1. Polska
 2. Województwo mazowieckie
 3. Warszawa
 4. Zamek Królewski w Warszawie

Warszawa: 3-godzinna wycieczka autobusowa i piesza

Numer identyfikacyjny produktu: 281957
Zobacz galerię
Zobacz piękne i mroczne części Warszawy podczas tej 3-godzinnej wycieczki autobusowej z przewodnikiem. Przejedź obok łazienek, Umschlagplatzu, Zamku Królewskiego i wielu pomników ku czci ofiar tragedii II wojny światowej.
Informacje
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Czas trwania 3 godz.
Godzina rozpoczęcia 10:00
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Odbiór wliczony w cenę

Odbiór z dowolnego hotelu/hostelu/apartamentu/B&B w centrum miasta.

Wybierz liczbę uczestników i datę:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj Łazienki, których konstrukcja sięga XVII wieku
 • Dowiedz się więcej o getcie w Warszawie i mrocznych fragmentach historii tego miasta
 • Spacer po Starym Mieście w Warszawie
Pełny opis
Weź udział w 3-godzinnej kompleksowej wycieczce po głównych atrakcjach Warszawy, jadąc klimatyzowanym autobusem w grupie maksymalnie 15 osób. Dowiedz się więcej o ponurej i burzliwej historii miasta, odwiedzając niektóre z ocalałych miejsc i pomników powstałych na pamiątkę powstań i tragedii, które miały miejsce w Warszawie w czasach II wojny światowej. Po drodze Twój profesjonalny przewodnik wskaże Ci także kilka kultowych cudów architektonicznych.  

Rozpocznij swoją wycieczkę w Łazienkach, pełnych zabytków, które przetrwały wojnę. Następnym przystankiem będzie pomnik Bohaterów Getta, który upamiętnia powstanie w getcie warszawskim podczas II wojny światowej. Następnie udaj się na Umschlagplatz, jedno z najtragiczniejszych miejsc w Warszawie: na tym placu Niemcy wpychali Żydów do wagonów i przewozili do obozu koncentracyjnego w Treblince.  

Odwiedź Stare Miasto w Warszawie, gdzie znajduje się Zamek Królewski. Został on zniszczony podczas powstania warszawskiego w roku 1944, a następnie odbudowany w roku 1984 i po dzień dzisiejszy pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków miasta. Na Starym Mieście przejedziesz obok bazyliki archikatedralnej św. Jana Chrzciciela, jednego z najważniejszych kościołów w Warszawie. Budynek powstał w specyficznym mazowieckim stylu gotyckim i został zniszczony i odbudowany podobnie jak Zamek Królewski.  
 
Następnie w towarzystwie przewodnika udaj się na spacer po Starym Mieście w magicznej atmosferze i odkryj Barbakan, mur obronny wzniesiony w stylu gotyckim z ręcznie wykonanych czerwonych cegieł. Zakończ tę historyczną wycieczkę, odwiedzając pomnik Powstania Warszawskiego, który jest najbardziej wyrazistym i symbolicznym pomnikiem w Warszawie. Tutaj możesz poświęcić chwilę, aby przemyśleć wszystko to, co widziałeś(-aś) w ciągu dnia.
Wliczone w cenę
 • Profesjonalny anglojęzyczny przewodnik
 • Transport klimatyzowanym pojazdem
 • Odbiór z hotelu i transport powrotny
Niewliczone w cenę
 • Posiłki i napoje
 • Napiwki
Opinie klientów
Ogólna ocena
4,7 / 5
na podstawie 18 opinii
Podsumowanie opinii
Jakość usług
5,0/5
Organizacja
5,0/5
Jakość/cena
4,9/5
Bezpieczeństwo
4,8/5

Organizator:

Warsaw Guided Bus City Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 281957