Dodaj daty

Warner Bros. Studio London

Wejdź do świata Harry’ego Pottera. Zrób zakupy na ulicy Pokątnej, napij się piwa kremowego i porozmawiaj o quidditchu.

Warner Bros. Studio London – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Londynu: Harry Potter: wycieczka do Warner Bros. Studio

1. Z Londynu: Harry Potter: wycieczka do Warner Bros. Studio

Idealna dla tych, którzy kochają Harry'ego Pottera, ta wycieczka po studiu Warner Bros. w Londynie zapewnia wyjątkową okazję do poznania magii filmów o Harrym Potterze — najbardziej udanej serii filmowej wszechczasów. Zajrzyj za kulisy, aby odkryć ogromną gamę fantastycznych dekoracji, kostiumów i rekwizytów. Poznaj kilka pilnie strzeżonych tajemnic, w tym fakty dotyczące efektów specjalnych i animatroniki, dzięki którym filmy o Harrym Potterze stały się tak popularne na całym świecie. Wejdź na słynną brukowaną Ulicę Pokątną, na której znajdują się sklepy z różdżkami Ollivandera, Esy i Blotty oraz Magiczne Dowcipy Weasleyów. Zobacz kultowe rekwizyty z filmów, w tym Nimbusa 2000 Harry'ego i motocykl Hagrida. Odkryj na nowo inne niezapomniane zestawy z serii filmów, w tym pokój wspólny Gryffindoru, dormitorium chłopców, chatę Hagrida i salę eliksirów. Odwiedź peron 9 ¾ i jedź Ekspresem Hogwart! Odkryj idealne odtworzenie peronu i samego pociągu i przeżyj ponownie magię podróży Harry'ego do Hogwartu, pozując z wózkiem bagażowym tuż przed tym, jak zniknie za ścianą, i przechodząc przez wagon kolejowy. Dowiedz się, jak kręcono kultowe sceny z pociągiem, i przejrzyj bagaż swojej ulubionej postaci! Zakończ swoją przygodę z Hogwarts Express w sklepie z pamiątkami o tematyce kolejowej i załaduj gadżety inspirowane ulubionymi filmami o Potterze. Po raz pierwszy wejdź do zestawu Banku Czarodziejów Gringotta! Przejdź się po czarodziejskim banku Gringotta, skarbcu Lestrange, galerii goblinów i nie tylko. Podziwiaj imponujące marmurowe kolumny i odkryj kostiumy i protezy należące do Bogroda, Gryfka i wielu innych goblińskich bankierów. Następnie wejdź w głąb skarbca Lestrange, w którym przechowywano skarby Bellatriks Lestrange i otocz się skarbami. Będziesz miał około 4 godzin, aby cieszyć się magią studia Harry'ego Pottera. Ze względu na duże natężenie ruchu w okresach wzmożonego ruchu czas ten może być krótszy, jednak minimalny czas spędzony w studiu to nie mniej niż 4 godziny. Uwzględniając podróż autobusem, całkowity czas trwania wycieczki wynosi zwykle 7–7,5 godziny, w zależności od natężenia ruchu i godzin wejścia. Odkrywanie Hogwartu: 2 maja - 4 września 2023: Po raz pierwszy od kręcenia filmu ponad 400 unoszących się świec ozdobi zaczarowany sufit Wielkiej Sali, dając odwiedzającym szansę wejścia na plan, tak jak widzieliby go aktorzy podczas Harry'ego Pottera i Kamienia Filozoficznego.

Londyn: wycieczka po Warner Bros. Studio z transferem

2. Londyn: wycieczka po Warner Bros. Studio z transferem

Weź udział w magicznej przygodzie z Harrym Potterem w Warner Bros. Studio. Wsiądź do autobusu w centrum Londynu, by udać się do domu Błyskawic, czekoladowych żab i eliksirów wielosokowych. Zobacz z bliska magiczne zaczarowane scenografie, kultowe rekwizyty oraz kostiumy, jakie nosili Harry, Ron i Hermiona. Odkryj najskrytsze tajemnice Hogwartu, w tym ciekawostki dotyczące efektów specjalnych i animatroniki. Po dotarciu na miejsce masz 4 godziny, by obejrzeć wszystkie scenografie, rekwizyty i odwiedzić sklep z pamiątkami. Pamiętaj, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w ulubionym miejscu planu zdjęciowego, na przykład w imponującej Wielkiej Sali, gabinecie Dumbledore’a lub Pokoju Wspólnym Gryffindoru.  Udaj się na spacer brukowaną ulicą Pokątną. Mijając sklep Ollivandera, księgarnię „Esy i Floresy” oraz Centrum Handlowe Eeylopa, wyobraź sobie życie miejscowych czarownic i czarodziejów. Odwiedź Peron 9 ¾ i wybierz się w podróż pociągiem Hogwart Ekspres. Obejrzyj doskonałą kopię peronu, a także samego pociągu. Poczuj magię podróży Harry'ego do Hogwartu, pozując z wózkiem bagażowym tuż przed tym, zanim zniknie w ścianie. Swoją przygodę z Hogwart Ekspresem zakończ w sklepie z pamiątkami związanymi z pociągiem, gdzie możesz zaopatrzyć się w gadżety inspirowane serią filmów o Harrym Potterze. Po wypiciu piwa kremowego i spróbowaniu swoich sił w lataniu na miotle wsiądziesz do autobusu i udasz się w podróż powrotną do Londynu. Przed powrotem do świata Mugoli wejdź na chwilę do sklepu z pamiątkami.

Warner Bros. Studio w Londynie: wycieczka i przejazdy

3. Warner Bros. Studio w Londynie: wycieczka i przejazdy

Ten 7-godzinny program (w tym 4 godziny w studiu) umożliwia poznanie magii światowej sławy serii filmów o Harrym Potterze w Warner Bros. Studio London, w tym Zakazanego Lasu. Zajrzyj za kulisy i zobacz ogromną gamę pięknych scenerii, kostiumów i rekwizytów. Poznaj ściśle strzeżone tajemnice, w tym fakty dotyczące efektów specjalnych i zapierających dech w piersiach animatroników, dzięki którym te filmy stały się tak popularne na całym świecie. Zapraszamy na poczęstunek w Studio Café, obejmujący świeżo przygotowane gorące zupy i przekąski, sałatki, kanapki i popołudniowe smakołyki. Inne przekąski można kupić w 2 lokalizacjach na trasie Studio Tour. Odwiedź sklep Studio zaopatrzony w szeroką gamę prezentów i pamiątek, które przypomną Ci dzień spędzony zanurzony w tworzeniu Harry'ego Pottera. Czarna magia (15 września - 5 listopada 2023) Powracając na straszny sezon, Dark Arts zobaczy sufit Wielkiej Sali udekorowany ponad 100 pływającymi dyniami, a także ucztę Halloween z lizakami i czerwonymi jabłkami ułożonymi na stołach. Odwiedzający są zaproszeni do podążania szlakiem Mrocznego Znaku, wypróbowania ruchów różdżką przeciwko Śmierciożercom w pojedynku na żywo podczas szturmu na Studio Tour, a wszystko to przed przejściem ciemniejszym Peronem 9 ¾ i bardziej niesamowitą Ulicą Pokątną. Hogwart w śniegu (11 listopada 2023 - 14 stycznia 2024) Rok 2023 zakończy się powrotem ukochanej funkcji Hogwart in Snow w ramach Studio Tour. Począwszy od Wielkiej Sali, ozdobionej złotymi dekoracjami z filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny, aż po model zamku Hogwart, ulubione przez fanów zestawy podczas całej wycieczki po Studio będą prezentowane w świątecznych strojach. Poznaj sekrety lodu, który nigdy się nie topi i ognia, który nie pali, i zobacz warstwę filmowego śniegu pokrywającą Zakazany Las, Ulicę Pokątną i wspaniały model zamku Hogwart.

Londyn: Harry Potter Studio i Oksford – 1-dniowa wycieczka

4. Londyn: Harry Potter Studio i Oksford – 1-dniowa wycieczka

Dołącz do całodniowej wycieczki autobusowej z Londynu, która łączy w sobie wycieczkę tematyczną po Warner Bros Studio „The Making of Harry Potter” i pieszą wycieczkę po Uniwersytecie Oksfordzkim. Rozpocznij swoją wycieczkę w zabytkowym Oksfordzie, w którym znajduje się najstarszy uniwersytet w Anglii. Weź udział w pieszej wycieczce z przewodnikiem, podczas której przejdziesz obok słynnych budynków uczelni, krużganków, dziedzińców i brukowanych placów. Zobacz Bibliotekę Bodlejańską, Radcliffe Camera, Sheldonian Theatre i wybrane kolegia. Ciesz się czasem wolnym, by we własnym tempie zwiedzić wszystko, co ma do zaoferowania Oksford. Następnie weź udział w wycieczce po Warner Bros. Studio i rozpocznij swoją magiczną przygodę podczas doświadczenia „The Making of Harry Potter”. Odkryj zakulisowe sekrety i posłuchaj o technikach filmowych użytych do stworzenia magii filmów o Harrym Potterze. Odwiedź najbardziej znane miejsca z filmu: Wielką Salę, gabinet Dumbledore'a, pokój wspólny Gryffindoru, Ministerstwo Magii, Privet Drive 4, kuchnię Weasley'ów, Hogwart Ekspres i ulicę Pokątną. Wsiądź do oryginalnego pociągu Hogwart Ekspres i zobacz rekonstrukcję peronu 9 i 3/4. Zwiedź wnętrze przedziałów, które były wykorzystane podczas kręcenia filmów oraz zrób sobie zdjęcie z wózkiem bagażowym znikającym za ścianą.

Harry Potter: Studio Warner Bros. z King's Cross

5. Harry Potter: Studio Warner Bros. z King's Cross

Zachwyć się prawdziwą magią studia filmowego Warner Bros. W cenę tej 7,5-godzinnej wycieczki po studiu wliczony jest dojazd ze stacji King’s Cross w Londynie oraz transport powrotny. Po trwającej 2 godziny podróży z dworca kolejowego dotrzesz do studia filmowego, gdzie weźmiesz udział w 4-godzinnej wycieczce. Rozpocznij swoją przygodę w tym samym miejscu, co Harry Potter – w komórce pod schodami. Następnie obejrzyj niesamowity film powitalny i udaj się do Wielkiej Sali – jednego z największych planów filmowych na terenie studia. W trakcie zwiedzania obejrzyj fascynującą kolekcję oryginalnych, zachowanych w doskonałym stanie kostiumów, rekwizytów i elementów wykorzystywanych przy tworzeniu efektów specjalnych. Zobacz Norę, chatę Hagrida, pokój wspólny Gryffindoru, gabinet Dumbledore'a oraz wiele innych miejsc. Podziwiaj drobne detale, takie jak Myślodsiewnia Dumbledore'a, a także większe elementy scenografii, takie jak animatroniczne drzwi czy Komnata Tajemnic. Odwiedź wystawę Green Screen i polataj na miotle ponad dachami Londynu oraz wsiądź do Hogwarts Express z peronu 9 i 3/4. Zobacz dom przy Privet Drive i Błędnego Rycerza, kup piwo kremowe w obszarze plenerowym oraz obejrzyj z bliska elementy charakteryzacji i animatronikę w dziale efektów specjalnych. Dzięki wydłużonemu czasowi zwiedzania zobaczysz wszystkie atrakcje!

Londyn: Wycieczka do studia Warner Bros. z transportem powrotnym

6. Londyn: Wycieczka do studia Warner Bros. z transportem powrotnym

Miejsce spotkania: 38-51 Bedford Way, Bloomsbury, Londyn WC1H 0DG (przy Bedford Way, tuż za hotelowym dziedzińcem, przy przystanku autobusowym Bedford Way) 08:00 WYJAZD DO WSTĘPU O 09:30: 08.00 – Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 09.15 - 09.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom w celu wstępu o godz. 09.30. 13.30 – Wyjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wywieziony. 10:00 WYJAZD NA WSTĘP O 11:30: 10.00 – Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 11.15 - 11.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom do godziny 11.30. 15.30 – Wyjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wywieziony. 12:00 WYJAZD NA WSTĘP O 13:30: 12:00 – Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu spotkania. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 13.15 - 13.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom do godziny 13.30. 17.30 – Wyjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wywieziony. 14.00 WYJAZD NA WSTĘP O 15.30: 14:00 - Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 15.15 - 15.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom do godziny 15.30. 19.30 – Wyjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wywieziony. 16:00 WYJAZD NA WSTĘP O 17:30: 16:00 - Spotkanie i powitanie przez naszego przedstawiciela w miejscu zbiórki. Wyjazd autokarem do Warner Bros. Studio Tour London. 17.15 - 17.30 - Nasz przedstawiciel odbiera bilety w kasie i przekazuje je klientom do godziny 17.30. 21.30 – Wyjazd autokarem do hotelu Royal National. Pamiętaj, że autokar znajduje się w tym samym miejscu, w którym zostałeś wywieziony.

Londyn: Wycieczka po świecie Harry'ego Pottera z pełnym przewodnikiem

7. Londyn: Wycieczka po świecie Harry'ego Pottera z pełnym przewodnikiem

Wsiądź do pociągu i udaj się bezpośrednio do Warner Bros. Studio Tour London. Skorzystaj ze wstępu na określoną godzinę. Przywita Cię przewodnik, który opowie o wspaniałych atrakcjach, które na Ciebie czekają podczas wycieczki, takich jak oryginalne plany zdjęciowe, rekwizyty i kostiumy ze wszystkich 8 filmów o Harrym Potterze. Na początek obejrzyj w kinie krótki film, a następnie w towarzystwie przewodnika wejdź do kultowej Wielkiej Sali. Poznaj tajemnice produkcji i prawdziwie insiderskie ciekawostki. Przyjrzyj się procesom, na których opiera się kręcenie filmów. Zajrzyj do gabinetu Dumbledore’a. Przespaceruj się słynną ulicą Pokątną, gdzie zobaczysz witryny sklepu Ollivandera, księgarni „Esy i Floresy”, sklepu „Magiczne Dowcipy Weasleyów”, banku Gringottów i centrum handlowego Eeylopa. Zobacz oryginalną lokomotywę Hogwarts Express i rekonstrukcję peronu 9 ¾. Wejdź do pociągu i zrób sobie zdjęcie z wózkiem bagażowym, który znika w ścianie peronu. Obejrzyj plany zdjęciowe z filmów o przygodach Harry'ego Pottera, w tym pokój wspólny domu Gryffindor, dormitorium chłopców, chatkę Hagrida, klasę eliksirów i gabinet profesor Umbridge w Ministerstwie Magii. Wysłuchaj fascynujących opowieści przewodnika.      Po zakończeniu zwiedzania w towarzystwie przewodnika możesz kolejny raz wejść do studia i poznawać je w swoim tempie, zajrzeć do sklepu lub wypić kawę w kawiarni. Wróć do Londynu pociągiem o wybranej przez Ciebie godzinie.

Pakiet rodzinny Harry'ego Pottera z transferami z Londynu

8. Pakiet rodzinny Harry'ego Pottera z transferami z Londynu

Przeżyj czarodziejską przygodę w Warner Bros. Studios, znajdującym się w liściastym hrabstwie Hertfordshire, na przedmieściach Londynu. Wybierz jeden z licznych autobusów w centrum miasta i podróżuj do świata mioteł Błyskawic, czekoladowych żab i eliksiru wielosokowego. Z bliska poznaj czarujące plany zdjęciowe z filmów o Harrym Potterze. Zobacz kultowe rekwizyty i kostiumy noszone przez Harry'ego, Rona i Hermionę. Odkryj niektóre z najskrytszych sekretów, w tym ciekawostki o efektach specjalnych i animatronice. Będziesz mieć nawet 4 godziny na zwiedzenie planu, zobaczenie rekwizytów i wizytę w sklepie z pamiątkami. Zrób sobie rodzinne zdjęcia w ulubionych filmowych miejscach, takich jak niesamowita Wielka Sala, gabinet Dumbledore'a i pokój wspólny Gryfonów. Przejdź się brukowaną ulicą Pokątną i wyobraź sobie miejscowe czarownice i czarodziejów. Podejdź do sklepu Ollivandera, księgarni Esy i Floresy oraz centrum handlowego Eeylopa. Z tym rodzinnym pakietem (dla 2 dorosłych i 2 dzieci) możesz się też wybrać na peron 9¾ i przejechać się ekspresem Londyn-Hogwart! Przeżyj ponownie magiczne przygody Harry'ego, pozując z wózkiem na bagaż, zanim zniknie w ścianie. Przygodę ekspresem dopełni stylizowany na pociąg sklep z pamiątkami, gdzie kupisz upominki inspirowane Twoimi ulubionymi filmami o Harrym Potterze. Po spróbowaniu kremowego piwa z pianką i wypróbowaniu swoich umiejętności latania na miotle nadejdzie czas powrotu do Londynu. Zajrzyj do sklepiku w studiu i zdobądź kilka pamiątek przed powrotem do świata Mugoli...

Z Londynu: Harry Potter Studio i Oksford – 1-dn. wycieczka

9. Z Londynu: Harry Potter Studio i Oksford – 1-dn. wycieczka

Wyrusz z Londynu na całodniową wycieczkę do Warner Bros. Studio, aby poznać kulisy produkcji filmów o Harrym Potterze. Zachwyć się światem młodego czarodzieja i wszystkich Twoich ulubionych postaci. Odwiedź atrakcję, która mieści się w dawnych hangarach lotniczych w dzielnicy Leavesden. Następnie udaj się do Oksfordu i odwiedź Divinity School. Wsiądź do oryginalnego pociągu Hogwarts Express na rekonstrukcji peronu 9 ¾ i zobacz wnętrze wagonu znanego z filmów. Zrób sobie zdjęcie z wózkiem bagażowym, znikającym w murowanej ścianie dworca. Pracownicy studia wyjawią Ci tajemnice zza kulisów i pokażą skomplikowane przebrania, przemieniające aktorów w niesamowite stwory. Zobacz plany zdjęciowe z filmów i zajrzyj do szkoły magii w Hogwarcie podczas 4-godzinnej wycieczki po studiu. Zobacz atrakcje takie jak Wielka Sala, pokój wspólny Gryffindorów, chatka Hagrida, kuchnia Weasleyów i Ministerstwo Magii. Zobacz zaplecze studia oraz dział efektów specjalnych, a także model zamku w Hogwarcie i wiele innych atrakcji. Opuść Harry Potter Studios i udaj się do Oksfordu, aby zwiedzić budynki prawdziwej uczelni, w tym średniowiecznej szkoły teologicznej Oxford Divinity School. Po dotarciu do tego założonego w 1167 roku miasta akademickiego weź udział w wycieczce z przewodnikiem po zabytkowym centrum i zobacz najsłynniejsze budynki uczelni, klasztory i czworokątne dziedzińce. Przejdź alejkami do kaplic, zajrzyj do jadalni, następnie przejdź brukowanymi placami w cień legendarnych „malowniczych wież”. Wkrocz w świat nauki i zobacz Bibliotekę Bodlejańską, Radcliffe Camera, Sheldonian Theatre i inne wybrane uczelnie.

Londyn: Warner Bros. Studio Tour i rejs po Tamizie

10. Londyn: Warner Bros. Studio Tour i rejs po Tamizie

Zanurz się w świecie Harry'ego Pottera podczas wycieczki po Warner Bros. Studio Tour na obrzeżach Londynu. Zobacz swoje ulubione postacie, niesamowite dekoracje, a nawet wybierz się na spacer po Zakazanym Lesie. Wybierz się na rejs w górę i w dół Tamizy i uwiecznij niektóre z najbardziej znanych zabytków Londynu. Udaj się do studia w Leavesden w Watford i wejdź do magicznego świata Harry'ego Pottera. Podziwiaj spektakularne dekoracje stworzone na potrzeby kultowych filmów, w tym Wielką Salę oraz Perony 9 i 3/4. Przejdź się Ulicą Pokątną i podziwiaj kostiumy i rekwizyty, które ożywiły książkę. Odwiedź najnowsze rozszerzenie studia i przejdź się po banku czarodziejów Gringotta. Znajdź skarbiec Lestrange, galerię goblinów i zobacz na własne oczy Miecz Gryffindora, Puchar Helgi Hufflepuff i jeden z niesławnych horkruksów Voldemorta. Dołącz do rejsu wycieczkowego po Tamizie przy molo Westminster lub Tower Pier i ciesz się wygodą wsiadania i wysiadania, aby zobaczyć, co Londyn ma do zaoferowania. Rejs można odbyć w dowolnym dniu, aż do 30 grudnia 2023 roku. Zobacz Tower of London, Parlament, London Eye, Tower Bridge, Cutty Sark, Królewskie Obserwatorium, Borough Market i wiele więcej.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg:

Warner Bros. Studio London: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Warner Bros. Studio London? Kliknij tutaj.

Warner Bros. Studio London: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 36 625 opinii

Znalezienie Gate 0 na Victoria Coach Station nie jest problemem. Zgodnie z listą uczestników przewodniczka wycieczki zaprasza wszystkich do autokaru. Jechaliśmy około 1,5 godziny, na miejscu dostaliśmy bilety i 4 godziny na zwiedzanie. Przygoda w WB Harry Potter rozpoczyna się bardzo niepozornie, ale z każdym krokiem jest coraz bardziej ekscytująco, warto na pamiątkę wziąć paszport HP i zbierać stemple wzdłuż trasy wycieczki. Warto zrobić zakupy na peronie 9 3/4 -czekoladowe różdżki można kupić tylko tu (5funtów). Dużo miejsc do robienia zdjęć i filmów: krzyczące mandragory, latający samochód, wózek przy peronie 9 3/4 i wiele innych. Niestety w połowie trasy jest bar, do którego trudno się dopchnąć. Jeśli nie ma się ambicji czytania każdej informacji i każdej tabliczki, to 4 godziny jest zupełnie wystarczającym czasem na zwiedzanie. W sali głównej jest bar i restauracja zdecydowanie mniej oblężone, a ceny całkiem ok. Bawiłyśmy się super z córką (mamy 50 i 23lata)

Wycieczka zorganizowana świetnie. Dużo czasu dla siebie, ale tez ciekawe historie i opowieść, którymi uraczył nas fenomenalny przewodnik Mike. Zdecydowanie polecamy!

Polecam :) sprawny transport w obie strony i ponad 4 godziny na miejscu. Wystarczająco żeby wszystko zobaczyć

Profesjonalnie zorganizowany wyjazd, wszystko było bardzo intuicyjne i na wysokim poziomie. Polecam w 200%!

Wszystko zorganizowane bardzo dobrze. Samo studio robi niesamowite wrażenie!