Warner Bros. Studio London

Wejdź do świata Harry’ego Pottera. Zrób zakupy na ulicy Pokątnej, napij się piwa kremowego i porozmawiaj o quidditchu.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Transport
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Warner Bros. Studio London: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warner Bros. Studio London? Kliknij tutaj.

Warner Bros. Studio London: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 33 936 opinii

Po prostu niesamowite. . . Miejsce spotkania było bardzo łatwe do osiągnięcia, a czas był idealny. Chciałbym szczególnie podziękować naszemu niesamowitemu przewodnikowi „Amber”, który był tak miły, zabawny i pouczający, i dał nam świetne informacje o historii Oksfordu i miejscu filmowania. Nasz kierowca "Michael Angelo" był tak miły i profesjonalny. Spędziliśmy 2 godziny w Oksfordzie i wystarczyło, aby zobaczyć wszystkie ładne miejsca. Na koniec trasa WB Studios. To było coś wspaniałego poza wyobrażeniem, a jeśli jesteś prawdziwym fanem Harry'ego Pottera, to KONIECZNIE. Spędziliśmy w WB Studio 4 godziny i to było aż nadto. Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę niesamowite doświadczenie we wszystkich jego aspektach.

Miejsce odbioru było łatwe do znalezienia, a przewodnik czekał, aby mnie odprawić. Autobus był bardzo wygodny z ładowarkami oprócz siedzeń. Przewodnik miał dużą wiedzę na temat Oksfordu i pokazał nam wiele budynków uniwersyteckich (ale wycieczka do Oksfordu była bardziej po to, aby zobaczyć sam Oksford, a nie żadne z miejsc, w których kręcono filmy o Harrym Potterze). Należy o tym pamiętać. Samo studio Warner Bros było niesamowite i mogłem zobaczyć wszystko w ciągu czterech godzin, a nawet zatrzymać się po drodze, aby napić się piwa kremowego. Odbiór przebiegł bardzo sprawnie i dotarliśmy na czas. Zdecydowanie polecam, ponieważ jest to wspaniała jednodniowa wycieczka.

Z całego serca polecamy! Cała wycieczka była świetnie zorganizowana ( łatwe miejsce zbiórki, duży wygodny autokar, wszystko na czas). Nasz Pan przewodnik był bardzo miły i to była przyjemność zwiedzać z nim Oxford. Studio Harrego bardzo fajne! czasu na zwiedzanie było akurat, chociaż dodatkowe 30 minut byłoby idealne :) Drugi raz też byśmy skorzystali z tego organizatora.

Kierowca i przewodnik był niesamowity! Byli mili, bogaci w wiedzę, energiczni i punktualni; nacisk na punktualność. BĄDŹ NA CZAS, ponieważ są bardzo ostrożni, aby kontynuować. Zdecydowanie zrobiłbym tę wycieczkę ponownie! Chciałbym mieć pod ręką więcej gotówki, żeby im dać.

Absolutnie wspaniała wycieczka, studio Warner Bros przebiło wszystko. Spędziłam tam 4 godziny, a i tak nie zobaczyłam wszystkiego. Miałam bardzo wysokie wymagania i zostały one w stu procentach spełnione. Zdecydowanie polecam, wycieczka warta swojej ceny. 100/10 :)