Warszawa
dla smakoszy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu dla smakoszy w: Warszawa

Oprócz atrakcji typu dla smakoszy jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Warszawa?

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 43 opinii

Muszę przyznać... Zarezerwowałem tę wycieczkę bardziej ze względu na nowatorstwo idei muzeum wódki. Mój partner również nie był w nastroju, kiedy przyjechaliśmy. Ale 1,5 godziny później po zakończeniu wycieczki pijemy domowe napoje z solą i karmelem w salonie koktajlowym na dachu i byliśmy tak szczęśliwi, że zarezerwowaliśmy wycieczkę! Bardzo ciekawa jest tutaj historia wódki, która splata się również z historią Polski oraz jak zmieniała się produkcja i konsumpcja wódki na przestrzeni lat. Oczywiście żadna wycieczka po wódce nie kończy się bez degustacji i chociaż kilka wódek mi się nie podobało, otrzymaliśmy szczegółowe instrukcje, jak smakować różne rodzaje wódki, różnice między różnymi użytymi zbożami i co najważniejsze, jak je przy zakupie w sklepie wyeliminuj złą wódkę z dobrej. UWIELBIAŁEM tę wycieczkę i zdecydowanie mogę ją polecić!

Bardzo miłe doświadczenie - polecam będąc w Warszawie. Wycieczka daje bardzo dobry wgląd w historię powstania polskiej wódki. Podano wiele szczegółów dotyczących produkcji i klasyfikacji poszczególnych smaków. SZCZYT!

Świetne interaktywne i niezapomniane zwiedzanie Muzeum Polskiej Wódki zakończone degustacją wódki pszennej, żytniej i ziemniaczanej. Bardzo mi się podobało. Wiedzieliśmy, którą wódkę kupić bez cła!

Chociaż nie lubię wódki, ta wycieczka była super fajna i zdecydowanie polecam!

Piękne miejsce. Historia przyjemnie podana. Czysta przyjemność :)