Wycieczka z przewodnikiem

Warszawa: Wycieczka popołudniowa z odbiorem i powrotem

Organizator atrakcji: Local rent a Car
Wycieczka z przewodnikiem

Warszawa: Wycieczka popołudniowa z odbiorem i powrotem

Organizator atrakcji: Local rent a Car
Prawie wyprzedane

Od 164,12 zł za osobę

Prawie wyprzedane
Certyfikat

Zwiedź piękną Warszawę klimatyzowanym autokarem. Podziwiaj Stare Miasto i Zamek Królewski. Odwiedź dawne żydowskie getto. Delektuj się polskim piwem, napojami bezalkoholowymi i tradycyjną polską czekoladą.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z hotelu.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Weź udział w popołudniowej wycieczce po Warszawie, odpowiedniej dla całej rodziny
 • Uzyskaj insiderskie wskazówki od lokalnego przewodnika
 • Wiele godzin odjazdu i miejsc spotkania do wyboru
Pełny opis

Wsiądź do komfortowego autokaru. Podziwiaj warszawskie zabytki w ramach wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje odbiór z hotelu i transport powrotny. Przejedź przez Stare Miasto, które wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a także przez plac Zamkowy i Pragę. 

Wskocz na pokład autobusu oferującego mnóstwo miejsca na rozprostowanie nóg, by udać się na Stare Miasto. Podziwiaj plac Zamkowy i Zamek Królewski, w którym od 1596 do 1795 roku rezydowali polscy monarchowie. Z kolei w 1918 roku na krótko stanowił on siedzibę polskiego prezydenta.

Zobacz Kolumnę Zygmunta III Wazy, która stanowiła pierwszy świecki pomnik w Polsce. Zachwyć się gotycką bazyliką archikatedralną św. Jana Chrzciciela, gdzie znajdują się nagrobki ze szczątkami wybitnych Polaków.

Przyjrzyj się architekturze Rynku Starego Miasta i Barbakanu, a później udaj się na teren dawnego żydowskiego getta. Zatrzymaj się na chwilę przy pomniku Bohaterów Getta i zobacz niesamowitą współczesną architekturę Muzeum Historii Żydów Polskich. 

Udaj się na Umschlagplatz i ulicę Miłą, aby zobaczyć, gdzie znajdował się bunkier, w którym Mordechaj Anielewicz, przywódca powstania w getcie, odebrał sobie życie. Podróżuj wzdłuż Traktu Królewskiego. Zwróć uwagę na rezydencje arystokratów i słynne zabytki.

Odwiedź bazylikę Świętego Krzyża, w murach której znajduje się urna z sercem Fryderyka Chopina (1810-1849). Przespaceruj się po Łazienkach Królewskich, które stanowią miejską oazę dla warszawiaków. 

 Zachwyć się pałacem Na Wodzie – wspaniałą letnią rezydencją Stanisława Augusta Poniatowskiego, ostatniego króla Polski. Zobacz m.in. Grób Nieznanego Żołnierza oraz pomniki Powstania Warszawskiego i Katyński.

Odwiedź warszawską Pragę (jeżeli natężenie ruchu ulicznego na to pozwoli). Podziwiaj stadion PGE Narodowy, bazylikę katedralną św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika, cerkiew oraz ulice Targową i Ząbkowską. 

Przejedź obok pomnika Braterstwa Broni i XIX-wiecznej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”. Ciesz się wyjątkowym widokiem na warszawskie Stare Miasto z mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Wliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Transport klimatyzowanym autobusem
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Polskie piwo, napoje bezalkoholowe i woda butelkowana
 • Tradycyjna polska czekolada
 • Opłaty za wstęp (wycieczka nie obejmuje zwiedzania muzeów)
 • Posiłki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta

Co trzeba wiedzieć

 • Ubierz się stosownie do pogody
 • Połowa wycieczki to jazda w autobusie, a druga połowa – spacerowanie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 259 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo udana wycieczka. Przewodnik bardzo sympatyczny, grupka mała, międzynarodowa. Warszawa w pigułce. Polecam tę wycieczkę na początek wizyty w Stolicy bo można dzięki temu zobaczyć co chcielibyśmy zobaczyć szczegółowo. Dodatkowy plus za polecenie dobrego miejsca na obiad - Podwale 25.

28 marca 2023

Pan Olaf, nasz przewodnik, to pasjonat z krwi i kości, po wycieczce człowiek chce jeszcze i jeszcze a te 3 godziny to fantastyczny wstęp dla tych którzy przyjechali do stolicy na kilka dni,a także dla tych, którzy mają na to tylko jeden dzień. Polecam serdecznie!

28 marca 2023

Bus came promptly on time and we finished exactly after 3 hours. There was a lot to absorb in a short time. I felt rushed even when we had a few walking opportunities, the guide was very fast with a quick stride. In the bus we were literally moving our heads left right left right right left from all the monuments and buildings he was pointing out. He does have a wealth of knowledge.

Czytaj dalej

28 marca 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 72013