Warszawa
życie nocne i bary

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu życie nocne i bary w: Warszawa

Oprócz atrakcji typu życie nocne i bary jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Warszawa?

W których atrakcjach typu życie nocne i bary w: Warszawa obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 108 opinii

Piekielna noc! Atmosfera na łodzi była fantastyczna dzięki gospodarzom i świetnemu DJ-owi. Spotkaliśmy też naprawdę fajnych ludzi w nocy. Zdecydowanie polecam to doświadczenie, jeśli odwiedzasz Warszawę, a nawet jeśli jesteś mieszkańcem i szukasz dobrego wieczoru (darmowe drinki były naprawdę nieograniczone!)

Co za wspaniała noc! Łódź jest super urocza ze świetną muzyką i barem na dole do gier i nieograniczonych napojów. Z pokładu roztacza się wspaniały widok na Warszawę i poznaliśmy wielu fajnych nowych ludzi, z którymi spędziliśmy resztę nocy. Gorąco polecam jako fajny sposób na rozpoczęcie wieczoru!

Impreza była zabawą na wyższym poziomie, zdecydowanie obowiązkowym wydarzeniem, jeśli jesteś w Warszawie. Taka dobra mieszanka mieszkańców i podróżników, niesamowita muzyka i najmilszy personel ludzi, o których można poprosić. Na pewno wrócimy!

Spędziłem wspaniały wieczór z przyjaciółmi. To był niesamowity sposób na zobaczenie miasta, super przyjaznych gospodarzy, a otwarty bar był legalny! Mieszkam w Warszawie i nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłem. Wysoce zalecane !

Zdecydowanie najlepsza impreza w Warszawie! Niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie i bardzo dobrze zorganizowani. Nie mogę go wystarczająco polecić.