Wycieczka z przewodnikiem

Warszawa: 3-godzinna panoramiczna wycieczka autobusem miejskim z odbiorem

4,8 / 5

Opinie: 26

Warszawa: 3-godzinna panoramiczna wycieczka autobusem miejskim z odbiorem

Organizator atrakcji: Warsaw Guided Bus City Tours
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 162,08 zł za osobę

Zobacz piękne i mroczne części Warszawy podczas tej 3-godzinnej wycieczki autobusowej z przewodnikiem. Przejedź obok łazienek, Umschlagplatzu, Zamku Królewskiego i wielu pomników ku czci ofiar tragedii II wojny światowej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z dowolnego hotelu/hostelu/apartamentu/B&B w centrum miasta.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj Łazienki, których konstrukcja sięga XVII wieku
 • Dowiedz się więcej o getcie w Warszawie i mrocznych fragmentach historii tego miasta
 • Spacer po Starym Mieście w Warszawie
Pełny opis
Weź udział w 3-godzinnej kompleksowej wycieczce po głównych atrakcjach Warszawy, jadąc klimatyzowanym autobusem w grupie maksymalnie 15 osób. Dowiedz się więcej o ponurej i burzliwej historii miasta, odwiedzając niektóre z ocalałych miejsc i pomników powstałych na pamiątkę powstań i tragedii, które miały miejsce w Warszawie w czasach II wojny światowej. Po drodze Twój profesjonalny przewodnik wskaże Ci także kilka kultowych cudów architektonicznych.   Rozpocznij swoją wycieczkę w Łazienkach, pełnych zabytków, które przetrwały wojnę. Następnym przystankiem będzie pomnik Bohaterów Getta, który upamiętnia powstanie w getcie warszawskim podczas II wojny światowej. Następnie udaj się na Umschlagplatz, jedno z najtragiczniejszych miejsc w Warszawie: na tym placu Niemcy wpychali Żydów do wagonów i przewozili do obozu koncentracyjnego w Treblince.   Odwiedź Stare Miasto w Warszawie, gdzie znajduje się Zamek Królewski. Został on zniszczony podczas powstania warszawskiego w roku 1944, a następnie odbudowany w roku 1984 i po dzień dzisiejszy pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków miasta. Na Starym Mieście przejedziesz obok bazyliki archikatedralnej św. Jana Chrzciciela, jednego z najważniejszych kościołów w Warszawie. Budynek powstał w specyficznym mazowieckim stylu gotyckim i został zniszczony i odbudowany podobnie jak Zamek Królewski.     Następnie w towarzystwie przewodnika udaj się na spacer po Starym Mieście w magicznej atmosferze i odkryj Barbakan, mur obronny wzniesiony w stylu gotyckim z ręcznie wykonanych czerwonych cegieł. Zakończ tę historyczną wycieczkę, odwiedzając pomnik Powstania Warszawskiego, który jest najbardziej wyrazistym i symbolicznym pomnikiem w Warszawie. Tutaj możesz poświęcić chwilę, aby przemyśleć wszystko to, co widziałeś(-aś) w ciągu dnia.
Wliczone w cenę
 • Profesjonalny anglojęzyczny przewodnik
 • Transport klimatyzowanym pojazdem
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
 • Posiłki i napoje
 • Napiwki
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Ubranie dostosowane do pogody

Niedozwolone

 • Zwierzęta
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 26 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  5/5
 • Jakość/cena
  4,8/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Ta wiadomość znajdowała się w żółtym polu z prośbą o potwierdzenie zamówienia: »Jak dotąd wszystko jest w porządku. Nasz lokalny partner skontaktuje się z Państwem w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji e-mailem lub telefonicznie na dzień przed rozpoczęciem działalności » Wiadomość ta pojawiła się przy składaniu zamówienia. Kiedy nie otrzymałem nowej poczty o godzinie 21 poprzedniego wieczoru, próbowałem wysłać e-mail na ten temat, ale potem otrzymałem moją pocztę w zamian z wiadomością, że adres e-mail nie istnieje. Poczta odebrana późnym wieczorem przed wyjazdem o godzinie 22. Rozpoczęło się odliczanie, kiedy iw ogóle mieliśmy nas odebrać i ref. Na dole strony ta wiadomość została pozostawiona w żółtym polu: Jak dotąd w porządku. Nasz lokalny partner skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji przez e-mail lub telefon na dzień przed rozpoczęciem zajęć. Stałem się bardzo sceptyczny i nie byłem pewien, czy to będzie wycieczka, czy też zostałem

Czytaj dalej

16 września 2019

Fantastic tour! Very rich in Poland history, just what I needed. The driver was so nice. My tour guide Olav(I’m not sure how to spell his name) was very knowledgeable and patience with all of our questions. I love how passionate he was talking about Polish history. He also pointed out some great restaurants about certain food in the old town which I went back to have- the Polish sweet dumplings. They were delicious!!! I have a complete different view about Poland after my visit to Poland and May I tell you how much I love Poland?!

Czytaj dalej

18 września 2021

Przetłumacz

Although it was very cold and icy, our guide managed to give us a good picture of Warsa's historical facts and places.

28 grudnia 2021

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 281957