Dodaj daty

Wanagiri Hidden Hill

Wanagiri Hidden Hill – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Urok północy: jezioro Bratan, Brama Handara i wodospad

1. Urok północy: jezioro Bratan, Brama Handara i wodospad

Bali to żywa pocztówka, indonezyjski raj, w którym poczujesz się jak w bajce. Ta prywatna wycieczka jest przeznaczona dla tych, którzy chcą odwiedzić wszystkie charakterystyczne i fotogeniczne miejsca, które często pojawiają się na pocztówkach i Instagramowych postach o północnej części Bali. Na tej wycieczce nie tylko zrobisz świetne zdjęcia, ale przy okazji poznasz też balijską kulturę i historię oraz doświadczysz piękna lokalnej przyrody. Pierwszym przystankiem na trasie wycieczki będzie poranne zwiedzanie kultowego jeziora Beratan. Zobaczysz majestatyczną świątynię znajdującą się na niewielkiej wyspie. Obraz ten to klasyczna pocztówka z Bali.  Ta, położona nad brzegiem jeziora świątynia została zbudowana na cześć Dewi Danu, bogini jeziora, utworzonego 30 tysięcy lat temu wskutek erupcji wulkanu. Przewodnik omówi historię tej starożytnej świątyni oraz zapozna Cię z kulturą mieszkańców Bali. Następnie odwiedzisz ikoniczną bramę Handara, znaną jako „ścieżka do spokoju”. Zrób wspaniałe zdjęcia przed bramą Handara, z tłem w postaci zapierającej dech w piersiach zieleni i gigantycznej, egzotycznej balijskiej bramy. Następnie przygotuj swoje buty do wędrówki, gdyż udasz się do majestatycznego i pięknego bliźniaczego wodospadu Banyumala. Przezroczyste, turkusowe wody znajdującego się tu naturalnego basenu zachęcają do kąpieli. Pływaj, słuchaj grzmiącego głośno wodospadu i podziwiaj widoki na przepiękną, otaczającą Cię zieleń.  Następnym punktem wycieczki będzie wizyta w słynnych Wanagiri Hidden Hills, przerywanych punktami widokowymi na jezioro Tambingan i Buyan. Skorzystasz z olbrzymiej huśtawki i zobaczysz wzgórze i jeziora z lotu ptaka. Nie przegap klatki dla ptaków i punktu widokowego w kształcie łodzi! Spersonalizuj swoją wycieczkę, wybierając takie opcje jak degustacja kawy czy tradycyjny masaż.

Bedugul Tour Bali Handara Gate z wodospadem Banyumala

2. Bedugul Tour Bali Handara Gate z wodospadem Banyumala

Bedugul Tour Bali Handara Gate to całodniowy pakiet Bali Tour, który zaprojektowaliśmy, aby odkrywać najpiękniejsze miejsca na Bali z wieloma pięknymi widokami, które są bardzo instagramowe. Ciesz się naturalnym pięknem i kulturą Bali dzięki naszemu wybranemu pakietowi, a otrzymasz niezwykłe wrażenia, których nigdy nie zapomnisz. Czas rozpoczęcia wycieczki: 08:30, Czas trwania 10 godzin. 08:30: Odbiór z hotelu (okolice hotelu, sanur, kuta, seminyak, cangu, nusa dua, ubud) 10:00: Wizyta w świątyni Ulun Danu Beratan 11:30 : Obiad 13:00 : Odwiedź Bali Handara Gate – Instagramowe miejsce na Bali 14:30: Odwiedź ukryte wzgórze Wanagiri 15:30 : Odwiedź wodospad Banyumala 17:00: Powrót do hotelu

Bali: Wycieczka do Świątyni Wody, wodospadów i Tarasów Ryżowych UNESCO

3. Bali: Wycieczka do Świątyni Wody, wodospadów i Tarasów Ryżowych UNESCO

Wyrusz w urzekającą podróż przez cuda natury i kultury Bali, zaczynając od zacisznego piękna wodospadu Leke Leke, spokojnej oazy ukrytej w bujnej okolicy. Kontynuuj swoją przygodę, odwiedzając kultową świątynię Ulun Danu Beratan, położoną nad jeziorem Bratan, gdzie duchowość spotyka się z zapierającą dech w piersiach scenerią. Następnie odkryj czarujący wodospad Banyumala, ukryty w tropikalnym lesie, oferujący orzeźwiającą kąpiel pod kaskadowymi wodami. Uchwyć idealne chwile w Wanagiri Hidden Hills, miejscu godnym odwiedzenia na Instagramie, ze wspaniałymi widokami na jeziora Buyan i Tamblingan. Na koniec zanurz się w serce dziedzictwa Bali, odwiedzając wpisane na listę UNESCO tarasy ryżowe Jatiluwih, gdzie rozległe, misternie tarasowane pola ryżowe prezentują tradycyjne praktyki rolnicze Bali i wspaniałe krajobrazy. Ta wycieczka obiecuje harmonijne połączenie natury i kultury, zapewniając niezapomniane wrażenia z Bali i mnóstwo wspomnień godnych Instagrama.

Wanagiri Hidden Hill: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wanagiri Hidden Hill: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wanagiri Hidden Hill? Kliknij tutaj.