Warszawa
transport

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Nasza przewodniczka Ewa w imponujący sposób przedstawiła nam Warszawę i getto. Poznawaliśmy nie tylko miejsca i historię, ale także wiele więcej dowiedzieliśmy się, np. O czasach od 1945 roku do dziś. Okazało się również, że to bardzo dobrze, że historia została opowiedziana tylko w czerni i bieli. Było też coś pomiędzy Niemcami i Polakami. W każdym razie tak rażącej tragedii nie wolno powtórzyć ani w Niemczech, ani w Polsce. Czterogodzinna wycieczka była dla nas bardzo dobra - także po to, żeby nauczyć się doceniać Polskę

Mary była doskonałym przewodnikiem, który był zarówno cierpliwy, jak i kompetentny w odpowiadaniu na wszystkie moje pytania dotyczące Żydów, ich pochodzenia, powodów ucisku, a także wszystkich okropności, przez jakie przeszli podczas holokaustu. Gorąco polecam tę wycieczkę i Maryję każdemu, kto rozważa prywatną wycieczkę i możliwość zaspokojenia wszystkich zapytań.

Nasza przewodniczka Ewa była absolutnie fantastyczna! Na czas, dobrze przygotowani – tak udało nam się efektywnie wykorzystać te trzy godziny. Ewa wyjaśniła i pokazała nam wszystko bardzo szczegółowo, żywo opowiedziała historię. Polecam tę wycieczkę (i naszego przewodnika) raz za razem. To było absolutnie tego warte.

Z Marcinem odbyliśmy prywatną wycieczkę po warszawskim getcie. Był bardzo dobrym przewodnikiem, który mówił bardzo dobrze po niemiecku. mogliśmy go bardzo dobrze zrozumieć i był w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Świetnie się z nim bawiliśmy i był to cały udany dzień! Bardzo dziękuję Marcin!

Mieliśmy świetnego przewodnika. Ewa była świetna i przekazała wiele ciekawych informacji. Była też bardzo zabawna i dobrze reagowała na nasze prośby.