Warszawa
natura i przygoda

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu natura i przygoda w: Warszawa

Oprócz atrakcji typu natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Warszawa?

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 145 opinii

Wizyta, której nie można przegapić. Wejście do tej wieży, poznanie całej historii tych miejsc, to wzięcie biletu do prosperującego okresu komunizmu i zmierzenie, jak bardzo ówczesny ZSRR chciał wywrzeć swój wpływ na naród polski. Naprawdę podobało mi się tam przebywanie, wisienka na torcie, jazda bardzo szybką windą, która w kilka sekund zabrała mnie i grupę na taras, z którego widok na Warszawę jest wyjątkowy.

Piekielna noc! Atmosfera na łodzi była fantastyczna dzięki gospodarzom i świetnemu DJ-owi. Spotkaliśmy też naprawdę fajnych ludzi w nocy. Zdecydowanie polecam to doświadczenie, jeśli odwiedzasz Warszawę, a nawet jeśli jesteś mieszkańcem i szukasz dobrego wieczoru (darmowe drinki były naprawdę nieograniczone!)

Bardzo udana wycieczka. Przewodnik bardzo sympatyczny, grupka mała, międzynarodowa. Warszawa w pigułce. Polecam tę wycieczkę na początek wizyty w Stolicy bo można dzięki temu zobaczyć co chcielibyśmy zobaczyć szczegółowo. Dodatkowy plus za polecenie dobrego miejsca na obiad - Podwale 25.

Impreza była zabawą na wyższym poziomie, zdecydowanie obowiązkowym wydarzeniem, jeśli jesteś w Warszawie. Taka dobra mieszanka mieszkańców i podróżników, niesamowita muzyka i najmilszy personel ludzi, o których można poprosić. Na pewno wrócimy!

Zdecydowanie najlepsza impreza w Warszawie! Niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie i bardzo dobrze zorganizowani. Nie mogę go wystarczająco polecić.