Wycieczka z przewodnikiem

Warszawa: Popołudniowa wycieczka po mieście z odbiorem i dowozem

Warszawa: Popołudniowa wycieczka po mieście z odbiorem i dowozem

Organizator atrakcji: Warsaw Guided Bus City Tours
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 162,02 zł za osobę

Zwiedź piękną Warszawę w klimatyzowanym 18-osobowym autobusie. Odpocznij i zwiedzaj w małej grupie. Podczas tej 3-godzinnej wycieczki ze zwiedzaniem zobaczysz Stare Miasto, Zamek Królewski, żydowskie getto, Łazienki Królewskie i wiele innych atrakcji.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z hotelu.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Weź udział w popołudniowej wycieczce po Warszawie, odpowiedniej dla całej rodziny
 • Uzyskaj cenne wskazówki od lokalnego przewodnika
 • Wiele godzin odjazdu i miejsc spotkania do wyboru
Pełny opis
Wsiądź do wygodnego, 18-osobowego klimatyzowanego autobusu i zrelaksuj się, podziwiając za oknem zabytki Warszawy w małej grupie. Wycieczka jest dostępna przez cały rok. Zazwyczaj rozpoczyna się od odbioru z hotelu o godzinie 14.00 i kończy transportem powrotnym o godzinie 17.00. Program jest elastyczny i obejmuje liczne atrakcje turystyczne, między innymi wizytę na wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO Starym Mieście. Wybierz się na plac Zamkowy i Zamek Królewski, gdzie w latach 1596-1795 urzędowali polscy monarchowie. W 1918 roku przez pewien okres miejsce to było również siedzibą prezydenta Polski. Zobacz Kolumnę Zygmunta III, pierwszy świecki pomnik w Polsce. Podziwiaj gotycką katedrę Świętego Jana, gdzie spoczywają sarkofagi ze szczątkami wybitnych Polaków. Zachwyć się architekturą Rynku na Starym Mieście i Barbakanu, a później udaj się na teren dawnego żydowskiego getta. Zatrzymaj się tutaj na chwilę przy Pomniku Bohaterów Getta i zobacz niesamowitą współczesną architekturę Muzeum Historii Żydów Polskich. Udaj się na Umschlagplatz i ulicę Miłą aby zobaczyć, gdzie znajdował się bunkier w którym Mordechaj Anielewicz, przywódca powstania w getcie, odebrał sobie życie. Podróżuj „Traktem królewskim” podziwiając rezydencje arystokratów i słynne pomniki, takie jak kościół Świętego Krzyża, gdzie znajduje się urna z sercem Fryderyka Chopina (1819-1849). Później przespaceruj się po parku królewskim i zobacz najpiękniejszą miejską oazę Warszawy. W tym parku, powszechnie znanym jako „Łazienki”, znajduje się pałac na Wyspie, ekstrawagancka rezydencja ostatniego króla Polski, Stanisława Augusta Poniatowskiego (1764-1895). Inne ważne zabytki, które możesz zobaczyć podczas tej wycieczki to Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Powstania Warszawskiego oraz Pomnik Ofiar Katynia. Przy sprzyjających warunkach drogowych odwiedź także dzielnicę Praga i zobacz Stadion Narodowy, katedrę św. Floriana, cerkiew prawosławną oraz ulicę Targową i Ząbkowską. Zobacz pomnik Braterstwa Broni oraz XIX-wieczną fabrykę wódki „Koneser” z wyjątkowym widokiem na Stare Miasto z mostu Dąbrowskiego.
Wliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Transport klimatyzowanym autobusem
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • polskie piwo, napoje bezalkoholowe, woda butelkowana
 • tradycyjna polska czekolada
 • Opłaty za wstęp (wycieczka nie obejmuje zwiedzania muzeów)
 • Jedzenie
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta

Co trzeba wiedzieć

 • Ubierz się stosownie do pogody
 • Pół wycieczki to jazda w autobusie, a drugie pół – spacerowanie.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 219 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To była świetna i dobrze zorganizowana wycieczka. . . ta trasa daje doskonały przegląd niektórych atrakcji miasta. Zaczęliśmy od Parku Królewskiego (Łazienki), kontynuowaliśmy zwiedzanie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, a zwiedzanie zakończyliśmy spacerem po Starym Mieście. Podzieliłem się wieloma ciekawymi informacjami i na pewno wiem, dokąd wrócić i zostać trochę dłużej na wizytę. Wycieczka jest godna polecenia.

Czytaj dalej

30 maja 2021

Naprawdę podobała mi się wycieczka po mieście! To była moja trzecia trasa i NAJLEPSZA. Naszym przewodnikiem był słodki staruszek, który był bardzo dokładny. Był w stanie wyjaśnić całą historię odwiedzanych przez nas stron. Świetny sposób na zwiedzenie Warszawy w 1 dzień. Szczerze mówiąc, jest o wiele lepszy od młodszych przewodników, których spotkałem. Większość młodszych przewodników po prostu chce, aby wycieczka się skończyła i zawsze się spieszy. Nie możesz się już nawet cieszyć. Nasz przewodnik jest tak pasjonatem swojej pracy i naprawdę możesz poczuć, że jego celem jest zapewnienie Ci jak najlepszego czasu. NIGDY nas nie poganiał i naprawdę zmaksymalizował czas, który z nim mieliśmy. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę! Warte każdej złotówki!

Czytaj dalej

24 stycznia 2020

Cieszę się, że to zrobiliśmy!

Odbiór bez żadnych problemów, u nas była tylko kolejna para, to wszystko, minibus jest naprawdę ok, a wielkie podziękowania dla pana Rybinskiego naprawdę masz wrażenie, że wie absolutnie wszystko o mieście i historii, pokazał nam najpopularniejsze miejsca w Warszawa, opowiadając fakty historyczne i ciekawe historie, może odpowiedzieć na każde pytanie, 3 godziny minęły bardzo szybko, ta trasa pomogła nam zdecydować, co chcemy zobaczyć w kolejnych dniach, 4 dni nie wystarczyły, aby zobaczyć wszystko, ale zrobiło się dobrze. Jeszcze raz dziękuję

Czytaj dalej

1 maja 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 72013