Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Wattens

Wattens – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Wattens

Na jakich wycieczkach w: Wattens obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Wattens: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wattens? Kliknij tutaj.

Wattens: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 259 opinii

Kryształowe Światy Swarovskiego są zdecydowanie warte odwiedzenia, nawet jeśli, tak jak ja, NIE interesuje Cię dużo bling-blingowej biżuterii. Kryształowe Światy Swarovskiego mają coś do zaoferowania dla każdego... bez względu na to, czy jest to duży, czy mały... wystawa, labirynt, karuzela, wieża widokowa, piękny ogród z możliwością relaksu przy stawie chmurowym i wiele więcej. Istnieje nawet kompletna wieża zabaw, aby każdy mógł się wyszaleć. Jest też restauracja dla dużych i małych apetytów.

Z mojego doświadczenia wynika, że jest to korzystne, jeśli zdecydujesz się na kolejkę linową / kolejkę linową (np. do Hafelekar kosztuje 38 €), która jest wliczona w cenę oprócz lokalnego transportu publicznego i innych atrakcji. Dodatkowo 24h są prawdziwe, czyli jeśli zaczniesz z niego korzystać o 15:00 to będzie ważne do 15 następnego dnia.

Bardzo ciekawa i różnorodna. Najbardziej podobał nam się ogród z "chmurami". Kiedy poszliśmy na zakupy, dostaliśmy kilka prezentów i wszyscy byli bardzo pomocni i uczynni. TOP!

Cudowna podróż do świata kryształów i pięknie zagospodarowanego ogrodu. Absolutnie do zasugerowania.

Super karta. Wszedłem wszędzie bez kolejek. Kompletna oferta.