Wycieczki całodniowe z: Warszawa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 143 opinii

Nasz kierowca - Andrzej i nasz przewodnik - Magda byli fantastyczni. Bardzo uprzejmy, łaskawy, kompetentny i miły. Zwiedzanie kopalni soli i zwiedzanie Krakowa są interesujące i przyjemne. Szczegóły naszej podróży były mylące. Czasy odbioru zmieniły się 3x, a miejsce odbioru zmieniło się 2x. Nasz plan podróży wskazywał również, że jedziemy z pociągu do naszego mieszkania, a kiedy zadzwoniłem, powiedziano mi, że nie będzie kierowcy. Więc szczegóły aranżacyjne nie były wiarygodne

Bardzo trudne do znalezienia, polecam być dość wcześnie, abyś miał wystarczająco dużo czasu na wyszukiwanie. Najlepiej używać Google Maps, Apple Maps nie znalazło poprawnej lokalizacji. Na samej strzelnicy wszystko było naprawdę profesjonalne, bardzo dobry instruktor, broń w dobrym stanie, odpowiednie instrukcje do nieznanej broni. Podsumowując, całkowicie to polecam!

Fantastyczne doświadczenie mojej żonie też się podobało świetna lokalizacja świetny personel bardzo profesjonalny i świetna cena. Instruktor był bardzo kompetentny i sprawił, że poczułeś się zrelaksowany.

warte swojej ceny. poszedł po pakiet alfa. uber w każdą stronę kosztuje około 4 euro od centrum.

Bawiliśmy się dobrze, mamy ochotę ponownie odwiedzić. Mamy fajnego trenera.