Walencja: karnet do Hemisfèric, Muzeum Nauki i Oceanarium

Walencja: karnet do Hemisfèric, Muzeum Nauki i Oceanarium

Od 47 US$ za osobę

Odwiedź Miasteczko Sztuki i Nauki, w tym L’Hemisfèric, Museo de las Ciencias Príncipe Felipe oraz L’Oceanogràfic dzięki biletowi łączonemu. Zwiedź wszystkie te punkty w 1 dzień lub rozłóż wizyty na 2 lub 3 dni za sprawą tego poręcznego karnetu.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Wymagany kupon papierowy
Ważność 3 dni
od pierwszego użycia
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Opiekun uczestników lub osoba witająca
angielski, hiszpański
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj ogromny świat morski w L’Oceanogràfic
 • Zainspiruj się wystawami i przeprowadź różne doświadczenia w Muzeum Nauki Księcia Filipa (Museo de las Ciencias Príncipe Felipe)
 • Odpocznij podczas oglądania jednego z wielu filmów IMAX w kinie L’Hemisfèric
Pełny opis
Odwiedź 3 główne atrakcje Miasteczka Sztuki i Nauki w atrakcyjnej cenie za sprawą tego pojedynczego biletu. Twój karnet obejmuje wstęp do  oceanarium L’Oceanogràfic, Museo de las Ciencias   Príncipe Felipe oraz kina L'Hemisfèric. Odwiedź atrakcje w wybranej przez Ciebie kolejności w ciągu 3 dni pamiętając, że nie możesz wejść do tej samej atrakcji w różnych dniach. Rozpocznij zwiedzanie od wizyty w  L’Oceanogràfic – jednym z największych akwariów na świecie, mieszczącym ponad 500 gatunków zwierząt morskich. Budynek znajduje się w niesamowitym Miasteczku Sztuki i Nauki i został zaprojektowany przez Felixa Candelę w kształcie lilii wodnej. Odkryj środowiska wodne Arktyki, Morza Czerwonego i wielu innych miejsc, prezentujące ryby z całego świata, oraz wejdź do podwodnej restauracji. Oceanarium zajmuje 2 poziomy. Górny, z ekspozycją zewnętrzną, otoczony jest wspaniałym jeziorem słodkowodnym, zamieszkałym przez pelikany, kormorany  i flamingi. Na poziomie dolnym znajdują się największe akwaria w Europie, a w nich przedstawiciele głównych ekosystemów wodnych. Obejmują  one białuchy, morsy, meduzy, lwy morskie i rekiny. Kiedy zechcesz odpocząć, przysiądź w podwodnej restauracji. Następnie udaj się do Muzeum Nauki  Księcia Filipa (Museo de las Ciencias Príncipe Felipe),  które zachęca do dotykania, doświadczania i przemyślenia różnych teorii naukowych. Przed audytorium dla 50 osób Twoje włosy dosłownie staną dęba, gdy szalony naukowiec zademonstruje fizyczne zasady elektryczności. Na koniec wstąp do  kina L'Hemisfèric, które  otwarto w 1998 roku. Był to pierwszy budynek Miasteczka Sztuki i Nauki udostępniony publiczności. Zachwyć się tą spektakularną konstrukcją Santiago Calatrava. Jej jajowaty dach ma długość ponad 100 m i zawiera ogromną sferę, która stanowi salę projekcyjną filmów 3D. Wybierz film z katalogu, który oferuje od filmów dokumentalnych po filmy dla dzieci. Sprawdź godziny projekcji różnych filmów. Po przyjeździe do Miasteczka Sztuki i Nauki możesz ustalić, na który film chcesz przyjść.
Wliczone w cenę
 • Bilety wstępu do 3 atrakcji
 • Spektakularny pokaz delfinów w oceanarium (L’Oceanogràfic)
 • Posiłki i napoje
 • Transport
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Możesz wymienić swój kupon GYG w kasie biletowej w Oceanarium, Hemisferic lub Muzeum Nauki.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta

Co trzeba wiedzieć

 • Godziny otwarcia Museo de las Ciencias Príncipe Felipe: poza sezonem (7 stycznia–21 marca i 14 października–19 grudnia) – 10.00–18.00 (poniedziałek-czwartek) i 10.00–19.00 (piątek–niedziela); w sezonie umiarkowanym (2 stycznia–6 stycznia, 25 marca–30 czerwca, 9 września–13 października i 23–30 grudnia) – 10.00–19.00; w szczycie sezonu (1 lipca–8 września) – 10.00–21.00.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 / 5

na podstawie 411 opinii

Podsumowanie opinii

 • Guide
  2.8 / 5
 • Jakość/cena
  4,2 / 5
 • Jakość usług
  4.4 / 5
 • Organizacja
  4,4 / 5
Sortuj wg

Jeden obszar jedzenia był bardzo złym doświadczeniem. Restauracja personelu podwodnego powinna być lepiej sprawdzona i bardziej przeszkolona do radzenia sobie z opinią publiczną, nawet jeśli jej biznes doświadcza trudności. Ich postawa nie była przyjemna i czuliśmy się bardzo zdegustowani po kontaktach z personelem. Bardzo biedni Odrzucili naszą prośbę o wybranie z menu i niecierpliwie, że musimy zamówić to, co powiedziała, było dostępne. Dziewczyna robiła tylko to, co kazała jej kierownictwo. Należy zająć się zarządzaniem i rozważyć ulepszenie ich wyboru oraz dać odwiedzającemu możliwość wyboru z menu. Chcieli, abyśmy zakupili pełny, 3-daniowy posiłek i nie zamawiali niczego innego, nawet jeśli inne menu było dostępne z menu

Czytaj dalej

10 lutego 2020

Za vse, ki potujete iz Slovenije v Valencio priporočam, da si še pred odhodom karte za muzeje kupite preko spleta. Največji prihranek je pri kombo kartah. Vzemite tudi Valencia card, sater katero imate popuste na vstopnice, nekatere znamenitosti celo brezplačne. Prav tako brezplačno koristite javni prevoz. Valencia, do zobaczenia ponownie

Czytaj dalej

24 listopada 2019

Oceanografic był absolutnie niesamowity. Jedno z najlepszych, jeśli nie najlepszych akwariów, w jakim kiedykolwiek byliśmy. Czujesz się, jakbyś był w wodzie, otoczony ze wszystkich stron rybami - naprawdę spektakularny. Nie byliśmy wielkimi fanami Muzeum Nauki i po prostu wyszliśmy. Tak naprawdę nie było tak, jak sądziliśmy. Pokaz planetarium w Hemisferic był świetny. Jedyny problem, jaki mieliśmy, to to, że nasz bilet był na określony czas i nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy. Dotarliśmy tam na kolejny koncert (mnóstwo pustych miejsc, ponieważ było tylko w połowie pełne), a oni nie wpuścili nas i kazali nam czekać godzinę, co było niefortunne. Cały obszar jest po prostu piękny z mnóstwem miejsc do robienia niesamowitych zdjęć. Byliśmy w stanie wykonać wszystkie 3 z nich w ciągu pół dnia. Spędziliśmy nieco ponad 2 godziny w Oceanografic, mniej niż godzinę w Muzeum Nauki, a pokaz Hemisferic to niecała godzina.

Czytaj dalej

26 października 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 229912