Wejdź do krainy fantazji inspirowanej i zaprojektowanej przez jednych z największych artystów na świecie. Zanurz się w tym magicznym miejscu, które łączy sztukę współczesną i starożytną historię. Będziesz mógł zwiedzać przez około dwie godziny. Kontynuując przez wspaniałą dolinę rzeki Inn, trasa kieruje się następnie do Innsbrucku, stolicy kraju związkowego Tyrol, słynącego z organizacji dwóch Zimowych Igrzysk Olimpijskich, a także znanego na całym świecie centrum ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych. Spędzisz w mieście około 1,5 godziny, ciesząc się wolnym czasem spacerując po historycznym starym mieście i odwiedzając zabytki Innsbrucku – słynny „Złoty dach”, Pałac Cesarski i lokalne Muzeum Folkloru. Alternatywnie, zamiast zwiedzania miasta, możesz woleć zobaczyć słynną skocznię narciarską Bergisel, z której roztacza się zapierający dech w piersiach widok na pasmo górskie Nordkette. Dostępne są również inne opcje, ale cokolwiek wybierzesz, Twój dzień w Alpach będzie niezapomnianym przeżyciem.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Wattens

Wattens: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Wattens

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Wattens na deszczowe dni?

Wattens: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wattens? Kliknij tutaj.

Wattens: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 331 opinii

Bardzo ciekawa i różnorodna. Najbardziej podobał nam się ogród z "chmurami". Kiedy poszliśmy na zakupy, dostaliśmy kilka prezentów i wszyscy byli bardzo pomocni i uczynni. TOP!

Wizyta w stosunkowo artystycznym muzeum. Każdy bierze to, co ich dotyka. Następnie zabawna i urozmaicona część zewnętrzna dla dzieci. Te 2 elementy dobrze się uzupełniają.

Koniecznością, jeśli wybierasz się na wycieczkę do tych obszarów. Zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci z dużymi przestrzeniami i wydzielonymi strefami.

Cudowne miejsce czysto niesamowity plac zabaw dla dzieci moim zdaniem nadaje się dla każdego.... cena jest odpowiednia.... są punkty gastronomiczne...

Cudowna podróż do świata kryształów i pięknie zagospodarowanego ogrodu. Absolutnie do zasugerowania.