Warszawa Zwiedzanie ogrodów i parków

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Warszawa

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa to:

Auschwitz

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 226 opinii

Odebrany z mojego hotelu i przywieziony bardzo wygodnym i klimatyzowanym autobusem. Nasza przewodniczka była bardzo kompetentna i pełna pasji, nawet biorąc pod uwagę jej osobiste doświadczenie dorastania w Warszawie, gdy przejeżdżaliśmy przez jej lokalną społeczność. Gorąco polecam wycieczkę dla tych, którzy chcą poznać polską kulturę.

Była to doskonała obserwacyjna wycieczka po Warszawie z kompetentnym i łaskawym przewodnikiem, oferującym nie tylko suche fakty, ale kontekstowe zrozumienie historii miasta i jego mieszkańców, nawet z wnikliwymi odniesieniami do aktualnych realiów życia w Warszawie. Wysoce rekomendowane. To był dobrze spędzony czas.

Warto jechać, bo odległości w Warszawie są ogromne. Wielki plus, że w cenie biletu można zaliczyć obie trasy. Jestem bardzo zadowolona.

Pani przewodnik Agnieszka bardzo profesjonalna, rzeczowa z ogromną wiedzą o mieście! Bardzo gorąco polecam - Warszawa w pigułce

Jestem mile zaskoczona. Polecam:) Jedno co moznaby bylo zmienic to informacja w jakim jezyku bedzie prowadzona wycieczka.