Warszawa Atrakcje dla rodzin

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Warsztaty i lekcje
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Warszawa

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Warszawa to:

Auschwitz

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Świetnie się bawiliśmy z naszym przewodnikiem Paulem. Miał doskonałe informacje, a nawet dał nam kilka wskazówek na temat kilku miejsc i restauracji, które warto odwiedzić podczas naszego pobytu. Informacje i czas, który spędziliśmy na tej trasie, sprawiły, że chcieliśmy wrócić do Warszawy ponownie. Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu. Bardzo przyjazny i łatwy w rozmowie z przewodnikiem. Może skończymy znowu w trasie latem, kiedy wrócimy. Dzięki jeszcze raz!

Doskonały wybór na pierwsze zwiedzanie Warszawy, ułatwia zlokalizowanie interesujących miejsc, a także może służyć jako środek transportu po mieście.

Ciekawy sposób i forma na zwiedzanie stolicy. Szczególnie polecam gdy jest deszczowy i zimny dzień wakacyjny a akurat jest się w Warszawie.

Warto jechać, bo odległości w Warszawie są ogromne. Wielki plus, że w cenie biletu można zaliczyć obie trasy. Jestem bardzo zadowolona.

Wyjaśnienia były pomocne i zrozumiałe. Płacąc bezpośrednio w autobusie oszczędzasz prawie 5 euro na osobę za bilet całodobowy