Dodaj daty

Warner Bros. Studio London

Warner Bros. Studio London

Warner Bros. Studio London – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Londynu: Harry Potter Warner Bros Studio Tour

1. Z Londynu: Harry Potter Warner Bros Studio Tour

Idealna dla miłośników Harry'ego Pottera, wycieczka Warner Bros. Studio Tour w Londynie zapewnia wyjątkową okazję do poznania magii filmów o Harrym Potterze - najbardziej udanej serii filmowej wszechczasów. Zajrzyj za kulisy, aby odkryć ogromną gamę fantastycznych scenografii, kostiumów i rekwizytów. Poznaj ściśle strzeżone sekrety, w tym fakty dotyczące efektów specjalnych i animatroniki, które sprawiły, że filmy o Harrym Potterze stały się tak popularne na całym świecie. Wejdź na słynną brukowaną aleję Pokątną, na której znajdują się witryny sklepów Ollivander's Wand Shop, Flourish and Blotts oraz Weasleys' Wizard Wheezes. Zobacz kultowe rekwizyty z filmów, w tym Nimbus 2000 Harry'ego i motocykl Hagrida. Odkryj na nowo inne niezapomniane zestawy z serii filmów, w tym pokój wspólny Gryffindoru, dormitorium chłopców, chatkę Hagrida i klasę eliksirów. Odwiedź peron 9 ¾ i przejedź się ekspresem do Hogwartu! Odkryj doskonałe odtworzenie peronu i samego pociągu i przeżyj magię podróży Harry'ego do Hogwartu, pozując z wózkiem bagażowym tuż przed jego zniknięciem przez ścianę i przechodząc przez wagon pociągu. Dowiedz się, jak kręcono kultowe sceny w pociągu i przejrzyj bagaż swojej ulubionej postaci! Zakończ swoją przygodę z Hogwarts Express w sklepie z pamiątkami o tematyce kolejowej i zaopatrz się w gadżety inspirowane ulubionymi filmami o Potterze. Po raz pierwszy w historii wejdź na plan Czarodziejskiego Banku Gringotta! Przejdź przez czarodziejski bank Gringotta, skarbiec Lestrange'a, galerię goblinów i wiele więcej. Podziwiaj imponujące marmurowe kolumny i odkryj kostiumy i protezy należące do Bogroda, Griphooka i wielu innych goblińskich bankierów. Następnie wejdź do skarbca Lestrange, w którym przechowywane są skarby Bellatrix Lestrange i otocz się skarbami. Będziesz mieć około 4 godzin, aby cieszyć się magią studia Harry'ego Pottera. Ze względu na duży ruch w bardziej ruchliwych porach roku, czas ten może być krótszy, jednak minimalny czas spędzony w studiu będzie nie krótszy niż 4 godziny. Po uwzględnieniu podróży autobusem całkowity czas trwania wycieczki wynosi zwykle 7-7,5 godziny, w zależności od natężenia ruchu i godzin wejścia. Magical Mischief: 20 stycznia - 16 kwietnia: . Dowiedz się, jak filmowcy wywołali pandemonium, gdy bliźniacy Weasley zakłócili spokojne egzaminy. Zarówno Fred, jak i George będą podwieszeni pod sufitem z torbami wypełnionymi ich najnowszym produktem, Weasley's Wildfire Whiz-bangs - gotowymi wypełnić Wielką Salę feerią barw. Więcej ich produktów będzie wystawionych przed ich sklepem Weasleys' Wizarding Wheezes na Alei Pokątnej.

Londyn: Warner Bros. Studio Tour z transferami

2. Londyn: Warner Bros. Studio Tour z transferami

Weź udział w magicznej przygodzie z Harrym Potterem w Warner Bros. Studio. Wsiądź do autobusu w centrum Londynu, by udać się do domu Błyskawic, czekoladowych żab i eliksirów wielosokowych. Zobacz z bliska magiczne zaczarowane scenografie, kultowe rekwizyty oraz kostiumy, jakie nosili Harry, Ron i Hermiona. Odkryj najskrytsze tajemnice Hogwartu, w tym ciekawostki dotyczące efektów specjalnych i animatroniki. Po dotarciu na miejsce masz 4 godziny, by obejrzeć wszystkie scenografie, rekwizyty i odwiedzić sklep z pamiątkami. Pamiętaj, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w ulubionym miejscu planu zdjęciowego, na przykład w imponującej Wielkiej Sali, gabinecie Dumbledore’a lub Pokoju Wspólnym Gryffindoru.  Udaj się na spacer brukowaną ulicą Pokątną. Mijając sklep Ollivandera, księgarnię „Esy i Floresy” oraz Centrum Handlowe Eeylopa, wyobraź sobie życie miejscowych czarownic i czarodziejów. Odwiedź Peron 9 ¾ i wybierz się w podróż pociągiem Hogwart Ekspres. Obejrzyj doskonałą kopię peronu, a także samego pociągu. Poczuj magię podróży Harry'ego do Hogwartu, pozując z wózkiem bagażowym tuż przed tym, zanim zniknie w ścianie. Swoją przygodę z Hogwart Ekspresem zakończ w sklepie z pamiątkami związanymi z pociągiem, gdzie możesz zaopatrzyć się w gadżety inspirowane serią filmów o Harrym Potterze. Po wypiciu piwa kremowego i spróbowaniu swoich sił w lataniu na miotle wsiądziesz do autobusu i udasz się w podróż powrotną do Londynu. Przed powrotem do świata Mugoli wejdź na chwilę do sklepu z pamiątkami.

Studio Warner Bros. w Londynie: Wycieczka z transferem autobusowym

3. Studio Warner Bros. w Londynie: Wycieczka z transferem autobusowym

Ten 7-godzinny program (w tym 4 godziny w studiach) daje możliwość poznania magii znanej na całym świecie serii filmów o Harrym Potterze w Warner Bros. Studio London, w tym Zakazanego Lasu. Zajrzyj za kulisy ogromnej gamy pięknych scenografii, kostiumów i rekwizytów. Zobacz ściśle strzeżone sekrety, w tym fakty na temat efektów specjalnych i zapierającej dech w piersiach animatroniki, które sprawiły, że filmy te stały się tak popularne na całym świecie. Poczęstuj się przekąskami w Studio Café, w tym świeżo przygotowanymi gorącymi zupami i przekąskami, sałatkami, kanapkami i popołudniowymi smakołykami. Inne przekąski można kupić w 2 miejscach na trasie Studio Tour. Zapoznaj się ze sklepem studyjnym zaopatrzonym w szeroką gamę prezentów i pamiątek, które przypomną Ci dzień spędzony na tworzeniu Harry'ego Pottera. NOWOŚĆ: Powrót do Azkabanu (1 maja - 4 września 2024 r.) WRÓŻBIARSTWO, PRZEZNACZENIE I CZARNA MAGIA Dołącz do nas, aby świętować 20. rocznicę filmu Harry Potter i Więzień Azkabanu z zupełnie nową funkcją w 2024 roku. Odkryj nowe sekrety filmowania i odkryj ulubione przez fanów zestawy, zbudowane przez oryginalnych twórców i dostępne w Studio Tour po raz pierwszy! Podczas specjalnej funkcji możesz poszerzyć swój umysł i rzucić się w przyszłość, prezentując szlachetną sztukę wróżenia. Po raz pierwszy w historii, zestaw klasowy do wróżbiarstwa będzie wystawiony w Studio Tour, jak widać, gdy Harry, Ron i Hermiona uczestniczą w pierwszej lekcji z profesorem Trelawneyem, dzięki czemu możesz odkryć szczegóły z bliska. Koniecznie zwróć uwagę na oryginalną filiżankę Grim! Podczas kręcenia filmów plany są często dostosowywane, aby tworzyć nowe tła dla różnych scen. Po kilku zmianach architektonicznych, plan klasy Obrony przed Czarną Magią został przekształcony w klasę Wróżbiarstwa. Dzięki kilku adaptacjom, w tym dodaniu piankowych belek, możliwe było nadanie przestrzeni zupełnie nowego wyglądu na ekranie. Projektując wygląd i styl planu, filmowcy zaczęli od pomysłu tradycyjnej herbaciarni, z uczniami siedzącymi w parach przy okrągłych stołach otoczonych niedopasowanymi filiżankami ułożonymi wysoko wokół planu. Następnie pokój został udrapowany bogatą czerwoną tkaniną i ozdobiony aksamitnymi pufami w odcieniach klejnotów, licznymi wzorzystymi dywanikami i lampionami w stylu arabskim, tworząc klasę, w której ekscentryczny profesor Trelawney czułby się jak w domu. Nową sekcję klasy obrony przed czarną magią można również znaleźć w Studio Tour podczas naszej funkcji Powrót do Azkabanu, wraz z szafą Boggarta i złowieszczym Boggartem w pudełku.

Londyn: Warner Bros. Studio Tour z transportem powrotnym

4. Londyn: Warner Bros. Studio Tour z transportem powrotnym

Miejsce zbiórki: 38-51 Bedford Way, Bloomsbury, London WC1H 0DG (na Bedford Way, tuż przed dziedzińcem hotelu, przy przystanku autobusowym Bedford Way) 07:30 - WYJAZD W CELU WSTĘPU O 09:00: 07:30 - Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 08.45 - 09.00 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom w celu wstępu o godzinie 09.00. 13.00 - Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wysadzony. 08:00 - WYJAZD W CELU UZYSKANIA WSTĘPU O 09:30: 08:00 - Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 09.15 - 09.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom w celu wstępu o 09.30. 13:30 - Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wysadzony. 10:00 - WYJAZD W CELU UZYSKANIA WSTĘPU O 11:30: 10.00 - Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 11.15-11.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom w celu wstępu o godzinie 11.30. 15.30 - Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wysadzony. 12:00 - WYJAZD W CELU UZYSKANIA WSTĘPU O 13:30: 12:00- Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 13.15 - 13.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom w celu wstępu o 13.30. 17:30 - Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wysadzony. 14:00 - WYJAZD W CELU UZYSKANIA WSTĘPU O 15:30: 14:00 - Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 15.15-15.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie biletowej i przekazuje je klientom w celu wstępu o godzinie 15.30. 19:30 - Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wysadzony. 16:00 - WYJAZD W CELU UZYSKANIA WSTĘPU O 17:30: 16:00 - Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 17.15-17.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom w celu wstępu o godzinie 17.30. 21:30 - Odjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wysadzony.

Harry Potter: Warner Bros. Studio Tour z King's Cross

5. Harry Potter: Warner Bros. Studio Tour z King's Cross

Zachwyć się prawdziwą magią studia filmowego Warner Bros. W cenę tej 7,5-godzinnej wycieczki po studiu wliczony jest dojazd ze stacji King’s Cross w Londynie oraz transport powrotny. Po trwającej 2 godziny podróży z dworca kolejowego dotrzesz do studia filmowego, gdzie weźmiesz udział w 4-godzinnej wycieczce. Rozpocznij swoją przygodę w tym samym miejscu, co Harry Potter – w komórce pod schodami. Następnie obejrzyj niesamowity film powitalny i udaj się do Wielkiej Sali – jednego z największych planów filmowych na terenie studia. W trakcie zwiedzania obejrzyj fascynującą kolekcję oryginalnych, zachowanych w doskonałym stanie kostiumów, rekwizytów i elementów wykorzystywanych przy tworzeniu efektów specjalnych. Zobacz Norę, chatę Hagrida, pokój wspólny Gryffindoru, gabinet Dumbledore'a oraz wiele innych miejsc. Podziwiaj drobne detale, takie jak Myślodsiewnia Dumbledore'a, a także większe elementy scenografii, takie jak animatroniczne drzwi czy Komnata Tajemnic. Odwiedź wystawę Green Screen i polataj na miotle ponad dachami Londynu oraz wsiądź do Hogwarts Express z peronu 9 i 3/4. Zobacz dom przy Privet Drive i Błędnego Rycerza, kup piwo kremowe w obszarze plenerowym oraz obejrzyj z bliska elementy charakteryzacji i animatronikę w dziale efektów specjalnych. Dzięki wydłużonemu czasowi zwiedzania zobaczysz wszystkie atrakcje!

Londyn: Harry Potter Studio Tour i wycieczka do Oxfordu

6. Londyn: Harry Potter Studio Tour i wycieczka do Oxfordu

Dołącz do całodniowej wycieczki autobusowej z Londynu, która łączy wycieczkę do Warner Bros Studio Tour "The Making of Harry Potter" z pieszą wycieczką po Uniwersytecie Oksfordzkim. Rozpocznij wycieczkę w historycznym mieście Oksford, w którym znajduje się najstarszy uniwersytet w Anglii. Ciesz się pieszą wycieczką z przewodnikiem, która zabierze Cię obok słynnych budynków uczelni, krużganków, dziedzińców i brukowanych placów. Zobacz Bodleian Library, Radcliffe Camera, Sheldonian Theatre i wybrane kolegia. Ciesz się wolnym czasem, aby odkrywać wszystko, co Oxford ma do zaoferowania we własnym tempie. Kontynuuj zwiedzanie Warner Bros. Studio Tour i rozpocznij magiczne doświadczenie w The Making of Harry Potter. Odkryj zakulisowe sekrety i posłuchaj o technikach filmowych wykorzystywanych do tworzenia magii filmów o Harrym Potterze. Odwiedź najbardziej rozpoznawalne elementy scenografii z filmów: Wielką Salę, gabinet Dumbledore'a, pokój wspólny Gryffindoru, Ministerstwo Magii, 4 Privet Drive, kuchnię Weasleyów, Hogwarts Express i Aleję Pokątną. Wsiądź do oryginalnego pociągu Hogwart Express i zobacz odtworzenie peronu 9-3/4. Zbadaj wnętrze wagonu kolejowego, który był używany podczas kręcenia filmu i zrób sobie selfie z wózkiem bagażowym, który znika przez ceglaną ścianę.

Harry Potter Studios i prywatny transfer z centrum Londynu

7. Harry Potter Studios i prywatny transfer z centrum Londynu

Wyrusz w czarującą podróż do świata „Harry'ego Pottera” podczas jednodniowej wycieczki z Londynu do studia Warner Bros., która obejmuje bilety wstępu i transfer w obie strony z Londynu. Udaj się do studia prywatnym transportem z centrum Londynu, a po przyjeździe odkryj wszystkie sekrety swojej ulubionej sagi o Harrym Potterze. Wejdź do alternatywnego świata, spacerując po Ulicy Pokątnej. Zobacz sklepy takie jak Flourish and Blotts lub Ollivanders Wand Shop. Idź do Hogwartu i zobacz Wielką Salę, gabinet Dumbledora i pokoje Gryffindoru. Podziwiaj peron 9¾ i pociąg Hogwart Express. Dowiedz się, jak działają efekty specjalne i podziwiaj kostiumy i rekwizyty, dzięki którym filmy wydają się tak realistyczne. Zanim wrócisz do świata mugoli, wypij „piwo kremowe” lub kup pamiątki w sklepie w studio.

Pakiet rodzinny Harry'ego Pottera z transferami z Londynu

8. Pakiet rodzinny Harry'ego Pottera z transferami z Londynu

Przeżyj czarodziejską przygodę w Warner Bros. Studios, znajdującym się w liściastym hrabstwie Hertfordshire, na przedmieściach Londynu. Wybierz jeden z licznych autobusów w centrum miasta i podróżuj do świata mioteł Błyskawic, czekoladowych żab i eliksiru wielosokowego. Z bliska poznaj czarujące plany zdjęciowe z filmów o Harrym Potterze. Zobacz kultowe rekwizyty i kostiumy noszone przez Harry'ego, Rona i Hermionę. Odkryj niektóre z najskrytszych sekretów, w tym ciekawostki o efektach specjalnych i animatronice. Będziesz mieć nawet 4 godziny na zwiedzenie planu, zobaczenie rekwizytów i wizytę w sklepie z pamiątkami. Zrób sobie rodzinne zdjęcia w ulubionych filmowych miejscach, takich jak niesamowita Wielka Sala, gabinet Dumbledore'a i pokój wspólny Gryfonów. Przejdź się brukowaną ulicą Pokątną i wyobraź sobie miejscowe czarownice i czarodziejów. Podejdź do sklepu Ollivandera, księgarni Esy i Floresy oraz centrum handlowego Eeylopa. Z tym rodzinnym pakietem (dla 2 dorosłych i 2 dzieci) możesz się też wybrać na peron 9¾ i przejechać się ekspresem Londyn-Hogwart! Przeżyj ponownie magiczne przygody Harry'ego, pozując z wózkiem na bagaż, zanim zniknie w ścianie. Przygodę ekspresem dopełni stylizowany na pociąg sklep z pamiątkami, gdzie kupisz upominki inspirowane Twoimi ulubionymi filmami o Harrym Potterze. Po spróbowaniu kremowego piwa z pianką i wypróbowaniu swoich umiejętności latania na miotle nadejdzie czas powrotu do Londynu. Zajrzyj do sklepiku w studiu i zdobądź kilka pamiątek przed powrotem do świata Mugoli...

Londyn: Wycieczka po świecie Harry'ego Pottera z pełnym przewodnikiem

9. Londyn: Wycieczka po świecie Harry'ego Pottera z pełnym przewodnikiem

Wsiądź do pociągu i udaj się bezpośrednio do Warner Bros. Studio Tour London. Skorzystaj ze wstępu na określoną godzinę. Przywita Cię przewodnik, który opowie o wspaniałych atrakcjach, które na Ciebie czekają podczas wycieczki, takich jak oryginalne plany zdjęciowe, rekwizyty i kostiumy ze wszystkich 8 filmów o Harrym Potterze. Na początek obejrzyj w kinie krótki film, a następnie w towarzystwie przewodnika wejdź do kultowej Wielkiej Sali. Poznaj tajemnice produkcji i prawdziwie insiderskie ciekawostki. Przyjrzyj się procesom, na których opiera się kręcenie filmów. Zajrzyj do gabinetu Dumbledore’a. Przespaceruj się słynną ulicą Pokątną, gdzie zobaczysz witryny sklepu Ollivandera, księgarni „Esy i Floresy”, sklepu „Magiczne Dowcipy Weasleyów”, banku Gringottów i centrum handlowego Eeylopa. Zobacz oryginalną lokomotywę Hogwarts Express i rekonstrukcję peronu 9 ¾. Wejdź do pociągu i zrób sobie zdjęcie z wózkiem bagażowym, który znika w ścianie peronu. Obejrzyj plany zdjęciowe z filmów o przygodach Harry'ego Pottera, w tym pokój wspólny domu Gryffindor, dormitorium chłopców, chatkę Hagrida, klasę eliksirów i gabinet profesor Umbridge w Ministerstwie Magii. Wysłuchaj fascynujących opowieści przewodnika.      Po zakończeniu zwiedzania w towarzystwie przewodnika możesz kolejny raz wejść do studia i poznawać je w swoim tempie, zajrzeć do sklepu lub wypić kawę w kawiarni. Wróć do Londynu pociągiem o wybranej przez Ciebie godzinie.

Londyn: Warner Bros. Studio Tour i rejs po Tamizie

10. Londyn: Warner Bros. Studio Tour i rejs po Tamizie

Zanurz się w świecie Harry'ego Pottera w Warner Bros. Studio Tour na obrzeżach Londynu. Zobacz swoje ulubione postacie, niesamowite scenografie, a nawet wybierz się na spacer po Zakazanym Lesie. Ciesz się rejsem w górę i w dół Tamizy i uchwyć niektóre z najbardziej kultowych zabytków Londynu. Udaj się do studia w Leavesden, Watford i wejdź do magicznego świata Harry'ego Pottera. Podziwiaj spektakularne scenografie stworzone na potrzeby kultowych filmów, w tym Wielką Salę oraz peron 9 i 3/4. Przejdź się Aleją Pokątną i podziwiaj kostiumy i rekwizyty, które ożywiły książkę. Odwiedź najnowszą ekspansję studia i przejdź przez Gringotta, bank czarodziejów. Znajdź skarbiec Lestrange, galerię goblinów i zobacz na własne oczy Miecz Gryffindora, Puchar Helgi Hufflepuff i jeden z niesławnych horkruksów Voldemorta. Dołącz do rejsu widokowego po Tamizie na przystani Westminster lub Tower Pier i ciesz się wygodą wsiadania i wysiadania, aby zobaczyć, co Londyn ma do zaoferowania. Rezerwacje na Warner Bros od stycznia do marca 2024 roku pozwolą na odbycie rejsu w dowolnym dniu, aż do 30 marca 2024 roku. Rezerwacje na rejsy Warner Bros od kwietnia do grudnia 2024 r. umożliwiają odbycie rejsu w dowolnym dniu do 30 grudnia 2024 r. Zobacz Tower of London, The Houses of Parliament, London Eye, Tower Bridge, Cutty Sark, Royal Observatory, Borough Market i wiele więcej.

Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj wg::

Warner Bros. Studio London: najlepsze atrakcje w pobliżu

Warner Bros. Studio London: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warner Bros. Studio London? Kliknij tutaj.

Warner Bros. Studio London: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(36 625 recenzji)

Start na stacji Victoria odbył się punktualnie. Należy przybyć 30 minut wcześniej, aby zająć dobre miejsce w piętrowym autobusie. Niestety wyświetlacze nie działały, byliśmy tam około godzinę wcześniej niż wejście, ale udało nam się wejść od razu po bardzo krótkiej kolejce. Wskazówka: najpierw idź do sklepu i kup gadżety... wtedy będziesz mógł dłużej cieszyć się całą wycieczką i całą wystawą. Można tam spędzić nawet dłużej, jest wspaniale. Zdecydowanie wskazówka dla każdego fana Harry'ego Pottera, który jest na wakacjach w Londynie. Podróż powrotna trwała trochę dłużej, był duży ruch, ale byliśmy tuż przy stacji, na której wsiedliśmy. Zdecydowanie chciałbym zrobić całość jeszcze raz.

Bardzo dobrze zorganizowane! Wyjechaliśmy punktualnie, a dotarcie do WB Studios zajęło 1 godzinę i 15 minut. W autobusie można oglądać filmy i grać na komputerze, więc rozrywka jest zapewniona. Trasa jest naprawdę dobrze zorganizowana, na początku myślałem, że nigdy nie będziemy potrzebować tam 3-4 godzin, ale jeśli chcesz dobrze się wszystkim przyjrzeć, zdecydowanie potrzebujesz czasu! Tylko trochę zawiodłam się na sklepie z pamiątkami, bo w Londynie są lepsze 😉 Naszym 3 dzieciom (10, 8 i 6 lat) też się podobało! Podsumowując, jasna rekomendacja!

Bardzo miłe doświadczenie. Przystanek autobusowy był łatwy do znalezienia, a dojazd do „Hogwartu” przebiegł bezproblemowo. Było wystarczająco dużo czasu na spacery i zwiedzanie studiów, które same w sobie były absolutnie oszałamiające. Jest tak wiele do zobaczenia i odkrycia, że jeszcze bardziej docenia się film i wysiłek, jaki włożyli w niego twórcy. Gorąco polecam, jeśli lubisz filmy i szukasz wygodnego sposobu na dotarcie do studia i z powrotem. Jest to jednak nieco zawyżone w porównaniu do wskakiwania do pociągu.

Harry Pottet był na szczycie. Niezbyt dobrze było to, że wyświetlacze w autobusie były zepsute lub nie działały żadne dźwięki. Co byłoby wspaniale, gdyby podróż autokarem była połączona z wycieczką z przewodnikiem (informacje o kraju lub zabytkach)

To było super przeżycie. Uważam, że odprawa w autobusie mogłaby przebiegać sprawniej. Studio Warner Bros to fantastyczne przeżycie. Ludzie pytają, czy warto? Myślę, że to sporo pieniędzy, ale wspaniałe przeżycie 😍