1. Hiszpania
 2. Walencja
 3. Walencja
 4. Miasteczko Sztuki i Nauki

Walencja: karnet do Hemisfèric, Muzeum Nauki i Oceanarium

Numer identyfikacyjny produktu: 229912
Zobacz galerię
Odwiedź Miasteczko Sztuki i Nauki, w tym L’Hemisfèric, Museo de las Ciencias Príncipe Felipe oraz L’Oceanogràfic dzięki biletowi łączonemu. Zwiedź wszystkie te punkty w 1 dzień lub rozłóż wizyty na 2 lub 3 dni za sprawą tego poręcznego karnetu.
Bilet
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Wymagany kupon papierowy
Ważność 3 dni
(od pierwszego użycia)
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Opiekun uczestników lub osoba witająca
hiszpański, angielski
Broszury informacyjne
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, włoski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników, datę i język:

Trwa ładowanie strony...

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj ogromny świat morski w L’Oceanogràfic
 • Zainspiruj się wystawami i przeprowadź różne doświadczenia w Muzeum Nauki Księcia Filipa (Museo de las Ciencias Príncipe Felipe)
 • Odpocznij podczas oglądania jednego z wielu filmów IMAX w kinie L’Hemisfèric
Pełny opis
Odwiedź 3 główne atrakcje Miasteczka Sztuki i Nauki w atrakcyjnej cenie za sprawą tego pojedynczego biletu. Twój karnet obejmuje wstęp do  oceanarium L’Oceanogràfic, Museo de las Ciencias   Príncipe Felipe oraz kina L'Hemisfèric. Odwiedź atrakcje w wybranej przez Ciebie kolejności w ciągu 3 dni pamiętając, że nie możesz wejść do tej samej atrakcji w różnych dniach.

Rozpocznij zwiedzanie od wizyty w  L’Oceanogràfic – jednym z największych akwariów na świecie, mieszczącym ponad 500 gatunków zwierząt morskich. Budynek znajduje się w niesamowitym Miasteczku Sztuki i Nauki i został zaprojektowany przez Felixa Candelę w kształcie lilii wodnej. Odkryj środowiska wodne Arktyki, Morza Czerwonego i wielu innych miejsc, prezentujące ryby z całego świata, oraz wejdź do podwodnej restauracji. Oceanarium zajmuje 2 poziomy. Górny, z ekspozycją zewnętrzną, otoczony jest wspaniałym jeziorem słodkowodnym, zamieszkałym przez pelikany, kormorany  i flamingi. Na poziomie dolnym znajdują się największe akwaria w Europie, a w nich przedstawiciele głównych ekosystemów wodnych. Obejmują  one białuchy, morsy, meduzy, lwy morskie i rekiny. Kiedy zechcesz odpocząć, przysiądź w podwodnej restauracji.

Następnie udaj się do Muzeum Nauki  Księcia Filipa (Museo de las Ciencias Príncipe Felipe),  które zachęca do dotykania, doświadczania i przemyślenia różnych teorii naukowych. Przed audytorium dla 50 osób Twoje włosy dosłownie staną dęba, gdy szalony naukowiec zademonstruje fizyczne zasady elektryczności.

Na koniec wstąp do  kina L'Hemisfèric, które  otwarto w 1998 roku. Był to pierwszy budynek Miasteczka Sztuki i Nauki udostępniony publiczności. Zachwyć się tą spektakularną konstrukcją Santiago Calatrava. Jej jajowaty dach ma długość ponad 100 m i zawiera ogromną sferę, która stanowi salę projekcyjną filmów 3D. Wybierz film z katalogu, który oferuje od filmów dokumentalnych po filmy dla dzieci. Sprawdź godziny projekcji różnych filmów. Po przyjeździe do Miasteczka Sztuki i Nauki możesz ustalić, na który film chcesz przyjść.
Wliczone w cenę
 • Bilety wstępu do 3 atrakcji
 • Spektakularny pokaz delfinów w oceanarium (L’Oceanogràfic)
Niewliczone w cenę
 • Posiłki i napoje
 • Transport

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Możesz wymienić swój kupon GYG w kasie biletowej w Oceanarium, Hemisferic lub Muzeum Nauki.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje
Niedozwolone
 • Zwierzęta
Co trzeba wiedzieć
• Godziny otwarcia Museo de las Ciencias Príncipe Felipe: poza sezonem (7 stycznia–21 marca i 14 października–19 grudnia) – 10.00–18.00 (poniedziałek-czwartek) i 10.00–19.00 (piątek–niedziela); w sezonie umiarkowanym (2 stycznia–6 stycznia, 25 marca–30 czerwca, 9 września–13 października i 23–30 grudnia) – 10.00–19.00; w szczycie sezonu (1 lipca–8 września) – 10.00–21.00.

Od 176,56 zł za osobę

Opinie klientów
Ogólna ocena
4,4 / 5
na podstawie 410 opinii
Podsumowanie opinii
Jakość usług
4,4/5
Organizacja
4,4/5
Jakość/cena
4,2/5
Bezpieczeństwo
4,6/5

Organizator:

VIAJES TRANSVIA TOURS, S.L.

Numer identyfikacyjny produktu: 229912