Warszawa
transport

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transport w: Warszawa

Oprócz atrakcji typu transport jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Warszawa?

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Mary była doskonałym przewodnikiem, który był zarówno cierpliwy, jak i kompetentny w odpowiadaniu na wszystkie moje pytania dotyczące Żydów, ich pochodzenia, powodów ucisku, a także wszystkich okropności, przez jakie przeszli podczas holokaustu. Gorąco polecam tę wycieczkę i Maryję każdemu, kto rozważa prywatną wycieczkę i możliwość zaspokojenia wszystkich zapytań.

Nasza przewodniczka Ewa była absolutnie fantastyczna! Na czas, dobrze przygotowani – tak udało nam się efektywnie wykorzystać te trzy godziny. Ewa wyjaśniła i pokazała nam wszystko bardzo szczegółowo, żywo opowiedziała historię. Polecam tę wycieczkę (i naszego przewodnika) raz za razem. To było absolutnie tego warte.

Mary, moja przewodniczka, była absolutnie niesamowita. Myślałem, że wiem wszystko o II wojnie światowej, ale się myliłem. Bardzo miła i pouczająca, to zasługa Twojej firmy. Miała też czas i wiedzę, aby odpowiedzieć na wszelkie moje pytania.

Mary była bardzo kompetentną przewodniczką, która podzieliła się z nami wieloma interesującymi szczegółami z historii getta. Nasze 10-letnie dziecko wróciło i powiedziało, że wiele się nauczyło podczas tej trasy. Zdecydowanie polecam!

Mieliśmy świetnego przewodnika. Ewa była świetna i przekazała wiele ciekawych informacji. Była też bardzo zabawna i dobrze reagowała na nasze prośby.