Atrakcje i wycieczki
Warner Bros. Studio London

Wejdź do świata Harry’ego Pottera. Zrób zakupy na ulicy Pokątnej, napij się piwa kremowego i porozmawiaj o quidditchu.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Magiczna podróż po świecie Harry'ego Pottera

Do prawdziwego Hogwartu Mugole może i wstępu nie mają, ale fani Harry'ego Pottera mogą za to zwiedzić studio Warner Brothers, w którym nagrane zostały wszystkie poświęcone mu filmy! Oto 5 atrakcji, które tam na Ciebie czekają.

 • Przejedź się ekspresem Londyn-Hogwart

  1. Przejedź się ekspresem Londyn-Hogwart

  Zapraszamy na pokład lokomotywy, która ciągnęła za sobą pociąg do Hogwartu! Przeżyj tę samą magiczną podróż, którą odbył Harry. Oczywiście trzeba wiedzieć, jak się dostać na peron 9 i 3/4.

 • Zwiedź Hogwart

  2. Zwiedź Hogwart

  Możesz zwiedzić plany filmowe: jeśli masz ochotę przejść się po Wielkiej Sali, pomyszkować po gabinecie Dumbledore'a czy zrelaksować się w pokoju wspólnym Gryfonów, droga wolna!

 • Odkryj magię kryjącą się za magią

  3. Odkryj magię kryjącą się za magią

  W jaki sposób Harry znikał za peleryną-niewidką? Czy sklepienie Wielkiej Sali naprawdę jest odbiciem nieba? Odkryj wszystkie tajemnice, które stoją za niesamowitymi efektami specjalnymi.

 • Przywitaj się z magicznymi stworzeniami

  4. Przywitaj się z magicznymi stworzeniami

  Na potrzeby filmów powstało ponad 200 magicznych stworzeń. Będziesz mieć okazję poznać skrzaty domowe, gobliny z Banku Gringotta oraz przyjaciół Hagrida – Hardodzioba i Aragoga.

 • Obejrzyj kostiumy i rekwizyty

  5. Obejrzyj kostiumy i rekwizyty

  Co to za czarodziej bez szaty, różdżki i kociołka? W studiu obejrzeć można całe mnóstwo magicznych przyborów, które pojawiały się w filmach.

Zaplanuj pobyt

 • Pamiętaj, żeby poprosić o specjalny „paszport”

  „Paszporty” z zadaniami do wykonania (tzw. Activity Passport) można dostać za darmo w informacji przy wejściu. Jeśli jesteś z dziećmi, koniecznie o tym pamiętaj – po całym studiu rozsianych jest 6 punktów, w których można je podstemplować. Oprócz tego przygotowanych jest wiele innych atrakcji, takich jak polowanie na Złoty Znicz. Paszport będzie świetną pamiątką po wizycie w studiu!

 • Przyjedź specjalnym, piętrowym autobusem

  Jeśli chcesz przyjechać transportem publicznym, wsiądź w pociąg i wysiądź na stacji Watford Junction, a następnie w specjalnie oznaczony, piętrowy autobus, który zawiezie Cię pod samo wejście.

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Studio jest otwarte codziennie w godz. 9.00-22.00.
 • Cena
  Ceny biletów są różne.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Nie
 • Jak tam dotrzeć?
  Wysiądź z pociągu na Watford Junction i wsiądź w specjalny, piętrowy autobus.
 • Dodatkowe wskazówki

  • Bądź na miejscu na 20 minut przed planowanym wejściem.

  • Na miejscu nie można kupić biletów – trzeba to zrobić wcześniej.

Warner Bros. Studio London: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warner Bros. Studio London? Kliknij tutaj.

Warner Bros. Studio London: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 24 933 opinii

Ogólnie wycieczka jest fajna, jeśli weźmiesz ją na stronę samego studia, będzie o połowę taniej, ale wtedy możesz się tam dostać samemu - a dotarcie tam nie jest łatwe. Dlatego wybraliśmy się na wycieczkę. Z dworca autobusowego nie jechaliśmy tam pełne półtorej godziny, a trochę dłużej z powrotem.Sama wycieczka w studio jest bardzo fajna, będzie dużo fajnych zdjęć :)

Świetne miejsce zarówno dla fanów Harry'ego Pottera, ale także wspaniałe przeżycie dla "zwykłych" jako "podróż" po studiach jest pełna imponujących przestrzeni, zabawnych detali, nerdowych gadżetów i mnóstwa historii z 8 filmów - po prostu absolutnie niesamowite magiczne miejsce i absolutnie warte zobaczenia

Wizyta trwa około 4 godzin. Musimy dodać prawie 3 i pół godziny autobusu w obie strony. Bardzo warto i że nie jestem fanem sagi. Food court w Londynie nie wydawał się drogi?

Wizyta w studiach jest spektakularna, dla każdego fana to marzenie. Pod względem organizacyjnym autobus jest bardzo punktualny i wygodny

Wygodny dojazd autobusem do studia z możliwością obejrzenia filmu. Punktualna podróż powrotna