Warszawa
Museums & Exhibitions

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu muzea i wystawy w: Warszawa

Oprócz atrakcji typu muzea i wystawy jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Warszawa?

W których atrakcjach typu muzea i wystawy w: Warszawa obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Muszę przyznać... Zarezerwowałem tę wycieczkę bardziej ze względu na nowatorstwo idei muzeum wódki. Mój partner również nie był w nastroju, kiedy przyjechaliśmy. Ale 1,5 godziny później po zakończeniu wycieczki pijemy domowe napoje z solą i karmelem w salonie koktajlowym na dachu i byliśmy tak szczęśliwi, że zarezerwowaliśmy wycieczkę! Bardzo ciekawa jest tutaj historia wódki, która splata się również z historią Polski oraz jak zmieniała się produkcja i konsumpcja wódki na przestrzeni lat. Oczywiście żadna wycieczka po wódce nie kończy się bez degustacji i chociaż kilka wódek mi się nie podobało, otrzymaliśmy szczegółowe instrukcje, jak smakować różne rodzaje wódki, różnice między różnymi użytymi zbożami i co najważniejsze, jak je przy zakupie w sklepie wyeliminuj złą wódkę z dobrej. UWIELBIAŁEM tę wycieczkę i zdecydowanie mogę ją polecić!

Moja dziewczyna i ja szukaliśmy fajnego muzeum na popołudnie. Muzeum POLIN było dla nas efektem decyzji. Udało nam się dostać za darmo z powodu czwartkowej promocji, czy złapaliśmy ją we właściwym dniu? Tak czy inaczej, za cenę biletu wstępu byłoby to warte. 8 standardowych galerii, które obejmują zasadniczo całą historię Żydów w Polsce/Europie. Super super fajne doświadczenie.

Bardzo miłe doświadczenie - polecam będąc w Warszawie. Wycieczka daje bardzo dobry wgląd w historię powstania polskiej wódki. Podano wiele szczegółów dotyczących produkcji i klasyfikacji poszczególnych smaków. SZCZYT!

Chociaż nie lubię wódki, ta wycieczka była super fajna i zdecydowanie polecam!

Piękne miejsce. Historia przyjemnie podana. Czysta przyjemność :)