Wybierz daty

Warszawa Zwiedzanie ogrodów i parków

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Warszawa

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Warszawa?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa to:

Kraków

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 226 opinii

Świetnie się bawiliśmy z naszym przewodnikiem Paulem. Miał doskonałe informacje, a nawet dał nam kilka wskazówek na temat kilku miejsc i restauracji, które warto odwiedzić podczas naszego pobytu. Informacje i czas, który spędziliśmy na tej trasie, sprawiły, że chcieliśmy wrócić do Warszawy ponownie. Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu. Bardzo przyjazny i łatwy w rozmowie z przewodnikiem. Może skończymy znowu w trasie latem, kiedy wrócimy. Dzięki jeszcze raz!

Wycieczka segwayem po starym mieście. Mam 55 lat, nigdy nie jeździłem segwayem i nie uważam się za wysportowanego, ale po 2 minutach nauki nie miałem problemu z manewrowaniem segwayem, więc nie zniechęcaj się, to naprawdę zabawne. Mieliśmy dobrze poinformowanego przewodnika. Świetna zabawa dla całej rodziny (z dorosłymi dziećmi). Zalecana.

Segway to świetny sposób na poznanie miasta. Nasz dzień był deszczowy, ale nadal nam się podobało. Pavel (chyba) był super znającym się na rzeczy przewodnikiem po polskiej historii. Średniowiecze, II wojna światowa i komunizm. Angażujące i pozytywne. Podobało mi się to.

Polecam z całego serca ciekawą wycieczkę, z profesjonalnym przewodnikiem Panem Pawłem. Szeroka wiedza i uśmiech na długo pozostaną w pamięci. Polecam też niebanalny sprzęt segway, obsługa bardzo łatwa.

Dziękujemy ślicznie Panu Pawłowi z Warszawy za profesjonalne i przemiłe objeżdżenie zakątków Warszawy i pogłębienie historycznej wiedzy. Przejażdżka na segwayach była rewelacyjna. Pozdrawia Gdańsk