Warszawa wycieczki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 197
Sortuj według:
Strona 1 z 13

Często zadawane pytania dotyczące: Warszawa

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa to:

Auschwitz

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1213 opinii

Ta aktywność to idealny sposób na relaks i po prostu cieszenie się scenerią. Łódź oferuje kilka miejsc do siedzenia, w tym miejsca na dachu. Nie ma przewodnika, ale też niewiele można powiedzieć o mijanych miejscach (plaże po obu stronach, ludzie łowiący ryby w rzece, łodzie restauracyjne i barowe, różne budynki). Przed wejściem na pokład można kupić napoje (w tym alkohol) w barze na Atalanta, które można również zabrać ze sobą na rejs.

Łatwa do znalezienia lokalizacja, mieliśmy piękny słoneczny dzień pod koniec września, ale niezbyt ciepły, Andrzej, nasz gospodarz, dał nam koce i było naprawdę wygodnie. Naprawdę fajnie było podróżować wzdłuż rzeki, a widoki były oszałamiające. Andrew był uroczy i rozmowny z dobrym angielskim i opowiadał historie, gdy szliśmy. Naprawdę podobała nam się podróż. Był to również bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Gorąco polecam.

Świetny Kapitan a razem przewodnik, pełen opowieści i anegdot o Warszawie podane z dużą dozą humoru. Widoki Warszawy od strony Wisły, ciekawe i nie znane przez wielu. Serdecznie polecamy.

Pani przewodniczka w żartobliwy jednocześnie naukowy spodob opowiadała całą historię pałacu i tego jak powstał. Bardzo gorąco polecamy

Bardzo przyjazna obsługa, miły rejs, ciekawa atrakcja, bardzo miło spędzony czas. Polecam serdecznie i dziękuję