Atrakcje i wycieczki
Warszawa

Od średniowiecznej starówki po współczesne muzea – stolica Polski to żywy podręcznik do historii.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje


Często zadawane pytania dotyczące: Warszawa

Na jakich wycieczkach w: Warszawa obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warszawa? Kliknij tutaj.

Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3552 opinii

Wysoce rekomendowane. To piękny sposób na spędzenie wieczoru w Warszawie. Gospodarz był ciepły, gościnny i łagodny. To prawdziwy dżentelmen. Występ był wspaniały. Ustawienie, idealne. Ciepłe, wygodne, dobrze zorganizowane i bardzo przytulne. Dla tych, którzy chcą zagłębić się w muzykę Chopina, jest to idealne rozwiązanie. Jedna godzina była idealna. Przerwa była krótka, dobrze zorganizowana i podano orzeźwiający napój z miodu pitnego lub wyciśniętego soku. Gorąco polecam to wydarzenie i planuję ponownie w nim uczestniczyć w późniejszym etapie.

Moja dziewczyna i ja szukaliśmy fajnego muzeum na popołudnie. Muzeum POLIN było dla nas efektem decyzji. Udało nam się dostać za darmo z powodu czwartkowej promocji, czy złapaliśmy ją we właściwym dniu? Tak czy inaczej, za cenę biletu wstępu byłoby to warte. 8 standardowych galerii, które obejmują zasadniczo całą historię Żydów w Polsce/Europie. Super super fajne doświadczenie.

Bardzo miłe doświadczenie - polecam będąc w Warszawie. Wycieczka daje bardzo dobry wgląd w historię powstania polskiej wódki. Podano wiele szczegółów dotyczących produkcji i klasyfikacji poszczególnych smaków. SZCZYT!

Chociaż nie lubię wódki, ta wycieczka była super fajna i zdecydowanie polecam!

Bardzo wyjątkowa lokalizacja i bardzo wciągający pianista