Atrakcje i wycieczki
Washington Square Park

Washington Square Park – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Nowy Jork: Gangsterzy i duchy 2-godzinna piesza wycieczka

1. Nowy Jork: Gangsterzy i duchy 2-godzinna piesza wycieczka

Wybierz się na dwugodzinną pieszą wycieczkę z przewodnikiem po najsłynniejszych dzielnicach Nowego Jorku i odkryj historie gangsterów i duchów z przeszłości miasta. Five Points, Chinatown, Little Italy i Greenwich Village były znane jako dzielnice zastępcze w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Zobacz miejsca, w których gangsterzy, tacy jak John Gotti i Lucky Luciano, bawili się, zawierali umowy i stosowali groźby. Odwiedź nawiedzone miejsca i stare miejsca zbrodni podczas wycieczki prowadzonej przez historyków. Po drodze będą opowiadane straszne opowieści o duchach i gangsterach z ulic Nowego Jorku. Zatrzymaj się w The Five Points, znanym z goszczenia najbardziej niesławnych gangów Nowego Jorku, „Blood Alley” w Chinatown, nawiedzonych domach w West Village oraz wielu restauracjach, w których doszło do morderstw mafijnych w Little Italy. Wejdź do wnętrza Bazyliki św. Patryka z Ojcem Chrzestnym. Wycieczka jest przyjazna rodzinom z częstymi przystankami.

Nowy Jork: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem na rowerze lub e-rowerze

2. Nowy Jork: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem na rowerze lub e-rowerze

Odkryj Nowy Jork podczas 9-milowej wycieczki rowerowej przez miasto, które nigdy nie śpi. Dołącz do profesjonalnego przewodnika po Nowym Jorku, który oprowadzi Cię po niektórych z najbardziej fascynujących zabytków miasta. Twój przewodnik, wysoko oceniany, profesjonalnie licencjonowany przewodnik po Nowym Jorku, poprowadzi Cię przez wiele atrakcji tego tętniącego życiem miasta. Rozpoczynając tuż przy Moście Brooklińskim po stronie Manhattanu, wycieczka zabierze Cię do Battery Park, Little Italy i Chinatown, a następnie do Washington Square Park. Stamtąd przejedź wzdłuż Hudson Greenway. Zobacz, gdzie Sully Sullenberger wylądował samolotem na rzece Hudson. Zobacz nowo wybudowany statek i Highline.

Wycieczka z duchami w Greenwich Village

3. Wycieczka z duchami w Greenwich Village

Poznaj ciemniejszą stronę Greenwich Village podczas wycieczki z duchami po zmroku. Dowiedz się o niesławnym Wiszącym Drzewie, wchodząc do serca Washington Square Park i zobacz łuk, słuchając mrożących krew w żyłach historii lokalnego przewodnika. Następnie udaj się do Brown Building, miejsca niesławnego pożaru fabryki Triangle Shirtwaist, gdzie ofiary wciąż pozostają do dziś. Idź Piątą Aleją i zatrzymaj się obok Kościoła Wniebowstąpienia, nawiedzonego przez artystę Johna Lafarge'a. Zobacz najbardziej nawiedzony dom na Manhattanie przy 14 West 10th Street, w którym mieszkają 22 duchy i miejsce kilku morderstw. Udaj się do serca West Village, mijając dom Emmy Lazarus i jedną z najpiękniejszych bibliotek w Nowym Jorku. Posłuchaj o duchu byłego burmistrza przy 12 Gay Street i przejdź obok słynnego Stonewall Inn, gdzie rozpoczęły się zamieszki, które doprowadziły do narodzin praw gejów. Przejdź przez Christopher Street, aby odwiedzić niesławną knajpę Chumley's.

Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

4. Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj najbardziej artystyczną dzielnicę Nowego Jorku podczas wycieczki z przewodnikiem po Greenwich Village. Odkryj słynne zabytki, takie jak Stonewall Inn, Washington Square Park i Cherry Lane Theater, i dowiedz się o reputacji tego obszaru jako magnesu dla intelektualistów, artystów i poetów beatowych. Spotkaj się z przewodnikiem i wyrusz śladami Henry'ego Jamesa i Edgara Allana Poe. Posłuchaj o artystach takich jak Jackson Pollack, którzy nadali tej okolicy swobodną tożsamość. Posłuchaj historii radykalnych myślicieli, takich jak Upton Sinclair i John Reed, którzy debatowali w zadymionych kawiarniach. Poczuj energię "the Village" podczas spaceru z Washington Square Park obok kryjówek Dylana Thomasa, Jimiego Hendrixa i Lenny'ego Bruce'a. Dowiedz się, jak Beat Generation rozkwitło w okolicy i odkryj niektóre z najrzadszych zabytków Nowego Jorku, w tym najmniejszy kawałek prywatnej własności w mieście. Przejdź się Jones Street, gdzie nakręcono okładkę albumu Boba Dylana "The Freewheeling Bob Dylan". Zobacz pierwszy zintegrowany klub w Nowym Jorku w Café Society. Dowiedz się o narodzinach ruchu wyzwolenia gejów przed Stonewall Inn i zobacz budynek mieszkalny używany w kultowym serialu "Przyjaciele". Podziwiaj najstarszy drewniany dom szkieletowy w wiosce i zakończ wycieczkę na 77 Bedford Street, dawnym domu Issaca Hendricksa. Możesz także zobaczyć Cherry Lane Theater, najstarszy nieprzerwanie działający teatr off-Broadway w Nowym Jorku.

NYC: Dyker Heights i NYC Holiday Lights Tour luksusowym autobusem

5. NYC: Dyker Heights i NYC Holiday Lights Tour luksusowym autobusem

Rozpocznij świąteczną przygodę w sercu Nowego Jorku podczas wycieczki autobusem lub SUV-em z przewodnikiem. Odkryj świąteczny raj Dyker Heights, przystrojony na sezon, z przystankami przy kultowych zabytkach, takich jak World Trade Center, Brooklyn Bridge Park i Rockefeller Center Christmas Tree. Rozpocznij wycieczkę w olśniewającym Midtown, przejeżdżając przez Chelsea i Meatpacking District, oddając hołd World Trade Center. Następnie przepłyń obok historycznego portu w Nowym Jorku, gdzie zacumował Titanic. Przygotuj się na czarujący spektakl w Dyker Heights - całej dzielnicy przekształconej w olśniewającą świąteczną krainę czarów. Zrób zdjęcia z Lady Liberty w Brooklyn Bridge Park, przejdź przez Manhattan Bridge i zakończ naszą podróż przy kultowej choince Rockefeller Center. Pozwól przewodnikom i migoczącym światłom miasta wprowadzić Cię w świąteczny nastrój i sprawić, że ten sezon będzie magiczny.

Nowy Jork: piesza wycieczka po duchach i upiorach z Greenwich Village

6. Nowy Jork: piesza wycieczka po duchach i upiorach z Greenwich Village

Nowy Jork słynie z gwaru i gwaru i był przestrzenią życiową dla wielu najbardziej znaczących historycznie ludzi Ameryki. Z każdym krokiem, jaki stawiasz w tej betonowej dżungli, istnieje duża szansa, że natkniesz się na coś, co ma w sobie historię, której nigdy wcześniej nie słyszałeś. W całym tym gęsto zaludnionym mieście, wypełnionym pokoleniami historycznych wydarzeń, jest jeden obszar o prawdziwej reputacji ze względu na zjawiska paranormalne: Greenwich Village. Przyjdź i odkryj ciemną stronę Greenwich Village podczas tej ekscytującej wycieczki z duchami przez US Ghost Adventures. Miasto zostało zalane historią, która jest fascynująca, tragiczna i dziwna. Wyrusz na zmieniające życie doświadczenie i odkryj tę stronę Nowego Jorku, którą niewielu ma odwagę zobaczyć. Podczas wycieczki odwiedzisz 9 nawiedzonych miejsc w Greenwich Village i okolicach, jednocześnie oglądając historyczne miejsca, w których skrywają się jedne z najdziwniejszych opowieści, jakie kiedykolwiek słyszałeś. Spotkasz Bibliotekę Jefferson Market, w której architektoniczna ciekawość przyciąga wzrok dzięki wyjątkowej wieży. Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej, zobaczysz mroczną przeszłość, ponieważ ten budynek służył kiedyś jako więzienie dla przestępców z Manhattanu, a także był pierwszym nocnym sądem. Następnie odwiedzisz miejsce pożaru fabryki Triangle, tragicznego wydarzenia, które doprowadziło do śmierci prawie 150 osób. Zakończysz wizytę w Domu Marka Twaina i nawiedzonej restauracji, w której od 1910 roku regularnie widuje się duchy sprzed 200 lat. biały garnitur, który wielu świadków twierdzi, że widziało.

Wycieczka po Greenwich Village

7. Wycieczka po Greenwich Village

Rozpocznij swoją 2-godzinną wycieczkę na rogu 6th Avenue i Waverly Place i poznaj historię Greenwich Village. Udaj się do domu Edgara Allana Poe i hotelu Washington Square. Przeglądaj Washington Square Park, dawne pole garncarskie, i dowiedz się, jak ten obszar stał się celem podróży muzyków i protestujących. Odwiedź Brown Building, miejsce pożaru fabryki Triangle Shirtwaist w 1911 roku, wydarzenia, które doprowadziło do powstania amerykańskiego ruchu robotniczego. Udaj się na McDougal Street i zobacz Cafe Wha, Cafe Reggio i Comedy Cellar. Dowiedz się, gdzie sprzedaje się najlepszą pizzę w Nowym Jorku. Przejdź się ulicą Christopher Street i odwiedź Stonewall Inn, gdzie zamieszki w 1969 roku zapoczątkowały ruch na rzecz praw gejów w Ameryce.

Nowy Jork: Spacer z duchami i wycieczka paranormalna

8. Nowy Jork: Spacer z duchami i wycieczka paranormalna

Go on an adventure beyond the pale as you discover paranormal phenomena and the terrifying other-worldliness of the “Big Apple” on a walking tour of New York’s ghostlier landmarks. One of the great urban centers of the modern world, New York City also has one of the densest concentrations of paranormal phenomena. Get into the spirit of discovery as you walk through some of the ghostlier neighborhoods. Your guide will share stories of ghost sightings, tell tales of antique scandals, and enlighten you on some of the haunting mysteries of historical luminaries, such as Mark Twain, Edgar Allen Poe, and Washington Irving. Maybe you'll catch a glimpse of the ghost of Roosevelt's dog, ranging from the park in search of the President. Dare to sit in the favorite chair of New York's ghost poet at his favorite Greenwich Village watering hole, and learn why the expression “dead drunk” takes on an entirely different meaning in some of the ghostlier precincts of New York. Decide for yourself if the “City That Never Sleeps” has a spooky reason for its insomnia. IMPORTANT - Please provide an active contact telephone number to ensure your guide can reach you if necessary. - Punctuality is crucial. To respect your tour guide and fellow customers' time, it is essential that the tour concludes on time. If a group is especially enjoying a location or moving slowly, the guide will adjust the itinerary to fit the schedule. We strive to ensure you have a fantastic experience without missing any content.

NYC: Prywatna spersonalizowana wycieczka z kierowcą i przewodnikiem

9. NYC: Prywatna spersonalizowana wycieczka z kierowcą i przewodnikiem

Twój kierowca i najwyżej oceniany przewodnik po Nowym Jorku zabiorą Cię luksusowym minivanem z panoramicznym dachem. Zapewnią Ci oni swoją specjalistyczną wiedzę w zakresie planowania, dzięki czemu będziesz mógł stworzyć własną spersonalizowaną wycieczkę i odwiedzić miejsca w mieście, które najbardziej chcesz zobaczyć. Może obejmują one Central Park, Statuę Wolności, Empire State Building lub jedną z setek równie fascynujących atrakcji. Cokolwiek znajduje się na Twojej liście życzeń, wyjedziesz z niezapomnianymi wspomnieniami z Wielkiego Jabłka. Najważniejsze witryny w Nowym Jorku do rozważenia: - Times Square - Pola truskawek - Soho - Most Brookliński - Kaplica św. Pawła - Park Centralny - Wioska Greenwich - Małe Włochy - Wall Street -Dakota - Park przy Placu Waszyngtona - Chinatown - Strefa zerowa - Empire State Building - Centrum Rockefellera - Piąta aleja - Budynek Flatiron - Chelsea i Highline Park

Wycieczka kulinarna i kulturalna Heart & Soul of Greenwich Village

10. Wycieczka kulinarna i kulturalna Heart & Soul of Greenwich Village

Dołącz do nas w wyśmienitej „wieloetnicznej” degustacji jedzenia i kulturalnej/historycznej podróży po sercu i duszy Greenwich Village (Central Village – obszar otaczający Washington Square Park i New York University). Ta część Greenwich Village jest zupełnie inna od obszaru, który odwiedzamy podczas naszej wycieczki Original Greenwich Village Food Tour. Dowiedz się, dlaczego ten obszar Village jest tak popularny ze względu na różnorodną scenę kulinarną, bogatą historię, kulturę, kontrkulturę, wyjątkową architekturę i tętniące życiem życie nocne w Greenwich Village. Odwiedzimy także Washington Square Park (rynek Greenwich Village) i poznamy jego radykalnych protestujących, niesławne wiszące drzewo, Washington Square Arch oraz to, jak „żyj i pozwól żyć innym” beatnikom, pisarzom i poetom z lat 50. i 60. uczynił Greenwich Village swoim domem. Przejdź się tymi samymi ulicami, którymi przeszli Bob Dylan, Jimi Hendrix, Jerry Seinfeld, Chris Rock i Amy Schumer, dowiadując się o scenie muzycznej i komediowej oraz dlaczego tę część Nowego Jorku można opisać jedynie jako Wioskę! WAŻNE INFORMACJE O WYCIECZCE Wycieczka kulinarna Heart & Soul of Greenwich Village (Central Village) nie pokrywa się z wycieczką The Original Greenwich Village Food Tour (West Village), każda z nich eksploruje inny obszar.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 38
Sortuj wg::

Washington Square Park – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Nowy Jork: Gangsterzy i duchy 2-godzinna piesza wycieczka

Nowy Jork: Gangsterzy i duchy 2-godzinna piesza wycieczka

Wybierz się na dwugodzinną pieszą wycieczkę z przewodnikiem po najsłynniejszych dzielnicach Nowego Jorku i odkryj historie gangsterów i duchów z przeszłości miasta. Five Points, Chinatown, Little Italy i Greenwich Village były znane jako dzielnice zastępcze w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Zobacz miejsca, w których gangsterzy, tacy jak John Gotti i Lucky Luciano, bawili się, zawierali umowy i stosowali groźby. Odwiedź nawiedzone miejsca i stare miejsca zbrodni podczas wycieczki prowadzonej przez historyków. Po drodze będą opowiadane straszne opowieści o duchach i gangsterach z ulic Nowego Jorku. Zatrzymaj się w The Five Points, znanym z goszczenia najbardziej niesławnych gangów Nowego Jorku, „Blood Alley” w Chinatown, nawiedzonych domach w West Village oraz wielu restauracjach, w których doszło do morderstw mafijnych w Little Italy. Wejdź do wnętrza Bazyliki św. Patryka z Ojcem Chrzestnym. Wycieczka jest przyjazna rodzinom z częstymi przystankami.

Nowy Jork: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem na rowerze lub e-rowerze

Nowy Jork: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem na rowerze lub e-rowerze

Odkryj Nowy Jork podczas 9-milowej wycieczki rowerowej przez miasto, które nigdy nie śpi. Dołącz do profesjonalnego przewodnika po Nowym Jorku, który oprowadzi Cię po niektórych z najbardziej fascynujących zabytków miasta. Twój przewodnik, wysoko oceniany, profesjonalnie licencjonowany przewodnik po Nowym Jorku, poprowadzi Cię przez wiele atrakcji tego tętniącego życiem miasta. Rozpoczynając tuż przy Moście Brooklińskim po stronie Manhattanu, wycieczka zabierze Cię do Battery Park, Little Italy i Chinatown, a następnie do Washington Square Park. Stamtąd przejedź wzdłuż Hudson Greenway. Zobacz, gdzie Sully Sullenberger wylądował samolotem na rzece Hudson. Zobacz nowo wybudowany statek i Highline.

Wycieczka z duchami w Greenwich Village

Wycieczka z duchami w Greenwich Village

Poznaj ciemniejszą stronę Greenwich Village podczas wycieczki z duchami po zmroku. Dowiedz się o niesławnym Wiszącym Drzewie, wchodząc do serca Washington Square Park i zobacz łuk, słuchając mrożących krew w żyłach historii lokalnego przewodnika. Następnie udaj się do Brown Building, miejsca niesławnego pożaru fabryki Triangle Shirtwaist, gdzie ofiary wciąż pozostają do dziś. Idź Piątą Aleją i zatrzymaj się obok Kościoła Wniebowstąpienia, nawiedzonego przez artystę Johna Lafarge'a. Zobacz najbardziej nawiedzony dom na Manhattanie przy 14 West 10th Street, w którym mieszkają 22 duchy i miejsce kilku morderstw. Udaj się do serca West Village, mijając dom Emmy Lazarus i jedną z najpiękniejszych bibliotek w Nowym Jorku. Posłuchaj o duchu byłego burmistrza przy 12 Gay Street i przejdź obok słynnego Stonewall Inn, gdzie rozpoczęły się zamieszki, które doprowadziły do narodzin praw gejów. Przejdź przez Christopher Street, aby odwiedzić niesławną knajpę Chumley's.

Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

Nowy Jork: Greenwich Village - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj najbardziej artystyczną dzielnicę Nowego Jorku podczas wycieczki z przewodnikiem po Greenwich Village. Odkryj słynne zabytki, takie jak Stonewall Inn, Washington Square Park i Cherry Lane Theater, i dowiedz się o reputacji tego obszaru jako magnesu dla intelektualistów, artystów i poetów beatowych. Spotkaj się z przewodnikiem i wyrusz śladami Henry'ego Jamesa i Edgara Allana Poe. Posłuchaj o artystach takich jak Jackson Pollack, którzy nadali tej okolicy swobodną tożsamość. Posłuchaj historii radykalnych myślicieli, takich jak Upton Sinclair i John Reed, którzy debatowali w zadymionych kawiarniach. Poczuj energię "the Village" podczas spaceru z Washington Square Park obok kryjówek Dylana Thomasa, Jimiego Hendrixa i Lenny'ego Bruce'a. Dowiedz się, jak Beat Generation rozkwitło w okolicy i odkryj niektóre z najrzadszych zabytków Nowego Jorku, w tym najmniejszy kawałek prywatnej własności w mieście. Przejdź się Jones Street, gdzie nakręcono okładkę albumu Boba Dylana "The Freewheeling Bob Dylan". Zobacz pierwszy zintegrowany klub w Nowym Jorku w Café Society. Dowiedz się o narodzinach ruchu wyzwolenia gejów przed Stonewall Inn i zobacz budynek mieszkalny używany w kultowym serialu "Przyjaciele". Podziwiaj najstarszy drewniany dom szkieletowy w wiosce i zakończ wycieczkę na 77 Bedford Street, dawnym domu Issaca Hendricksa. Możesz także zobaczyć Cherry Lane Theater, najstarszy nieprzerwanie działający teatr off-Broadway w Nowym Jorku.

NYC: Dyker Heights i NYC Holiday Lights Tour luksusowym autobusem

NYC: Dyker Heights i NYC Holiday Lights Tour luksusowym autobusem

Rozpocznij świąteczną przygodę w sercu Nowego Jorku podczas wycieczki autobusem lub SUV-em z przewodnikiem. Odkryj świąteczny raj Dyker Heights, przystrojony na sezon, z przystankami przy kultowych zabytkach, takich jak World Trade Center, Brooklyn Bridge Park i Rockefeller Center Christmas Tree. Rozpocznij wycieczkę w olśniewającym Midtown, przejeżdżając przez Chelsea i Meatpacking District, oddając hołd World Trade Center. Następnie przepłyń obok historycznego portu w Nowym Jorku, gdzie zacumował Titanic. Przygotuj się na czarujący spektakl w Dyker Heights - całej dzielnicy przekształconej w olśniewającą świąteczną krainę czarów. Zrób zdjęcia z Lady Liberty w Brooklyn Bridge Park, przejdź przez Manhattan Bridge i zakończ naszą podróż przy kultowej choince Rockefeller Center. Pozwól przewodnikom i migoczącym światłom miasta wprowadzić Cię w świąteczny nastrój i sprawić, że ten sezon będzie magiczny.

Nowy Jork: piesza wycieczka po duchach i upiorach z Greenwich Village

Nowy Jork: piesza wycieczka po duchach i upiorach z Greenwich Village

Nowy Jork słynie z gwaru i gwaru i był przestrzenią życiową dla wielu najbardziej znaczących historycznie ludzi Ameryki. Z każdym krokiem, jaki stawiasz w tej betonowej dżungli, istnieje duża szansa, że natkniesz się na coś, co ma w sobie historię, której nigdy wcześniej nie słyszałeś. W całym tym gęsto zaludnionym mieście, wypełnionym pokoleniami historycznych wydarzeń, jest jeden obszar o prawdziwej reputacji ze względu na zjawiska paranormalne: Greenwich Village. Przyjdź i odkryj ciemną stronę Greenwich Village podczas tej ekscytującej wycieczki z duchami przez US Ghost Adventures. Miasto zostało zalane historią, która jest fascynująca, tragiczna i dziwna. Wyrusz na zmieniające życie doświadczenie i odkryj tę stronę Nowego Jorku, którą niewielu ma odwagę zobaczyć. Podczas wycieczki odwiedzisz 9 nawiedzonych miejsc w Greenwich Village i okolicach, jednocześnie oglądając historyczne miejsca, w których skrywają się jedne z najdziwniejszych opowieści, jakie kiedykolwiek słyszałeś. Spotkasz Bibliotekę Jefferson Market, w której architektoniczna ciekawość przyciąga wzrok dzięki wyjątkowej wieży. Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej, zobaczysz mroczną przeszłość, ponieważ ten budynek służył kiedyś jako więzienie dla przestępców z Manhattanu, a także był pierwszym nocnym sądem. Następnie odwiedzisz miejsce pożaru fabryki Triangle, tragicznego wydarzenia, które doprowadziło do śmierci prawie 150 osób. Zakończysz wizytę w Domu Marka Twaina i nawiedzonej restauracji, w której od 1910 roku regularnie widuje się duchy sprzed 200 lat. biały garnitur, który wielu świadków twierdzi, że widziało.

Wycieczka po Greenwich Village

Wycieczka po Greenwich Village

Rozpocznij swoją 2-godzinną wycieczkę na rogu 6th Avenue i Waverly Place i poznaj historię Greenwich Village. Udaj się do domu Edgara Allana Poe i hotelu Washington Square. Przeglądaj Washington Square Park, dawne pole garncarskie, i dowiedz się, jak ten obszar stał się celem podróży muzyków i protestujących. Odwiedź Brown Building, miejsce pożaru fabryki Triangle Shirtwaist w 1911 roku, wydarzenia, które doprowadziło do powstania amerykańskiego ruchu robotniczego. Udaj się na McDougal Street i zobacz Cafe Wha, Cafe Reggio i Comedy Cellar. Dowiedz się, gdzie sprzedaje się najlepszą pizzę w Nowym Jorku. Przejdź się ulicą Christopher Street i odwiedź Stonewall Inn, gdzie zamieszki w 1969 roku zapoczątkowały ruch na rzecz praw gejów w Ameryce.

Nowy Jork: Spacer z duchami i wycieczka paranormalna

Nowy Jork: Spacer z duchami i wycieczka paranormalna

Go on an adventure beyond the pale as you discover paranormal phenomena and the terrifying other-worldliness of the “Big Apple” on a walking tour of New York’s ghostlier landmarks. One of the great urban centers of the modern world, New York City also has one of the densest concentrations of paranormal phenomena. Get into the spirit of discovery as you walk through some of the ghostlier neighborhoods. Your guide will share stories of ghost sightings, tell tales of antique scandals, and enlighten you on some of the haunting mysteries of historical luminaries, such as Mark Twain, Edgar Allen Poe, and Washington Irving. Maybe you'll catch a glimpse of the ghost of Roosevelt's dog, ranging from the park in search of the President. Dare to sit in the favorite chair of New York's ghost poet at his favorite Greenwich Village watering hole, and learn why the expression “dead drunk” takes on an entirely different meaning in some of the ghostlier precincts of New York. Decide for yourself if the “City That Never Sleeps” has a spooky reason for its insomnia. IMPORTANT - Please provide an active contact telephone number to ensure your guide can reach you if necessary. - Punctuality is crucial. To respect your tour guide and fellow customers' time, it is essential that the tour concludes on time. If a group is especially enjoying a location or moving slowly, the guide will adjust the itinerary to fit the schedule. We strive to ensure you have a fantastic experience without missing any content.

NYC: Prywatna spersonalizowana wycieczka z kierowcą i przewodnikiem

NYC: Prywatna spersonalizowana wycieczka z kierowcą i przewodnikiem

Twój kierowca i najwyżej oceniany przewodnik po Nowym Jorku zabiorą Cię luksusowym minivanem z panoramicznym dachem. Zapewnią Ci oni swoją specjalistyczną wiedzę w zakresie planowania, dzięki czemu będziesz mógł stworzyć własną spersonalizowaną wycieczkę i odwiedzić miejsca w mieście, które najbardziej chcesz zobaczyć. Może obejmują one Central Park, Statuę Wolności, Empire State Building lub jedną z setek równie fascynujących atrakcji. Cokolwiek znajduje się na Twojej liście życzeń, wyjedziesz z niezapomnianymi wspomnieniami z Wielkiego Jabłka. Najważniejsze witryny w Nowym Jorku do rozważenia: - Times Square - Pola truskawek - Soho - Most Brookliński - Kaplica św. Pawła - Park Centralny - Wioska Greenwich - Małe Włochy - Wall Street -Dakota - Park przy Placu Waszyngtona - Chinatown - Strefa zerowa - Empire State Building - Centrum Rockefellera - Piąta aleja - Budynek Flatiron - Chelsea i Highline Park

Wycieczka kulinarna i kulturalna Heart & Soul of Greenwich Village

Wycieczka kulinarna i kulturalna Heart & Soul of Greenwich Village

Dołącz do nas w wyśmienitej „wieloetnicznej” degustacji jedzenia i kulturalnej/historycznej podróży po sercu i duszy Greenwich Village (Central Village – obszar otaczający Washington Square Park i New York University). Ta część Greenwich Village jest zupełnie inna od obszaru, który odwiedzamy podczas naszej wycieczki Original Greenwich Village Food Tour. Dowiedz się, dlaczego ten obszar Village jest tak popularny ze względu na różnorodną scenę kulinarną, bogatą historię, kulturę, kontrkulturę, wyjątkową architekturę i tętniące życiem życie nocne w Greenwich Village. Odwiedzimy także Washington Square Park (rynek Greenwich Village) i poznamy jego radykalnych protestujących, niesławne wiszące drzewo, Washington Square Arch oraz to, jak „żyj i pozwól żyć innym” beatnikom, pisarzom i poetom z lat 50. i 60. uczynił Greenwich Village swoim domem. Przejdź się tymi samymi ulicami, którymi przeszli Bob Dylan, Jimi Hendrix, Jerry Seinfeld, Chris Rock i Amy Schumer, dowiadując się o scenie muzycznej i komediowej oraz dlaczego tę część Nowego Jorku można opisać jedynie jako Wioskę! WAŻNE INFORMACJE O WYCIECZCE Wycieczka kulinarna Heart & Soul of Greenwich Village (Central Village) nie pokrywa się z wycieczką The Original Greenwich Village Food Tour (West Village), każda z nich eksploruje inny obszar.

Nowy Jork: Najciekawsze atrakcje

Washington Square Park: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Washington Square Park: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Washington Square Park? Kliknij tutaj.

Washington Square Park: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(369 recenzji)