Warszawa Wycieczki jednodniowe

  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 81
Sortuj według:
Strona 1 z 6

Często zadawane pytania dotyczące: Warszawa

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa to:

Auschwitz

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 143 opinii

Miałem najbardziej niesamowitą wycieczkę w tej podróży. Kris, mój kierowca (również właściciel agencji turystycznej) jest wspaniały i ułatwił mi dojazd. Dał mi też inne spostrzeżenia na temat innych miejsc do odwiedzenia w Warszawie. Waldemar, mój przewodnik w Wolfe Laire był wspaniały! Był bardzo dobrze poinformowany o historii i miejscu, a także był dla mnie świetnym fotografem po drodze. Wiedział dokładnie, gdzie najlepiej robić zdjęcia. Pogoda i wszystko było idealne. Nie chciałem wyjeżdżać... Chociaż dojazd jest dość daleko (4 godziny w jedną stronę z Warszawy), ale każda minuta była tego warta. Bardzo się cieszę, że odwiedziłam to miejsce podczas mojego pobytu w Polsce. ZDECYDOWANIE polecę wszystkim odwiedzenie Wilczego Szańca podczas pobytu w Polsce. Polska jest niesamowita i jest to strona, której nie chcesz przegapić!

Nasza podróż do Wilczego Szańca była cudowna! Kilka dni wcześniej skontaktowano się z nami i podano bardzo pomocne i konkretne szczegóły, abyśmy mogli być przygotowani. Nasz kierowca i przewodnik byli szybcy, a dzień przebiegł dokładnie zgodnie z oczekiwaniami. Zatrzymaliśmy się nawet na lunch w fantastycznej restauracji, którą zasugerował nasz kierowca, Kristoff. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę każdemu, kto chce zobaczyć Wilczy Szaniec bez kłopotów i stresu związanego z jego planowaniem!

Dowiedzieliśmy się dużo o Warszawie. To wspaniałe miasto. Eva była świetnym przewodnikiem, który potrafił opowiedzieć wiele ciekawych historii.

To było wspaniałe doświadczenie, z wyjątkiem komarów. Znajduje się w lesie, więc rozważ zastosowanie środka odstraszającego komary.

Wszystko było idealne, od naszego kierowcy po pokaz dżentelmena jako miejsce w Wilczym Szańcu! Zdecydowanie warto !!!