Warszawa
Family-friendly Activities

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny w: Warszawa

Oprócz atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Warszawa?

W których atrakcjach typu atrakcje dla całej rodziny w: Warszawa obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Świetnie się bawiliśmy z naszym przewodnikiem Paulem. Miał doskonałe informacje, a nawet dał nam kilka wskazówek na temat kilku miejsc i restauracji, które warto odwiedzić podczas naszego pobytu. Informacje i czas, który spędziliśmy na tej trasie, sprawiły, że chcieliśmy wrócić do Warszawy ponownie. Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu. Bardzo przyjazny i łatwy w rozmowie z przewodnikiem. Może skończymy znowu w trasie latem, kiedy wrócimy. Dzięki jeszcze raz!

Wycieczka jest zdecydowanie bardzo pomocna w poznaniu miasta. Widzę najważniejsze zabytki i po drodze potrafię zapamiętać drogę do nich. W szczyptę wciąż jest karta, której użyłem tylko raz. Jednak słuchawki mogłyby być lepszej jakości

to było bardzo przyjemne i wszyscy byli bardzo przyjaźni. Znowu w dowolnym momencie. Byłem w Warszawie tylko 1 dzień i wciąż udało mi się zebrać wiele wrażeń.

Ciekawy sposób i forma na zwiedzanie stolicy. Szczególnie polecam gdy jest deszczowy i zimny dzień wakacyjny a akurat jest się w Warszawie.

Wyjaśnienia były pomocne i zrozumiałe. Płacąc bezpośrednio w autobusie oszczędzasz prawie 5 euro na osobę za bilet całodobowy