Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Warzazat

Najciekawsze atrakcje

Warzazat – najciekawsze atrakcje

Warzazat: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warzazat? Kliknij tutaj.

Warzazat: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5078 opinii

Zdecydowaliśmy się odwiedzić studia kinowe w Ouarzazate i odkryć wioskę Aït ben haddou. Kierowca Abdellilah i nasz przewodnik Mohammed zrobili wszystko, aby nasz dzień był niezapomniany i bardzo im dziękuję. Podróż w jedną stronę zajmuje około 4 godzin. Jednak Mohamed dba o zorganizowanie kilku przystanków z widokiem na okazałe panoramy i w kobiecej spółdzielni arganowej. Mimo drogi czasami w budowie, krętej i długiej, cel jest naprawdę wart tego, aby się tam dostać. Zaplanuj te same 30 DHS za przewodnika w wiosce, 80 DHS za wejście do studia i między 110/120 DHS za menu lunchowe oprócz ceny wycieczki.

Dotarcie do Ouzarzate i Aït Ben Haddou zajęło dużo czasu, ale było warto. Szczególnie Aït Ben Haddou jest tak oszałamiający, a góry Atlas robią ogromne wrażenie. Mieliśmy świetnego przewodnika, zadbał o wszystko i był bardzo zabawny i zabawny. Przewodnicy w Ouazazate i Ait Ben Haddou również byli świetni, zwłaszcza w Ait Ben Haddou. Dowiedzieliśmy się od niego wielu ciekawych rzeczy o Berberach. Polecam tę wycieczkę w 100%.

niesamowity dzień od zwiedzania Kasby w Ait ben Haddou, studia kinowego Atlas, ale także z drogi. Nie polecam jeśli macie dzieci bo drogi jest dużo 3h30 dużo zakrętów i gór ale podróż samochodem warta jest objazdu! Nie zapominając, że nasz przewodnik i kierowca Khalid był na szczycie! spędzał z nami czas, nois oferował drobne upominki, a nawet zrobił quiz z małą nagrodą na koniec dnia! naprawdę na górze dziękuję Khalid

Świetny dzień, wszystko było idealne. Poszedłem o 9, z małymi dziećmi. Bardzo czysty klimatyzowany mini bus. Odebrany w naszym hotelu przez naszego wyjątkowego przewodnika, Younès, wyjątkowy przewodnik, imię do zapamiętania, ponieważ naprawdę najlepsze. Super ciepły i życzliwy przewodnik dla nas i dla dzieci.

Niezapomniany dzień ze względu na piękno odwiedzanych miejsc, radosną atmosferę naszej grupy i wisienkę na torcie kierowca i przewodnik Khalid o wzorowej hojności, który opiekował się nami przez cały ten piękny dzień, było tam odkrycie, dzielenie się i przyjaźń